New Posts New Posts RSS Feed - Voce
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Voce

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 22:20
 takodje sam negdje citao da voce treba jesti u prijepodnevnim satima,,,razlog zasto nemogu se sjetiti.....valjda se tad iskoristavaju bolje fiberi ,,,,,nemam pojma........
Back to Top
nobody View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2007
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nobody Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Lipanj 2007 at 23:13
Nisam cuo za to,ali sam do sad jeo sljive i kruske i to puno...
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2007 at 22:18

 kad smo kod voca ,,upravo imam danasnje dnevne novine u kojima stoji da postoji hrana koja pomaze tijelu kod sagorijeva masti bez da se naprezes....

bostan ili lubenica je primjer,,sadrzi amino kiselinu citrullin koja povecava sposobnost tijela da gori masti,,expert se zove fredrik paulun..

maline sadrze malinskiketon,,,kaze da jedna kriska lubenice kao i 50do š00 grama malina dnevno daju efekat....kaze da je jako dobro jesti lubenicu  i netreba se plasiti ako se prejedete jer je kalorijski siromasna.....

 

  hrana koja sagorijeva ´masti----maline(hallon),,,lubenica,bijeli luk-svjez,riba lax.riba sill,,kafa,zeleni caj...

zacini koji sagorijevaju masti----chili,senap,peparrot,peppar,kcl,cejenepeppar...

 

zeleni caj...ima antioxidant koji pomaze da se sagorijeva vise masti,,,ako pijes 2-3 velike salice sagorijeces š00 extra kalorija dnevno

Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2007 at 01:44
Nevjerujem, bez napora (vjezbanja, promjene nacina prehrane) nema nista... To je isto kao dijete sa WOW efektom (27kg u roku 3 tjedna...)... 
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Sijecanj 2011 at 02:51
mmmm voce,ajme neki dan nakon teretanice me docekala vocna salata kivi i narancica i to mmm zaliveno limunovim sokom,mljac ufff leglo mi je ka budali pleska

od voca u principu volim sve osim(banane-eto moj je organizam nemoze smislit)(šipak i grožđe-ne pitaj!)
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 22:28
Procitala sam negdje da voce nije dobro miješati (tipa vocne salate s jabukom,bananom,narancom i cim sve ne...) vec da se jede u 1 obrokicu samo 1 vrsta voca... Ima li to smisla? Iskreno, uopce ne razumijem cemu to

Ali kada meni nešto "upadne" u uho,ili u oci onda se toga uvijek sjetim. Tako je bilo i kad sam cula da je papar dobro konzumirati,origano...pa stavim hrpu toga na neka jela
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2012 at 23:37
neke teme zbilja treba brisat s foruma
LiveStrong
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.