New Posts New Posts RSS Feed - vjezbe za zene i mrsavljenje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjezbe za zene i mrsavljenje

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
luna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2007 at 20:26
 Imam jos jedno pitanje, sto mislite o onom cd-u od Renate Sopek . da se koristi kao dopunske vjezbe za doma? Rekla mi je jedna cura u teretani da  uz L-carnitin uzimam i Pyruvat u ampulama prije treninga, kao da to pomaze pri sagorijevanju masnoce i ocuvanju misica da ne "nestanu" prilikom provodjenja redukcijske dijete. Zanima me vase misljenje o tome jer ja nemam pojma sto to je
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2007 at 10:21
Originally posted by luna luna wrote:

 Hvala Theia na odgovorima. Danas osijecam malo da me trusni misici bole, ali to je ona ugodna bol 

što mislis, da radim 3 puta tjedno onaj tvoj program i 3 puta samo cardio trening? Ili 4 puta cardio a 2 puta onaj tvoj trening?

 

3-3 mi je bolja kombinacija. Pazi samo da se ne preforsiras.

I da - vjerujem da ce ti kroz par dana nastupiti ona glupava faza (ah to nase tijelo) kada ce ti se ciniti da ne mozes vise vjezbati kako si vjezbala do sada, mozes cak poceti razmisljati o smanjenju kilaze, ali NEMOJ ODUSTAJATI! To nase tijelo ti je jako cudno i ti moras kontrolirati njega. Pij vitamine i ustraj na vjezbanju!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2007 at 10:23

Originally posted by luna luna wrote:

 Imam jos jedno pitanje, sto mislite o onom cd-u od Renate Sopek . da se koristi kao dopunske vjezbe za doma? Rekla mi je jedna cura u teretani da  uz L-carnitin uzimam i Pyruvat u ampulama prije treninga, kao da to pomaze pri sagorijevanju masnoce i ocuvanju misica da ne "nestanu" prilikom provodjenja redukcijske dijete. Zanima me vase misljenje o tome jer ja nemam pojma sto to je
 

Ja ti radim vjezbe doma kad stvaaaarno nemam drugog izbora, ali ja sam ipak ovisnik o vjezbanju  ! Moje misljenje inace o takvom vidu vjezbanja i nije bas pozitivno jer takvo vjezbanje nije nimalo motivirajuce! Bolje izadi van, medu ljude (trcanje, rolanje, teretana) i ako svi oko tebe vjezbaju, vjezbat ces i ti!

Back to Top
luna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Rujan 2007
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote luna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Listopad 2007 at 13:03
 Hvala ti Theia, mozda ce ti cudno zvucati ali stavarno ste mi svi nekako podpora sa svim tim savjetima i odgovorima na moja pitanja. Evo sada vec iz vlastitog iskusta mogu reci svima da u š0 dana sam smrsavjela š,5kg sto mislim da je skros ok, neki normalan tempo, svakodnevno idem u teretanu, vise ne osijecam onaj neki umor ili da mi se neda, nema upala misica a rezultati se polako vide. Odem uz to 2-3 puta u saunu tjedno i stvarno se puno puno bolje osijecam. Onaj Thein program vjezbanja je pre dobar i uz njega kontrolirana prehrana i rezultati su tu. To preporucam svima, nista se nece postici ako se ostane doma pred tv-om gladovat ili jos gore jest ...
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2007 at 17:29

 SUPER!!!

Samo tko nastavi, a mi smo uvijek tu!

Back to Top
haley20 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Travanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 23
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haley20 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2007 at 19:31

bok ljudi! imam pitanje.. visoka sam š75cm, imam 60kg. imam doma orbitrek pa cu poceti vjezbati s njim. osim toga namjeravam i trcati te raditi trbusnjake kako bi ucvrstila tijelo. nemam problema s masnim naslagama, ali imam malo celulita ispod straznice. jedino nisam zadovoljna svojim bokovima. je li moguce smanjiti opseg bokova i ako je kako? hvala vam unaprijed..

H@ley
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2007 at 15:21
haley20,

slobodno promotri sljedecu temu:
vjezbe za smanjenje bokova

Mislim da ces u njoj pronaci dosta korisnih informacija
 

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Adelina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adelina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Listopad 2007 at 15:00
 Ekipa mozete mi objasniti sto su to cardio vjezbe, sta crobne a sta ancrobne (valjda ima takvih) vjezbe? Sve me to malo zbunjuje... Hvala
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Listopad 2007 at 11:47

Originally posted by Adelina Adelina wrote:

 Ekipa mozete mi objasniti sto su to cardio vjezbe, sta crobne a sta ancrobne (valjda ima takvih) vjezbe? Sve me to malo zbunjuje... Hvala
 

cROBNE (kardio) - trcanje, rolanje, plivanje.... znaci sve ono od ceka ces se dooobro uznojiti, potrositi energiju i mrsaviti.

ANcROBNE - vjezbe s utezima kojima ucvrscujes svoje tijelo.

Back to Top
Lara-321 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lara-321 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2007 at 01:16

 da, meni kao totalnom laiku nisu bas jasni termini u tvom dnevniku Theia- tipa fleksija, ekstenzija, hiperekstenzija isl.

jako bi isla u teretanu, ali nista neznam, a nitko od mojih ne zeli ici da mi bude podrska

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2007 at 10:54

 Moj moto ti je uvijek bio "Bolje pitati i biti glup 5 min, nego ne pitati uopce i ostati glup cijeli zivot!" tako da - odi u teretanu i pitaj voditelja sta su fleksija, eks....

Ili pogledaj na sprave. Na vecini sprava ti je nacrtano za koju skupinu misica je ta sprava i sta je to (fleks, eks.....).

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Listopad 2007 at 16:06

 Fleksija....savijanje... ekstenzija- ispruzanje....

npr. kada savijes koljeno...to je fleksija... a kada ga ispruzis...to je ekstenzija....

ako je nesto u hiperekstenziji...znaci ispruzeno je vise od standarda... ali npr. kod koljena nema hiperekstenzije( osim u patologiji)

ali kod ledja ispruzanje prema gore...do nekog maksimuma...to mozemo nazvati hiperekstenzijom...

nadam se da sam pojasnila....

a sta se tice teretane...odi...da tce ti tamo savjete na pocetku trener...a onda kada se malo poblize upoznas sa spravama moci ces i ovdje vise toga razumjeti....

Back to Top
moodleman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moodleman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2007 at 20:48
...najbolji nacin za upoznavanje s fitnesom po meni je odlazak u vecu gradsku knjiznicu i posudjivanje knjige:
Autor:Perkov Damir, Nalov: Tehnika izvodjenja vjezbi

http://www.astroida.hr/Knjige_-_Books/Body_building/Tehnika_ izvodjenja_vjezbi/tehnika_izvodjenja_vjezbi.html

Osim toga ima sigurno i neka knjiga tipa prehrana sportasa ili slicno, a vise orijetirano body buildingu... tek toliko da se dobije osjecaj o hrani

Dakle kad covjek nesto uci novo najbolje je kontakirati strucnu literaturu jer ona sustavno odradjuje tematiku ...nakon toga treba primjeniti prinicpe u praksi i traziti savjete kod konkretnih problema.



Edit: korigiran link


Edited by Zoki
Go Hard...Or Go Home!
Shut The F**k Up...And Train!
Back to Top
moodleman View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Kolovoz 2007
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote moodleman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Listopad 2007 at 20:50
Upao je u gornji link jedan razmak (to je kriv sustav, ane autor)... pa ga maknite ako kopirate adresu u internet preglednik

Hvala na razumijevanju
Go Hard...Or Go Home!
Shut The F**k Up...And Train!
Back to Top
Adelina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Listopad 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adelina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2007 at 12:54
 Hvala Theia naobjasnjeju...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Listopad 2007 at 15:57
Originally posted by moodleman moodleman wrote:

Upao je u gornji link jedan razmak (to je kriv sustav, ane autor)... pa ga maknite ako kopirate adresu u internet preglednik

Hvala na razumijevanju


Ispravljen link
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.