New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbe za unutrasnje trbusnjake, ako moze netko da
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbe za unutrasnje trbusnjake, ako moze netko da

 Post Reply Post Reply
Author
bugy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bugy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vjezbe za unutrasnje trbusnjake, ako moze netko da
    Posted: 25 Lipanj 2012 at 21:56
Hvala svima, koji god pomognu 
Back to Top
Zyzz View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Veljaca 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 60
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zyzz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2012 at 14:49
Kako misliš unutarnje trbušnjake? Šta postoje unutarnji i vanjski xD? :D
"What do you imagine?"
He replied, "What do you?"
I told him to run faster, I like to imagine that i am being chased by wolf.
He smiles and says, "In my mind, I am one that is chasing the wolf."
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2012 at 17:14
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2012 at 17:36
najbolja vjezba za trbusnjake, zgibovi, i kombinacija zgib sa podizanjem noge iznad glave :)
a zamarat se unutarnji vanjski je glupo, prodi vjezbe koje brutalno pogadaju sve trbusne onda jos jedna za gornje donje i kose i dobar si
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Lipanj 2012 at 18:23
Naravno da postoje i vrlo su bitni, posebno kod teškog dizanja, a ojacavanjem njih se smanjuje, sprijecava bol u ledjima...zbilja vrijedi prouciti.

Koliko sam ja upoznata i koliko se sjecam jer nisam dugo citala o tome, vakum je odlicna vježba za unutarnje trbušne!

LiveStrong
Back to Top
Shania View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Travanj 2013
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shania Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2013 at 14:41
Ispricavam se što podižem staru temu, ali nisam našla neku noviju o tome;
zanima me je li moguce vježbama za unutrasnje trbusnjake postici ovakav izgled trbuha(ili bar slicni jelBig smile):


i ako ne moze njima, na koji nacin onda? stvarno jako patim za ovakvim trbuhom, a pocetnica sam i dosad sam radila samo klasicne trbusnjake, i trbuh mi je tvrdi i mrvicu mi se naziru plocice, al to nije ono sto zelim..od trbusnjaka mi je jos nekako i ispupceniji trbuh tako da cu ih prestat radit.

dakleee, kako do ovakvog trbuha? i da, treniram doma, ne u teretani..

helpajte!


Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.