New Posts New Posts RSS Feed - vjezbe za smanjene bokova???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjezbe za smanjene bokova???

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2007 at 00:04
[QUOTE=gardelinka]

 tHNX EMILIO!

Dosta od toga vec i radim, ali neke koje si naveo su zanimljive pa cu probati!

A kad sam te vec "ulovila", vec se 5 g. mucim da pojacam gornji dio tijela, a najvise mi stekaju prsa. Radim kosi bench, istezanje s bucicom, i jos dvije sprave za prsa, ali kako sam dosta tu "siromasna" (grudi), imas koji savjet, vjezbu?

[/QUOT

 jedno uobicajeno misljenje,, koje je pogresno,, je,, da bench press na kosoj klupi daje zenama cvrsce grudi kao i to da sprijecava opustene grudi ...grudi su mast naslonjene to jest pricvrcene na grudni misic PECTORALIS MAJOR..........

uticaj treninga na pectroalis major i minor ide u prvcu degradacije masnog tkiva i smanjenja ovog zenskog simbola sexualnosti...........narocito ako se radi sa vecim tezinama ...........velicinu grudi odredjuje kolicina masnih naslaga kao i genetika.........

kazes da si u tom podrucju siromasna..............

ja bih ti preporucio da prestanes raditi  vjezbe za grudi i one koje imaju sporedni uticaj na njih,,,mozda da nastavis sa sklekovima kao i sa masinom za veslanje,,,,,,povecaj ishranu,,dobro mozes doci u situaciju da se poveca i struk..............

 

vjezbe za grudi---

š.bench press-kosi

bench press--´sa tri varijante--uobicajeni(ravnom kicmom),,,

sa sa izbacenom kicmom,,kod ove varijante (kao sto dizaci tegova rade) ogranicavas pokret i mozes podici mnogo vise posto pectrocalis snazni donji dio aktivira se vise intenzivno......ova varijanta je na takmicenjima ,nemozes pomijerati glavu ,noge a straznjica mora imati uvijek kontakt sa klupom na kojoj lezis....oni koji imaju problema sa kicmom trebali bi izbjegavati ovakav nacin dizanja

varijanta sa podignutim nogama----kod ove varijante podizanjem nogu nepodizes puno kicmu sto je dobro ako imas bolove u kicmenom stubu,,sa ovom varijantom smanjujes akcenat na pectrocalisov donji dio i treniras srednji kao i gornji dio istoimenog.....

3.bench pres sa manjim zahvatom

4.bench pres na okrenutoj kosoj klupi

5.sklekovi

6.dips

7.press sa bucicama

8.flyes sa bucicama

9.press sa bucicama na kosoj klupi

š0.flyes sa bucicama na kosoj klupi

šš.flyes na pec-deck masini

š2.pullovers sa bucicama

š3.pullovers sa sipkom

š4.kryss vucenje

 

 

Edited by emilio
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2007 at 08:52

Originally posted by dalila dalila wrote:

 ©teta sta ljeto nije cijelu godinu..ha theia
 

Eeeeee.....  Vidis, zato sluze muski (veze) - ti se skines, a oni se dive ciiiijelu godinu!!!!! hahaha!!!!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2007 at 08:55
Originally posted by gardelinka gardelinka wrote:

Moze jedno pitanje Thei ili bilo kome tko moze pomoci.

Od kad sam krenula u teretanu, uvijek sam pazila na to da mi noge ostanu tanke(a to je fuuulll tesko), no onda kad bi malcice htjela napumpati straznjicu, eto i nogu....

Pitanje: postoji li neka vjezba koja ce me sada prosvijetliti(max guza, min. noge) ili sam osudjena na vjecne muke?

Znam da je kod ove vjezbe najveci fokus na straznjici (GOOD MORNING exercise), ali ima li jos koja?

http://www.howtobefit.com/š0-best-butt-exercises.htm

THNX

 

Ja cijeli zivot bjezim od nogu pa sam se eto na kraju pomirila s njima. Volim ih takve kakve jesu!

Znam sta bi ti htjela postici i naaaajbolje za to ti je - HODANJE! Hodanje, hodanje, hodanje..... Nazalost, malo tko ima vremena za to. Tako ces dobiti mrsavije noge, zategnutiju guzu, a bez volumena.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2007 at 13:21
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by gardelinka gardelinka wrote:

Moze jedno pitanje Thei ili bilo kome tko moze pomoci.

Od kad sam krenula u teretanu, uvijek sam pazila na to da mi noge ostanu tanke(a to je fuuulll tesko), no onda kad bi malcice htjela napumpati straznjicu, eto i nogu....

Pitanje: postoji li neka vjezba koja ce me sada prosvijetliti(max guza, min. noge) ili sam osudjena na vjecne muke?

Znam da je kod ove vjezbe najveci fokus na straznjici (GOOD MORNING exercise), ali ima li jos koja?

http://www.howtobefit.com/š0-best-butt-exercises.htm

THNX

   Ja cijeli zivot bjezim od nogu pa sam se eto na kraju pomirila s njima. Volim ih takve kakve jesu!

Znam sta bi ti htjela postici i naaaajbolje za to ti je - HODANJE! Hodanje, hodanje, hodanje..... Nazalost, malo tko ima vremena za to. Tako ces dobiti mrsavije noge, zategnutiju guzu, a bez volumena.

 

                   kad smo kod nogu----------Sve zenske noge su lijepe-----

Samo da nisu kao kod onoga ROMARIA----

 

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Prosinac 2007 at 12:22
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by gardelinka gardelinka wrote:

Moze jedno pitanje Thei ili bilo kome tko moze pomoci.

Od kad sam krenula u teretanu, uvijek sam pazila na to da mi noge ostanu tanke(a to je fuuulll tesko), no onda kad bi malcice htjela napumpati straznjicu, eto i nogu....

Pitanje: postoji li neka vjezba koja ce me sada prosvijetliti(max guza, min. noge) ili sam osudjena na vjecne muke?

Znam da je kod ove vjezbe najveci fokus na straznjici (GOOD MORNING exercise), ali ima li jos koja?

http://www.howtobefit.com/š0-best-butt-exercises.htm

THNX

 

Ja cijeli zivot bjezim od nogu pa sam se eto na kraju pomirila s njima. Volim ih takve kakve jesu!

Znam sta bi ti htjela postici i naaaajbolje za to ti je - HODANJE! Hodanje, hodanje, hodanje..... Nazalost, malo tko ima vremena za to. Tako ces dobiti mrsavije noge, zategnutiju guzu, a bez volumena.



Rjesenje: nabavi si psa pa ce te on tjerat da ga seces svaki dan i onda ces ti hodat i postic svoj cilj
 

Edited by Ive_ri
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.