New Posts New Posts RSS Feed - vjezbe za smanjene bokova???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjezbe za smanjene bokova???

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2007 at 14:41
prema rijecima mog trenera, brzo hodanje pogoduje mrsavljenju vise nego trcanje. stoga mislim da je svakako dobro ubaciti i brze hodanje umjesto trcanja.  
Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2007 at 14:53

 THNX!!

Bas me zanima koliko ce mi trebati da se vratim u normalu, iliti kako bi moj dragi rekao "napokon si dobila nesto noge i sada ces to unistiti!?-HA!!!- DA ON SAMO ZNA KOLIKE BI JA NOGE DOBILA DA ŽELIM, HUUUGE

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2007 at 09:51

Originally posted by emilio emilio wrote:

 oprostite,,,,,,,,,,Mislim da taj vas extremitet nije vise samo vas problem vec i nas,,,,ja bih tu ukljucio i UNESCO......
 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2007 at 09:54
Originally posted by gardelinka gardelinka wrote:

Pitanje: mislis li da je ok umjesto svaki dan trcanja, koji dan ubaciti hodanje umjesto toga, naravno u duploj minutazi?

 

Ma ne moras svaki dan trcati! Narocito ako si pocetnik u tome. Em ti zglobovi nisu spremni na takav stres (ja treniram cijeli zivot pa sam si trcanjem uspjela dokrajciti koljeno), em ce ti sve to brzo dosaditi i odustat ces prije pocetka.

Trci 3 puta tjedno, u meduvremenu hodaj - gdje god i kad god stignes.

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2007 at 11:32
I sto manje trcati po asfaltu, je li tako Theia?
što je tvrdja podloga, losije za koljena.
Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2007 at 13:31

 Ma da i ja mislim da je ok. trcati 3 puta tjedno. Inace sam prije puno forsirala, vec 5 godina idem u teretanu, pa dok sam studirala, imala sam puno vise vremena pa sam svaki dan trcala, a sada kad radim mi je svaki trenutak dragocjen.

Koljeno...aaaaa!

Ja sam si sredila hrskavicu s treninzima, tako da sada svaka promjena vremena udara na koljeno,..ko stara baba

Ha, blago njima koje imaju vretenaste noge,...ja sam stalno u borbi s nogama, pa malo utezi, pa puno trcanje, jooooj, ...

Ali ok.,it is a way of life

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2007 at 14:23
I meni su noge jake. Istina, sve vjezbe i aktivnosti usmjerene su bas na to podrucje, jer nastojim ubiti/sprijeciti/istesati opustenost, celulit, jahacke hlacice i sl. Onda to i dobijem - u najboljem slucaju nogometaske noge. Premda, imam i jake trbusnjake. Uzivo to mom decku i bratu izgleda pretjerano, a kad isto to vide na slici - sline. I onda?!?!? (mozda je ipak stvar u faci )
Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2007 at 14:34

 Da,da ja sam svom malom premrsava  , i to uvijek i bez obzira koliko forsiram gornji dio tijela (decki u teretani se sale kako na lat, i sl. dizem vise od njih), ali kad vidi neku kao fol super zenu na tv- pa vidis i ona je jaca od tebe???

Ma dobro istrenirala ja njega,....

I ja imam jake noge(quadriceps), oni rastu i kad ih samo gledam, pa se to mora paliti i mrcvariti da budu na miru

A faca, ma te ljepotice se samo na to izvlace, a kad im pogledas ostatak tijela- brzi lifting im ne bi bio na odmet- kako sam zlocesta

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 16:54

Originally posted by enaa enaa wrote:

I sto manje trcati po asfaltu, je li tako Theia?
©to je tvrdja podloga, losije za koljena.
 

Da, da, definitivno.....  Doduse ja nisam nikad trcala po cesti, ali svejedno sam si zeznula koljeno.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 16:55

Originally posted by enaa enaa wrote:

I meni su noge jake. Istina, sve vjezbe i aktivnosti usmjerene su bas na to podrucje, jer nastojim ubiti/sprijeciti/istesati opustenost, celulit, jahacke hlacice i sl. Onda to i dobijem - u najboljem slucaju nogometaske noge. Premda, imam i jake trbusnjake. Uzivo to mom decku i bratu izgleda pretjerano, a kad isto to vide na slici - sline. I onda?!?!? (mozda je ipak stvar u faci )
 

Ma i ja imam problem s nogama i da bih smanjila noge, gore moram izgledati ko osuseno dijete!  Mozda i necu uci u najuze trapke na svijetu, ali zato kad se skinem na plazi.... eeeee

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 18:26
 šteta sta ljeto nije cijelu godinu..ha theia
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2007 at 21:05
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by enaa enaa wrote:

I meni su noge jake. Istina, sve vjezbe i aktivnosti usmjerene su bas na to podrucje, jer nastojim ubiti/sprijeciti/istesati opustenost, celulit, jahacke hlacice i sl. Onda to i dobijem - u najboljem slucaju nogometaske noge. Premda, imam i jake trbusnjake. Uzivo to mom decku i bratu izgleda pretjerano, a kad isto to vide na slici - sline. I onda?!?!? (mozda je ipak stvar u faci )
 

Ma i ja imam problem s nogama i da bih smanjila noge, gore moram izgledati ko osuseno dijete!  Mozda i necu uci u najuze trapke na svijetu, ali zato kad se skinem na plazi.... eeeee

 

                     punoj ili praznoj plazi??????????

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Prosinac 2007 at 08:25
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by enaa enaa wrote:

I meni su noge jake. Istina, sve vjezbe i aktivnosti usmjerene su bas na to podrucje, jer nastojim ubiti/sprijeciti/istesati opustenost, celulit, jahacke hlacice i sl. Onda to i dobijem - u najboljem slucaju nogometaske noge. Premda, imam i jake trbusnjake. Uzivo to mom decku i bratu izgleda pretjerano, a kad isto to vide na slici - sline. I onda?!?!? (mozda je ipak stvar u faci )
 

Ma i ja imam problem s nogama i da bih smanjila noge, gore moram izgledati ko osuseno dijete!  Mozda i necu uci u najuze trapke na svijetu, ali zato kad se skinem na plazi.... eeeee



Tu si u pravu!
Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2007 at 10:03

Moze jedno pitanje Thei ili bilo kome tko moze pomoci.

Od kad sam krenula u teretanu, uvijek sam pazila na to da mi noge ostanu tanke(a to je fuuulll tesko), no onda kad bi malcice htjela napumpati straznjicu, eto i nogu....

Pitanje: postoji li neka vjezba koja ce me sada prosvijetliti(max guza, min. noge) ili sam osudjena na vjecne muke?

Znam da je kod ove vjezbe najveci fokus na straznjici (GOOD MORNING exercise), ali ima li jos koja?

http://www.howtobefit.com/š0-best-butt-exercises.htm

THNX

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2007 at 13:28

 ekstanzija boka u kabel masini  (ono kad vuces kabl nogom)

ekstanzija boka u masini

extanzija boka na koljenu

vanjska strana boka u kabl masini

vanjska strana boka u masini

vanjska strana boka lezeci na strani

 vanjska strana boka sjedeci u masini

         

neznam kako te vjezbe zovu na hrvatskom,,,,,sve ove vjezbe pogadjaju gluteus

Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Prosinac 2007 at 13:45

 tHNX EMILIO!

Dosta od toga vec i radim, ali neke koje si naveo su zanimljive pa cu probati!

A kad sam te vec "ulovila", vec se 5 g. mucim da pojacam gornji dio tijela, a najvise mi stekaju prsa. Radim kosi bench, istezanje s bucicom, i jos dvije sprave za prsa, ali kako sam dosta tu "siromasna" (grudi), imas koji savjet, vjezbu?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.