New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbe za prsa i biceps
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbe za prsa i biceps

 Post Reply Post Reply
Author
hrmario View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrmario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vjezbe za prsa i biceps
    Posted: 09 Ožujak 2012 at 07:50
Pokusavam kod kuce radit sa bucicama i šipkom.Lagano bez nekih velike kilaze.
Radim bench press,potisak sa bucicama,razvlacenje bucicama,sklekovi
Ako mi netko moze pomoc kako bi to trebao pravilno raditi,koliko ponavljanja u seriji i koliko serija
Pa ako netko moze napisat
Unaprijed hvala
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 09:41
pravilnu tehniku ces vrlo lako naci u nekoj literaturi,prosurfaj malo ili vidi na youtube.
sto se tice ponavljanja neka se ona krecu od 8-15, mozes ponekad i dignuti kilazi i napraviti ispod 8,ali neka to nebude svaki trening.
mozes radit bench press 3 serije,potisak 3 serije i razvlacenje 3 serije i na kraju skelkove do max.
prsa radi od 9 do max 12 serija.
biceps do 9 max,iznad toga je sve previse. 3 vjezbe po 3 serije biti ce sasvim u redu
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
hrmario View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrmario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 10:13
ajde da ja to pojednostavim,ipak sam pocetnik
bench press 8-15 ponavljanja- 3 serije
potisak 8-15 ponavljanja- 3 serije
razvlacenje 8-15 ponavljanja- 3 serije
na kraju sklekovi
i onda sve ovo ponovit 3 puta
ako sam dobro shvatio
jos jedno pitanje,jel bitan redoslijed serija ili da radim po 3 serije od svakog i koliko da puziram izmedu serija
Hvala ti na pomoci
Back to Top
animal87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 163
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote animal87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 10:20
neponavljas 3 puta.
odradis ukupno tih 9 serija i sklekove na kraju i to je dosta serija.
ali odradi ih inzenzivno,tako da na kraju nemas vise ni snage radit prsa,tako ces znati da si dobro odradio,a ne da na kraju treninga imas snage isto kao na pocetku.
jest bitan je redosljed. prvo odradi bench 3 serije. odomor neka ti bude izmedju 60-90 s maximalno,kada odradis te tri serije ides na sljedecu,na potisak.
nemroas se sada strogo drzati da bude 3 serije,to ti je samo primjer,moze ponekad i 4 i 2...kako god,samo da neides u nedogled pa da kraju ispade 20-tak serija za prsa.
jel mislis radit samo prsa i biceps? ili treniras i ostale misice,ramena,ledja,noge...?
Jedem pileca prsa po kucama. Sa prilogom i bez!
Back to Top
hrmario View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrmario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2012 at 13:09
pa prsa i biceps su problem(genetski)
ostalo za sad ne,osim sto trcim,igram nogomet,...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2012 at 00:19
kako bi rekli za prsa i biceps.....balkanski trening Big smile

sve radi hrmario, tijelo je cjelina pa ga tako i tretiraj Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
hrmario View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrmario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 07:46
ma nije balkanski trening nego trcim i igram nogomet
a onda samo moram malo gornji dio tijela popravit
Back to Top
hrmario View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrmario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 07:50
Originally posted by animal87 animal87 wrote:

odradis ukupno tih 9 serija i sklekove na kraju i to je dosta serija.
ali odradi ih inzenzivno,tako da na kraju nemas vise ni snage radit prsa,tako ces znati da si dobro odradio,a ne da na kraju treninga imas snage isto kao na pocetku.
jest bitan je redosljed. prvo odradi bench 3 serije. odomor neka ti bude izmedju 60-90 s maximalno,kada odradis te tri serije ides na sljedecu,na potisak.
nemroas se sada strogo drzati da bude 3 serije,to ti je samo primjer,moze ponekad i 4 i 2...kako god,
ovako radim kako si mi napisao
sad imam jedno mozda glupo pitanje,ali...
nakon koliko vremena se pocnu vidjeti rezultati?
dali sa vremenom povecavati tezinu dizanja?


Edited by hrmario - 14 Ožujak 2012 at 07:51
Back to Top
miire__ze View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote miire__ze Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2012 at 11:01
Pocetnik sam, odradio tek 2 treninga. Ja zelim ici 2-3 mjeseca u teretanu, znaci ne zelim da se nabildam ono bas, nego samo malo da se primjeti na grudima i rukama, jos jednom ponavljam, ne puno. Pricao sam sa momcima iz teretane, oni kazu da je bolje da radim sve vjezbe, znaci ramena, ledja, grudi, biceps i triceps. Ali oni miisle da ja hocu da budem 'nabildan ono bas'. Je l' ima neko da mi odgovori, bi l' ja smio radit biceps i grudi 2 mj., znaci samo malo da se oblikuju ti djelovi tjela, ne da se grudi nabildaju i izgledaju kao  zene (kao sto mi je jedan iz teretane rekao). Unaprijed hvala.
Back to Top
hrmario View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hrmario Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2013 at 07:55
Evo vec 4 mjeseca radim,rezultati se naravno vide pa idemo dalje
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.