New Posts New Posts RSS Feed - vjezbe za odraz u pubertetu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjezbe za odraz u pubertetu

 Post Reply Post Reply
Author
wade33666 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote wade33666 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vjezbe za odraz u pubertetu
    Posted: 21 Rujan 2013 at 18:42
možete li mi reci koje su dobre ali sigurne vježbe za odraz u predpubertetskoj i pubertetskoj dobi . treniram košarku intezivno ali odraz mi nije nešto velik ( oko 50 cm uvis ).inace nemam veliku kilažu i pocesto trcim te radim calf rises i cucnjeve te iskorak za noge . usput možete li mi reci još i neke vježbe za prednju i zadnju ložu.

Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 19:15
rumunjsko mrtvo dizanje! (romanian deadlift) , ako ides u gym postoje sprave za ložu
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 19:18
to je dobra vježba za zadnju ložu, ali neznam dali ti smiješ raditi te vježbe ako si još u predpubertetskoj dobi

Edited by eXpertise - 21 Rujan 2013 at 19:22
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Rujan 2013 at 21:24
Radi cucanj s skokom na klupicu... bez utega naravno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.