New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbe za jacanje misica
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbe za jacanje misica

 Post Reply Post Reply
Author
vizle View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Ožujak 2007
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vizle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vjezbe za jacanje misica
    Posted: 10 Ožujak 2007 at 20:03

 Pozdrav svima

Lijepo vas molim da mi pomognete.Imam 3š godinu i normalnu tjelesnu tezinu koju sam postigla prije dvije godine dijetom.Prije nje sam zaista bila dosta debela zahvaljujuci porodu na sta se i nisam zalila dok nisam pocela osjecati zdravstvene probleme pa sam odlucila smrsati posto poto i uspjela sam.Sadasnju tjelesnu tezinu odrzavam sa malim varijacijama od par kilograma gore dole medutim iako nosim konfekcijski broj 40 i spolja izgledam sasvim ok iznutra se osjecam grozno,jer moji misici su opusteni i stvarno mi je to dosadilo.Zeljela bi da ucvrstim misice koji su mlitavi i bez tonusa Molim vas pomozite mi kako to da uradim ali kod kuce eventualno napolju,jer nemam mogucnosti za teretanu kakve vjezbe treba da radim i koliko cesto i nakon kolko mogu ocekivati rezultate.Posebno bi zeljela ucvrstiti noge bedra guzu i trbusne misice ,ma ustvari sve.

Unaprijed vam se zahvaljujem na svakom savjetu i pomoci

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 18:34
Pa ovako, ako kazes da ne mozes u teretanu, mozes malo trcati po vani i voziti biciklu ako je imas, za trbuh uvijek mozes doma raditi trbusnjake , imas na forumu ovdje dosta tih vjezbi opisanih pa si malo pogledaj!

Ako oces bilo bi dobro kupiti male utezice za doma od 3-4 kg, jer s njima mozes raditi dosta tih vjezbi, kao npr. hodajuci iskorak !

šta se tice trbuha trebas pazit na prehranu, jer trbusnjaci ne skidaju salo, oni samo prave misice trbusne!

A vjezbe za noge imas isto opisane ovdje na forumu pa si malo potrazi koje sve mozes raditi s utezima ako ces ih kupit , ako ne onda si pogledaj za vjezbe koje mozes raditi i samo sa svojom tezinom jer i one su dosta korisne!

Po ljeti nastoj cim vise plivati , ako je ikako moguce!

Radi cim vise crobnih vjezbi tipa trcanje, plivanje, skakanje, vijaca (kosta ti nekih 20-30kn, a jako je korisna) itd. jer to ti je najbolje za smrsavit i malo se ucvrstit!

Naravno da nista neces postic nenormalno brzo, to je jedan proces izgradnje cvrsceg tijela, pri tome posebno pripazi sto jedes i kako!

Sretno
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.