New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbe kod kuce; za zene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbe kod kuce; za zene

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 16:21
jao, žene...

a cime ti misliš da bi to postigla?

Edited by Iluvatar
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 19:02
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

kuja previše melje

 u cemu je problem ewice, što ti zapravo hoceš?

nemoj nas mijenjat!!
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 19:20
ona je ewica a ti si evica, ne mijenjam
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 20:21
  jedna je ewie, druga je evica.. polako pretjeruješ
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 21:10
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

ona je ewica a ti si evica, ne mijenjam


:smajlikojisevaljapopoduodsmijeha:

Hehe opet se sje*o

A moram priznat mal jesu vizualno slicni nickovi
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 23:34
Joooj, nekad mi žene ni same ne znamo što želimo...
Moj nick se izgovara ivi, to je kao skracenica od mog imena kojeg mi je frendica dala, a napisala ga kao ewie
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2009 at 11:31
Originally posted by ewie ewie wrote:

Joooj, nekad mi žene ni same ne znamo što želimo...

To je teška istina
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2009 at 16:26
Originally posted by ewie ewie wrote:

Evo da ne otvaram novu temu, evo malo pogledajete ovu vježbu pa mi recite što mislite?

http://www.youtube.com/watch?v=_WwK9lWwxnw

Koji dio gornjeg tijela ovaj video obuhvaca?

Molim za vaša mišljenja i prijedloge... Unaprijed fala


Kako to misliš "koji dio tijela"? Pa na pocetku ti kaže da su to vježbe za ramena. Ne kužim pitanje......
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2009 at 19:54
Nisam uopce išla za tim! 
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2009 at 20:05
Mislila sam na to jesu to vježbe i za ruke i za ramena i za prsa ili npr. samo za ruke i ramena (što stvarno kaže na pocetku) ali nema veze sad, malo sam kopala po forumima i našla sam si puuuno bolje i efikasnije vježbice za gornji dio tila! 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 08:10
 

E, ali nije ti tako loše za vježbati. Nemoj baš u svemu slušati decke. Oni imaju skoro sve drugacije - brži metabolizam, pa mogu jesti š00 puta više od nas, mogu biti masniji od nas jer "sve je to ipak masa", idu za tim da budu veliki pa natežu utege, a nemaju pojma kako je teško ostati malen, ženstven i zategnut.
A sama sam se uvjerila da je veci br ponavljanja upravo za zadnju stavku mila majka tako da treniram u zadnje vrijeme samo po toj shemi.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 08:48
Originally posted by Theia Theia wrote:

 

E, ali nije ti tako loše za vježbati. Nemoj baš u svemu slušati decke. Oni imaju skoro sve drugacije - brži metabolizam, pa mogu jesti š00 puta više od nas, mogu biti masniji od nas jer "sve je to ipak masa", idu za tim da budu veliki pa natežu utege, a nemaju pojma kako je teško ostati malen, ženstven i zategnut.

Ne mora uvijek biti baš tako
Zato i postoji period "mase" (pretežito anabolicka faza) i period "definicije" (pretežito katabolicka faza)

Originally posted by Theia Theia wrote:

A sama sam se uvjerila da je veci br ponavljanja upravo za zadnju stavku mila majka tako da treniram u zadnje vrijeme samo po toj shemi.

Veci broj ponavljanja je ok, posebno na definiciji, upravo zbog restrikcije kalorija i povecanih napora (npr. cardio) gdje se radi stvaranja kompromisa između ta 2 faktora pretežito odrađuje veci broj ponavljanja s manjom kilažom. Ali jednako tako treba uvrstiti i manji broj ponavljanja, kao i maksimale zbog ukljucivanja mišicnih vlakana obje vrste.


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 10:05
thorn, mislim da nema smisla, ali lijepo je što se trudiš   
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Ožujak 2009 at 14:18
Meni još najviše paše kad stalno minjam ancrobne vježbe, pa malo kružni trening, pa malo split, kako mi paše taj tjedan 
Back to Top
Metida View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Metida Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2009 at 10:47
  Svaka cast, pricate kao prave profesionalke..
što kažete na PC program (neki kažu igricu) Yourself fitness?
Buduci da sam totalni pocetnik, a želim vježbati da bih se bolje osjecala a ako poboljšam izgled to ce biti dodatni ugodni +, molim savjet.
Koliko je potrebno dnevno vježbati da bi uopce bilo nekakvih ucinaka?
Pocetak (prije 3 tjedna sam pocela vježbati) je bio stvarno težak(imam 37 g.)...uspjevala sam samo pol sata s biciklom, ali eto postepeno se situacija popravlja i vidim da mogu više i bolje.
Prije tjedan dana sam si instalirala ovu "igricu " na komp. trenerica Maya me dobrano uznoji u ovih pol sata.
Mislim si samo jednostavno tih pola sata produžiti.

Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Svibanj 2009 at 12:32
Metida jesi skinula to s neta ili? Ja sam smotana s instalacijom... 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.