New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbe kod kuce; za zene
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbe kod kuce; za zene

 Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Tanjica2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanjica2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vjezbe kod kuce; za zene
    Posted: 03 Travanj 2008 at 23:32
 Ako bi netko mogao napisati neki program koji se moze izvoditi doma, a ne iskljucivo u teretani.. Hvala!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2008 at 04:04

 knjiga "pilates obecanje" ili "bodybuilding za zene"

za ovaj pilates bi ti trebale bucice od škg i mala lopta promjera 45-50cm, za ovaj drugi ti isto trebaju utezi s tim da ovdje mozes uzet i vise od š kg..

kod pilatesa ja vjezbam s škg a kod bodybuildinga od 2-4kg..

btw -koliko god teske utege dizala nemozes se zjacat da izgledas ko bodybuilderica jer zensko tijelo jednostavno samo po sebi nije tako gradjeno.. tezinom utega dobivas na snazi i to dosta..

 naravno utezima ces lijepo oblikovati ruke i prsa..

Edited by jedna_mala
Back to Top
Tanjica2 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Travanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanjica2 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2008 at 08:36
 Nije me strah da cu izgledati nabildano...samo bi htjela definirat misice i zategnut tijelo.
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2008 at 11:33
 pilatesom najbrze dobijes rezultate.. vidis promjene vec nakon nekih mj dana dok je to kod bodybuildinga nakon par mjeseci.. pilates ti super ucvrsti i definira misice..
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2008 at 12:09
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 pilatesom najbrze dobijes rezultate.. vidis promjene vec nakon nekih mj dana dok je to kod bodybuildinga nakon par mjeseci.. pilates ti super ucvrsti i definira misice..


je li za to dovoljno vjezbati samo uz knjigu?
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2008 at 14:50
 dvd je ipak bolji,,maria winsor
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2008 at 15:48

 ja vjezbam samo uz knjigu... i nakon mj dana mi se tijelo full ucvrstilo i misici su poceli dobivati definiciju.. i guza mi se podigla dosta..

sad kad imam misice kakve sam htjela planiram skinuti kojih par kilica kako bi oni dosli skroz onako lijepo do izrazaja - trbusni su problem vide se oni na odsjaju svjetla ali ne onoliko koliko bi ja to htjela

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Travanj 2008 at 15:49

dvd su mi bezveze meni je bolje uz knjigu

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2008 at 13:58
Kog zanima, preporucam knjigu Pilates tijelo autorice Brooke Siler. Vrlo dobra, zanimljiva i moze se nabaviti u nasim knjizarama na hrvatskom. 
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2008 at 09:00
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Kog zanima, preporucam knjigu Pilates tijelo autorice Brooke Siler. Vrlo dobra, zanimljiva i moze se nabaviti u nasim knjizarama na hrvatskom. 


Imam tu knjigu kod kuce i takodjer mi se cini dobrom. Ne mogu tvrditi iz vlastitog iskustva jer nisam dovoljno dugo vjezbala uz nju kako bih mogla vidjeti rezultate. No, u planu sam krenuti intenzivnije s pilatesom pa naknadno mogu dodati i taj komentar.
što kazete na knjigu Body tehnika, A.M. Jagodic-Rukavina? Malo sam je prolistala u knjizari i cini mi se dobrom, no obzirom da vec imam nekoliko knjiga na tu temu, nisam je kupila.

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2008 at 12:46
Body tehnika...fantasticna stvar... knjiga...super.... to se isplati raditi(body pilates mislim) i knjigu se isplati kupiti.... ako jos mozes otici na neku radionicu koju ona drzi...prva liga....  
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2009 at 15:36
Evo da ne otvaram novu temu, evo malo pogledajete ovu vježbu pa mi recite što mislite?

http://www.youtube.com/watch?v=_WwK9lWwxnw

Koji dio gornjeg tijela ovaj video obuhvaca?

Molim za vaša mišljenja i prijedloge... Unaprijed fala
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2009 at 10:01
Hoce mi neko odgovoriti?? 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2009 at 23:12
ženska s videa previše melje

vježbe su sranje.. mislim.. izmišlja naftu s nekim pokretima i neznam što!

No u cemu je problem ewice, što ti zapravo hoceš?

Edited by Iluvatar
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Ožujak 2009 at 23:20
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

u cemu je problem ewice, što ti zapravo hoceš?

kidam se na ovu recenicu!
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2009 at 13:57

Zategnuti malo i definirati, ali i ja sam pomislila da to baš i necu postici s ovim vježbama, ništa morat cu dalje proucavati!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.