New Posts New Posts RSS Feed - vjezbanje??
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjezbanje??

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
badboy1950 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote badboy1950 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vjezbanje??
    Posted: 17 Prosinac 2010 at 17:02
pozz pitanje za vjezbanje jeli bolje ako se moze raditi
vjezbe za sve misice po malo...ili imati neki program npr
pon-vjezbe ruku uto-vjezbe za noge i tako to dalje ako
zna....
badboy1950
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 13:07
možeš trenirati split sistemom, upper/lower ili full body
e sad, treniraj onako kako tebi i tvom tijelu najbolje
odgovara
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 15:22
 nekome je bolje jedno nekome drugo...meni je za masu bolji split, a za definiciju upper lower eto...
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 18:43
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 nekome je bolje jedno nekome drugo...meni je za masu bolji split, a za definiciju upper lower eto...


Klasicni split treninzi su mi totalno odbojni
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 20:14

to sta su tebi odbojni nema veze...meni su bas super trenutno ali ne vise od 4 vjezbe po treningu

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 21:00
  Kaj se tog tice ja nema nekaj kaj preferiram vise posto mjenjam malo jedno malo drugo s vremena na vrijeme..........ako stalno radis full fody ili up/low SOner mislim da bi ti itekako koristilo malo promjenit to i dat tijelu nekaj kaj inace ne radi.........
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 23:51
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Kaj se tog tice ja nema nekaj kaj preferiram vise posto mjenjam malo jedno malo drugo s vremena na vrijeme..........ako stalno radis full fody ili up/low SOner mislim da bi ti itekako koristilo malo promjenit to i dat tijelu nekaj kaj inace ne radi.........


A gle, probat cu sve osim klasicnih split treninga, takvi treninzi mi uopce nemaju smisla kod natural vježbaca. Cilj treninga je između ostalog podignuti razinu testa što je više moguce, a to neceš postici ako ceš natezat biceps sa 3 vježbe na treningu

Fullbody, upper/lower i varijacije tih sistema su ono što ce dat najbolje rezultate.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2010 at 00:03
  Dobro je reko soner, ima tu istine

Baš sam dosta cesto sa bb natjecateljima/buducim natjecateljima mojih godina u teretani i kolko vidim iz njihovih prica i nacina na koji treniraju dosta preferiraju split sistem treninga i to me ništa ne cudi.

Ti decki izgledaju zaista dobro i da ga uhvatiš u bilo koje doba dana, bilo koji dan u tjednu on ce izgledati maltene nepromijenjeno, simetricno, vaskularno, definirano kad su pripreme recimo, sad po zimi ajmo rec malo prostijim rjecnikom "napucano" itd itd što želim reci? Oni vec na trening dođu u super stanju i što god da odrade može im samo pomoci, dok recimo ostatak ekipe, da ne kažem naturalaca svakim treningom se trude ko konji (treba) postici ono što ti decki imaju vec ajmo rec po defaultu.

 
To je eto nekakvo moje mišljenje i prema tome podržavam upper/lower - fullbody varijante.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2010 at 08:36
  Nije da ih ja ne podrzavam, al mislim da svaka promjena tu i tamo dobro dođe i da lako moguce da tijelo bi odreagiralo na pozitivan nacin ak mu ubacis nekaj novo s cim se ne susrece nikad ili rijetko......
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2010 at 13:47
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Nije da ih ja ne podrzavam, al mislim da svaka promjena tu i tamo dobro dođe i da lako moguce da tijelo bi odreagiralo na pozitivan nacin ak mu ubacis nekaj novo s cim se ne susrece nikad ili rijetko......


Naravno da promjene dobro dođu, ali ima stvarno puno principa treninga koji mogu donijeti bolje rezultate od klasicnih spliteva, spliteve cemo ostaviti natjecateljima i ekipi na đusu
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2010 at 00:32
 u mojoj bivsoj teretani su rekli da san lud kad san radija upper lower.vlasnik mi govorija da di san to vidija.a kao glumi nekog strucnjaka da zna puno o tome. ja upper lower radin na definiciji.ali ovako radin split.
Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2010 at 21:55
@badboy - sve ovisi o tome koji ti je cilj..tj. što želiš postici?
XXL-Zagreb
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2010 at 22:59

Originally posted by *Ve* *Ve* wrote:

@badboy - sve ovisi o tome koji ti je cilj..tj. što želiš postici?
 

da ga zanima to toliko vjerojatno bi se vec pojavija na forum s vise informacija

Back to Top
*Ve* View Drop Down
VIP clan
VIP clan
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 116
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *Ve* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2010 at 23:53
 
nikad ne znaš...
možda ga to toliko muci da od šoka ne može ništa ni napisati
XXL-Zagreb
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2010 at 00:52

Originally posted by *Ve* *Ve* wrote:

 
nikad ne znaš...
možda ga to toliko muci da od šoka ne može ništa ni napisati
 

Back to Top
manu chao fan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote manu chao fan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Prosinac 2010 at 17:39
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

  Nije da ih ja ne podrzavam, al mislim da svaka promjena tu i tamo dobro dođe i da lako moguce da tijelo bi odreagiralo na pozitivan nacin ak mu ubacis nekaj novo s cim se ne susrece nikad ili rijetko......


Naravno da promjene dobro dođu, ali ima stvarno puno principa treninga koji mogu donijeti bolje rezultate od klasicnih spliteva, spliteve cemo ostaviti natjecateljima i ekipi na đusu


Evo jedno pitanje u svezi fullbodya.Jel dovoljno jedna vježba za velike mišicne skupine ili treba odraditi dvije? citao sam pa vidim da ima dosta razlicitih informacija, inace preferiram fullbody trening.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.