New Posts New Posts RSS Feed - vjezbanje na taste
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjezbanje na taste

 Post Reply Post Reply
Author
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vjezbanje na taste
    Posted: 27 Srpanj 2013 at 00:35
Hej! Fitovci. Zbog mog jako ubrzanog zivota nemam bas puno vremena za vjezbanje tjekom dana pa sam mislila vjesbat oko u 4 ujutro. Zato me zanima jel je u redu ako vjezbam na taste i poslije pojedem dorucak?
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 01:00
vjezbanje u 4 ujutro ? a budna si u pola noci bože sacuvaj
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 02:55
Uobicajno se budim u 5 ujutro doruckujem, sredim se, probudim kcer oko 5:40, nju obucem i vec u 6:10 smo na putu do vlaka, to mi je 20 min hodanja pa vlak, ostavim ju u vrticu a ja moram biti na poslu u 8 do 4 ili 5 pokupim kcer i doma smo oko 6:30 a buduci da mu dragi mora ici u 7 spavat zato sto pocinje raditi u 3 ujutro i nemam vremena za vjezbanje tijekom dana.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 02:57
Originally posted by eXpertise eXpertise wrote:

vjezbanje u 4 ujutro ? a budna si u pola noci bože sacuvaj
nisam ja budna u pola noci vremenska razlika je 8 ili 9 sati, ja ne zivim u hrvatskoj.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 09:30
Pozdrav draga :) Pa gledaj ...najvažnije je da odradiš bilo kakvu aktivnost! 
Inace nisam upoznat koji ti je cilj, ali pred postavljam , Ako ti to odgovara takav trening na tašte...zašto ne? :) I onako nakon jednog finog trcanja..sjedneš za stol i papaš dorucak da povratiš energiju to je super ako možeš tako funkcionirati da ! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 10:06
Mozes na taste u 4 u jutro. A mozes i popiti sok prije treninga.
Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 18:48
Ja si ovak razmisljam od pon do pet oko 30 min i poslije vjezbanja si lijepo popijem proteinski shake, tusiranje i onda dorucak. Jel to u redu?
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 19:45
jest :) ali ovisi kakav trening ces radit ujutro... trebala bi pojest barem bananu prije treninga..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 21:16
Da, o kakvom treningu se radi?

Kako god, ja bih na tvom mjestu taj shake pijuckala tokom treninga, na tusiranje pa dorucak ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Novamladamamauformi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Prosinac 2012
Location: millbrae, ca
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Novamladamamauformi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Srpanj 2013 at 22:37
Za sad bi radila 3 x tj cardio i 2x tj jacanje misica sa utezima od 5 kila. Pa kad se a viknem onda sa 10 pa doc do nekih 15 kila. Cardio bi nekih 30 minuta minimalno. Ako znate za neki dobri cardio slobodno primam i zahvaljujem na preporukama.
if you fly high and if you dream big then your results are tremendous
Back to Top
Acinateretana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Acinateretana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Sijecanj 2014 at 11:50
Ako zivis u Kanadi pretpostavljam da znas "kanadski" :D

Fasted state cardio je ustvari jedan od dva idealna trenutka za gubitak masti a (ako si pametna) ocuvanja misicne mase. Nisam siguran da je 30 minuta dobar odabir, pocni skromnije sa 15-20 minuta laganog kardia, pretpostavljam da ces trcati. Preferiram HIIT ali trci lagano po parku za pocetak ili na traci ili bilo gdje.

The good - NEMOJ pojesti bananu prije trcanja niti ikakve ugljikohidrate jer ce ti to dignuti inzulin u sekundi a to upravo zelimo izbjeci. Ujutro je inzulin na najnizim razinama u danu i upravo to nam omogucava da iskoristimo masne rezerve za gorivo.

The ugly - tada je najlakse izgubiti misicno tkivo. Treba jako paziti da ti se ne krene naglo izlucivati kortizol (hormon stresa) i da ne krene katabolizam misica. Neka novija istrazivanja i izvori kazu da je to moguce sprijeciti uzimanjem kvalitetnih di i tri peptida prije treninga (ne kuzim bas biokemiju toliko ali ja si to tumacim kao aminokiseline, djelomicno rastavljene bjelancevine)

;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.