New Posts New Posts RSS Feed - Vjezbanje i rast
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vjezbanje i rast

 Post Reply Post Reply
Author
Zoran89 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Veljaca 2007
Status: Offline
Points: 55
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoran89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vjezbanje i rast
    Posted: 02 Ožujak 2007 at 11:35
Koliko vjezbanje zapravo utjece na rast???....pod vjezbanje mislim dizanje utega i tako ???....
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2007 at 19:12

 Tijelo je napravljeno za fizicke aktivnosti,nijedna studija nije dokazala da dizanje tegova utice na rast bilo u pozitivnom ili na neki nacin negativnom smislu,(stagniranje ili poboljsavanje rasta).........Teretana u kojoj ja treniram ima policy prema kojoj nije dozvoljeno koristenje teretane osobama mladjima od š6 godina kao niti osobama koji koriste steroide............................................osobe koje nemaju š7 godina nebi trebale da rade na povecanju misicne mase ili definicije.......tijelo je jos u fazi razvoja...za nekoga tko pocinje u tim godinama jako je bitno da se upozna dobro sa tim sportom i da dobro nauci pravilan rad vjezbi ,,,najbolji nacin su instrukcije jednog trenera...trener ti u pocetku pomaze ,promatrajuci tvoj rad,uci te tehniku vjezbanja sa malim tezinama a velikim brojem ponavljanja.....................

             

Back to Top
caba View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Studeni 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 299
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2007 at 16:20
 Uvijek kazem da sa š5-š6 mozes postaviti dobre temelje te poslije toga kada nesto naucis poceti malo zesce. A na rast ne utjece to su ciste gluposti koje pricaju ljudi koji nemaju pojma,oni misle da ce te tegovi zbiti hhahha smijesno...
Mozda ti jesi jaci ali ja sam ludji
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.