New Posts New Posts RSS Feed - vjecna boljka bedra
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vjecna boljka bedra

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vjecna boljka bedra
    Posted: 14 Lipanj 2010 at 23:37
pozdrav ljudi

kako da vježbam a da izgubim salo na bedrimna, a ne mršavim u gornjem dijelu tijela. vježbam 4xtjedno, š h crobno, nakon toga š-š,5h na spravama.
Gornji dio mi se dosta popravio, mišici se primjecuju, dok sam u nogama napuhala mišic ispod sala. Jedna mi je rekla da ispod obucem sauna hlace da mi se primarno bedra znoje...??

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 00:09
 s tim gacama i sl. samo vodu gubis,nema do treninga i prehrane,genetika je zajebana i di se najprije skupi zadnje ode
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 00:18
hm, ako sam ja dobro shvatila, to se ni ne može puno promijeniti, u smislu, ostat ce jaca bez obzira na rad, ali ce biti izduženija, oblikovana i nešto tanja...eventualno bi se moglo nauštrb drugih stvari, npr, onda izgubiš i guzu ako je takva građa..ili sam rekla glupost? i mene zapravo zanima kako to ide, ali cini mi se da nema previše pomoci pa sam ajmo rec zadovoljna tim što imaju nice oblik
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 00:24
  ok...ali zašto mora otici tamo di nije ni došlo...cice jeli ti ga
srecom, još su tu,ali...

vježbam noge: prvi dan-cucanj, iskorak, loža,gluteus
                        treci dan-iskorak, prednji cucanj, raznoška, rimsko dizanje, zabacivanje noge, most

kad radim gornji dio na kraju radim iskorak..
?? ok to??
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 07:46
ja isto imam problema sa bedrima, gore sam strašno tanka, al stvarno , šokiram se svaki put kad se vidim u ogledalo, koda sam iz logora izašla...svi me vec pitaju šta sam tako mršava, ali zato donji dio, noge i guza su jaci... oduvijek sam takva, i to nimalo lijepo ne izgleda
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 11:58
 kad smo kod cica,one su salo jelda, e sad kad mrsavis i gubis mast ode i od tu
Back to Top
Marijucha View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 62
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marijucha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 12:49
  Koliko ja znam salo se ne može topiti lokalno. Kad se topi, topi se sa svih djelova tijela jednako
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 13:01
Originally posted by Marijucha Marijucha wrote:

  Koliko ja znam salo se ne može topiti lokalno. Kad se topi, topi se sa svih djelova tijela jednako


Ma ne, nije napisano milijun puta da nema lokaliziranog mršavljenja

Zmaj pita jel su cice isto salo jer kad ideš skidat salo ode i sa prsa neš, zmaj ja koliko znam cice su žljezde i naravno jednim dijelom salo, ispravak ako griješim,e da i u nekim slucajevima su cice silikon 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 13:03
  sad sam se sjetila onog tipa kojem ste preporucili da zamota glavu u celofan jer je jedino tamo ostao podbuhao... salu na stranu... cardio ce ti pomoc da skines koju kilu, a kad skines koju kilu, i bedra ce se stanjit... vježbanjem iskljucivo oblikujemo tijelo i povecavamo bazalni metabolizam, lokalizirano mršavljenje ne postoji!!!!  vježbanjem određenih skupina mišica poboljšavamo tonus i izgled, a svakako moja preporuka za sve kojim imaju problema sa kilažom i koji žele poboljšat izgled svojih nogica neka što više vremena provode hodajuci- po mogucnosti na svježem zraku :)
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 13:04
  i te hlacice nemaju veze s mršavljenjem... to su zablude... al ako ce ti psihološki pomoc kao ohrabrenje da se nesto zbiva...nosi ih... ja vise volim da mi koža diše dok vježbam , tako što manje krpa na sebi :))
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 13:22
Originally posted by Marijucha Marijucha wrote:

 
Koliko ja znam salo se ne može topiti lokalno. Kad se topi, topi se sa svih djelova tijela jednako


Pa.. u biti se ne topi sa svih djelova jednako nego kako nam je genetika odredila   

Znaci, cure sa ovim problemom.. prvo smršavite dok nebudete zadovoljne s donjim djelom a ond akrneite u izgrađivanje gornjeg, kako bi to izjednacili malo
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 15:18
ja sam se pomirila sa svojim nogama ne želim pokvariti gornji dio, a i ako izgubim dolje,izgubit cu prvenstveno guzu, vec se dogodilo prije, ali sam se bacila na cucnjeve onda, cak su mi se smanjili kukovi uz to što se guza brzo i fino popravila tako da, radit cu na oblikovanju dalje, ako sam rođena sa širim kukovima i sl, it will always be an issue
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Lipanj 2010 at 17:05
  ok, ok , jasno mi je..što je, tu je..
nego, jel mi netko može iskomentirati moje vježbe, napisala sam ih u prethodnom postu...?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 12:44
Originally posted by dianna dianna wrote:

ja isto imam problema sa bedrima, gore sam strašno tanka, al stvarno , šokiram se svaki put kad se vidim u ogledalo, koda sam iz logora izašla...svi me vec pitaju šta sam tako mršava, ali zato donji dio, noge i guza su jaci... oduvijek sam takva, i to nimalo lijepo ne izgleda


pravilno papaj, puno se kreci, dobro treniraj donji dio i još jace gornji pa ce sve doc na svoje

Ja sam uvijek imala uska ramena i široke bokove i bedra tako da je to izgledalo prilicno neujednaceno...ono, piramidalni look :) onda sam uz sve gore navedeno dosta stanjila donji dio i malo proširila ramena i razjacala ruke tako da sad vec to pocinje licit na nešto :) makar još dosta tog mesa fali gore...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 13:05
Originally posted by tweety tweety wrote:

 
ok, ok , jasno mi je..što je, tu je..nego, jel mi netko može iskomentirati moje vježbe, napisala sam ih u prethodnom postu...?


odvoji anerobni i crobni trening kao prvo i osnovno
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2010 at 17:21
  ok, glupa sam..
šta znaci da ih odvojim..??
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.