New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za prsa

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2014 at 22:04
Hvala :)
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 20:10
je li zna netko kako smanjit dio gdje pocinje ruka-taj misic ne znam kako se zove-unutarnja strana kod grudi...primjetila samnakon 2 godine da mi je to naraslo prilicno...kako to smanjiti jer ne svidja mi se to-zena sam
i ruzno izgleda....a da ipak treniram ruke? Confused
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Ožujak 2014 at 21:39
Pa izbjegavaj vježbe koje dijeluju na gornji dio prsa pa ce taj misic s vremenom oslabit i nece dolazit toliko do izrazaja, a kako ti treninzi za prsa, ruke i ramena izgledaju?
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 17:44
Ja mislim da ti malo previše koristiš prednje rame..ako sam dobro skužio.... makni se od širokog bencha...i izolacijskih vježbi za prednje rame
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 18:10
Originally posted by Thor Thor wrote:

Pa izbjegavaj vježbe koje dijeluju na gornji dio prsa pa ce taj misic s vremenom oslabit i nece dolazit toliko do izrazaja, a kako ti treninzi za prsa, ruke i ramena izgledaju?



trening je dva puta tjedno(cross):
trusters, 'obicna' vjezba za biceps, triceps dips-ruke na stepu i onda spustanje prema dolje,
sklekovi, bench potisak, bench potisak+trbuh,
e sad imaju vjezbe koje ne znam kako se zovu
1) lezim na ledjima i ruke su u vis sastavljene-onda se ruke razmicu jedna od druge do poda
i ponovo sastavljaju
2)ruke su u visu sa tezinom i spustaju se iza glave na pod

to je to  Sleepy



Edited by Zoki - 31 Ožujak 2014 at 21:46
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 18:54
Jel možeš nekako obrisati te znakove ništa ne kužim što piše?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 21:47
Obrisao sam višak znakova kod postova od motivation_.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2014 at 23:39
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Obrisao sam višak znakova kod postova od motivation_.



hvala  Big smile  nemam pojma otkud ti znakovi
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2014 at 21:16
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:




trening je dva puta tjedno(cross):
trusters, 'obicna' vjezba za biceps, triceps dips-ruke na stepu i onda spustanje prema dolje,
sklekovi, bench potisak, bench potisak+trbuh,
e sad imaju vjezbe koje ne znam kako se zovu
1) lezim na ledjima i ruke su u vis sastavljene-onda se ruke razmicu jedna od druge do poda
i ponovo sastavljaju
2)ruke su u visu sa tezinom i spustaju se iza glave na pod

to je to  Sleepy




Prva vježba za koju neznaš naziv ti je na eng... dumbell fly a druga dumbell pull-over,..eto, sta se imena tice, pogledaj link, možda griješim ali sumnjam, jer si s ovim treningom sigurno bila u stanju razvit dio prsa koji ti sad smeta.
Ak pogledaš videa, pogotovo onaj prve vježbe sve ce ti bit puno jasnije, lipo je objasnia koja je svrha vježbe,.. bench press razvija cijela prsa, neki dio više, neki manje, ovisi o nacinju izvođenja, sklekovi također a prsa ti nisu imuna ni na dipseve, pogotovo taj vanjski dio koji si razvila...
Tako da dobar dio vježbi u programu ti opterecuje prsa, smanji im broj, zamjeni ih s kojom vježbom za leđa i ramena, vježbaj noge i guze.. :D







Edited by Thor - 03 Travanj 2014 at 21:33
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Travanj 2014 at 19:39
Originally posted by Thor Thor wrote:

Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:




trening je dva puta tjedno(cross):
trusters, 'obicna' vjezba za biceps, triceps dips-ruke na stepu i onda spustanje prema dolje,
sklekovi, bench potisak, bench potisak+trbuh,
e sad imaju vjezbe koje ne znam kako se zovu
1) lezim na ledjima i ruke su u vis sastavljene-onda se ruke razmicu jedna od druge do poda
i ponovo sastavljaju
2)ruke su u visu sa tezinom i spustaju se iza glave na pod

to je to  Sleepy




Prva vježba za koju neznaš naziv ti je na eng... dumbell fly a druga dumbell pull-over,..eto, sta se imena tice, pogledaj link, možda griješim ali sumnjam, jer si s ovim treningom sigurno bila u stanju razvit dio prsa koji ti sad smeta.
Ak pogledaš videa, pogotovo onaj prve vježbe sve ce ti bit puno jasnije, lipo je objasnia koja je svrha vježbe,.. bench press razvija cijela prsa, neki dio više, neki manje, ovisi o nacinju izvođenja, sklekovi također a prsa ti nisu imuna ni na dipseve, pogotovo taj vanjski dio koji si razvila...
Tako da dobar dio vježbi u programu ti opterecuje prsa, smanji im broj, zamjeni ih s kojom vježbom za leđa i ramena, vježbaj noge i guze.. :D


da to su te vjezbe Big smile   sad trenutno radimo cross bez ovih vjezbi...ne volim vjezbati sama zato idem
na grupne treninge a tamo je vec napravljen program...ali pokusacu ne raditi ove vjezbe...
znaci sklekovi mogu isto utjecati na ove misice? primjetla sam da sklekovi nekako to sve lijepo
oblikuju-ne rastem sa njima ili se meni cini  Confused


Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Travanj 2014 at 21:26
Ma sklekovi su zakon, ak nesto izbaciš izbaci dumbell fly jer on pogađa tocno taj mišic koji neželiš razvit...
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
Bojko77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojko77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2014 at 11:58
Pozdrav svima, imam jedno pitanje baš na ovu temu, i zanima me mišljenje sviju, jer možda skupa i nađemo odgovor.
Ovako, vježbam godinama, i općenito sam zadovoljan postignutim, imam definirano tijelo, po svom ukusu i željema, no imam jedan problem s bench press na ravnoj klupi, problem ili pak možda tako i mora biti. Ne znam, zato pitam. Koliko Vi radite serija zagrijavanja na toj vježbi prije nego što krenete na max. standardnog dizanja? Ukratko o meni, dižem 85 kg u 6 ponavljanja. Definiciju ja postižem s manjim težinama, ali veći br. ponavljanja. Stvar je slijedeća, krećem s praznom šipkom i zatim dodajem u početku po 2 x 20kg, zatim 3 x 10 kg te završno 3 x 5 kg (znaći prvo 20 kg, dignem to 2 x, pa opet dodam 20 kg pa dignem 2 x,pa onda dodajem 10 kg pa dignem tu težinu 2 x, itd..), znaći svaku težinu podignem 2 x!! To mi vremenski uzme dosta, ali nažalost dugračije mi ne ide. Ne znam zašto, ali ako se zagrijem s 50 kg i pokušam 85 kg, jednostvano ne mogu podić tu težinu, ovako postepeno mogu, ali prijerice skok s 50 ili 60 kg mi mišići kao da ne mogu podići onda 85 kg. Nadam se da sam jasan, znaći piramidalno i postepeno dolazim do svoje težine, gdje zatim 5 x po 85 kg u 6 ponavljanja.. Nekad mi se desi da mi je stupanj umora manji, pa da idem i na 90 kg, ili pak nekad 80kg mogu dignuti 6 x, a kad dodam tih 5 kg mogu i 7 x.. Ja imam ovakvim dizanjem rezultate, što mislite da bih trebao promjeniti? Eto slobodno ako imate volje iznesite svoj stav i mišljenje, bili stručni ili ne, jer iskreno zanima me, želio bih smanjiti vrijeme rada na bench press-u.
Hvala svima.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.