New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za prsa

 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 15:41
Ma odlično  prijatelju :) Sviđa mi se! :) jer pričamo istim jezikom... improvizacija :)

Gledaj Dovoljna ti je mala dašćica ... čvršća gdje bih ju mogao namjestiti pod kosinu....na nekih 45 stupnjeva....prisloniti ju uza zid..i sa nečime od dole podbočiti...ili nekako zabiti....da se ona ne može micati..tako kada sjedneš na pod...samo se nasloniš na nju... i radi bučicama kosi....a dodatno možeš raditi sa povišenim nogama radi što ćešće...bitan je jako gornji dio prsa....samo pazi kod kosine kada podigneš nogu....da ne gađaš ramena :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 15:49
hvala na ideji, nije mi tak nekaj palo na pamet, vec imam u glavi kak doma da to probam izvest, vidjet cemo jer zabijat nikaj nemrem, nebum bas parket probio radi toga :)
ali vrijedi pokusat ...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 17:15
Hahaha :) probaj bilo što postaviti samo da imaš kosinu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 21:37
Originally posted by Ros Ros wrote:

od opreme? imam jednu benche sipku (improviziranu), 40 kg utega, 2 sipke za bucice i onu vijugavu sipku (neznam kak se zove) ona je original nije improvizirana :) i to je to... jos u stokovima zabijeno za zgibove ali to nema veze sa ovime...

a klupa za bench mi je ovak... dva drvena stolca (štokrla-neznam kak ti kazes) i tabure na kojem je deka i daska.... glavu drzim na toj daski.. a tamo di su mi noge stavim niske stalke od zvucnika da mi noge malo digne u zrak jer su mi stolci previsoki pa se spigam dok radim :// (vidjet ces sliku) xD

za teretanu nemam para, a doma radim ovak prek zime, sada kada zatopli vracam se opet van...


ideje su vam mrak inače, ja sam kosi radila sa sklekom na povišenju. Znači noge na povišenju, bugarska vreća od 16kg na leđima i sklekovi do iznemoglosti
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 21:39
Hahahaha Ja sam knjige iz škole :D vidiš koliko smo imali ih kada sam dobio onolika prsa :D eh barem nečemu služile dobro! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 11:17
Samo da vas nesto pitam,znaci koliko serija bi trebalo po skupini? Za ramena mi ispadne 20 serija a za biceps 12,tricrps isto 12,jel radim previse serija?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 15:17
Zašto triceps 12 a biceps 20?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 16:25
Biceps i triceps 12 a ramena 20 ,neznam zasto dosad nisam razmisljao dali je to previse ili ne ali sad ne zabrinjava s obzirom da sam vrlo malo napredovao dali je to previse/premalo?hvala
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 16:38
s kolko radiš ramena kg i što sve radiš?
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 17:25
sa bicepsom 12? a sa tricepsom 12?

ramena 20? 

Preporučio bih ti za ruke da radiš super setove :) 

šta sve radiš kod ramena? jel gađaš sve 3 glave?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 21:19
Za ramena radim razručenje,predrucenje,razrucenje kad sam sagnut za straznje rame,potisak bucicma i potisak sipkom iza glave.kilaze su mi da mogu 8ponavljanja napravit..jel radim previse? Inace malo iza u postovima mi je thor poboljsao program pa mozete pogledat tamo pise :) hvala
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2014 at 21:30
Noge:čučanj,mrtvi dizanje,vertikalni potisak,fleksija za straznju lozu,sprava za listoveRamena:razručenje bučicama,naizmjenično predručenje bučicana,rameni potisak bučicama,rameni potisak iza glave na smith mašiniBiceps:scotova klupa,obicno dizanje utega ja mislim da je barbel curls,hammer prgib,pregib na sajli
Triceps:ekstenzija na sajli,ekstenzija obrnutim hvatom,i ona vjezba kao francuski potisak ali s bučicom
Leđa:lat na prsa,lat na iza glave,vesanje,hiperekstenzija

Edited by Domo96 - 07 Ožujak 2014 at 21:32
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2014 at 09:48
Moze odgovor? :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2014 at 19:55
Više ponavljanja za ramena :) ako ti je max 8 onda ti je pre teško kod izlorajućih vježbi..i pred postavljam da ti se opasno tijelo miče kod izvođenja :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2014 at 20:23
A broj serija? Znaci vise ponavljanja ali dali mi je za ramena previse 4-5 vjezbi svaka 4 serije,naspram biceps samo 12 serija ukupno? Hvala
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2014 at 20:41
Trebao bih naći svoj broj ponavljanja...teško ti tu mogu pomoći....

Jedino što ti mogu reći da kod složenih vježbi i većih mišićnih skupina traži veću težinu i manji broj ponavljanja...a kod manjih skupina i izoliranja  veći broj ponavljanja 

Jebeš seriju odluči sam :D Možeš u jednoj se ubiti za 4 :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 2345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.