New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za prsa

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 19:54
Ovaj drugi link ti nešto nije uredu tako da nemogu doci do slike al predpostavljam na koju spravu misliš u drugoj slici i da ovako na neviđeno 99% je sigurno da se razlikuju,.. predpostavljam da misliš na nešto ovako s jastučićima:



..kad probas vježbat i na jednoj i drugoj primjetit ceš razliku, a onda je na tebi da odlučiš koja ti više odgovara.



Edited by Thor - 24 Veljaca 2014 at 20:02
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 22:31
Trenutno sam u fazi nekoj kada mi je letenje bučicama najdraža vježba kod prsa postala :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2014 at 22:34
Meni isto,i to na kosoj klupi :))

Edited by Domo96 - 24 Veljaca 2014 at 22:35
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 18:59
kod tog leptira, jel moram na nesto posebno obracati paznju, jer sam imao bol u ramenima (doduse taj put se nisam ni zagrijao)?
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 19:03
Ja mislim da podlaktica mora bit pod pravim kutem sa tijelom,te nadlaktica i biceps da tvore pravi kut :)
Back to Top
Thor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2011
Location: Solin
Status: Offline
Points: 252
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Thor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 22:05
Pa neznam zašto su te ramena zaboljela ali ljudi u dobrom djelu slucajeva pretjeruju s težinama pa se zna dogodit ozlijeda,..možda da smanjiš kilažu... a prije toga pogledaj na youTube-u pravilnu tehniku izvođenja vježbe ak nisi shvatia Dominu smjernicu...
.. i da, zagrij se pravilno prije treninga.
Obsessed is a word that lazy people use to describe the dedicated!





Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 13:15
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Ja mislim da podlaktica mora bit pod pravim kutem sa tijelom,te nadlaktica i biceps da tvore pravi kut :)
pa valjda podlaktica i biceps moraju bit pod pravim kutom. ne kuzim kako moze bit biceps i nadlaktica pod 90 lol.
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 13:50
A znam na sto mislite ali neznam kako obajnit,mislim dolnja strana ruke di je triceps sa tijelom 90 stupnjeva i nadlaktica sa bicepsom :0
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 13:59
ne kužim se baš u to ali mislim da ako ciljat prsa (a valjda to radite) onda ruke moraju bit fiksne (kao krila, zato se i zove letenje bučicama), drugim riječima položaj u kojem kreneš mora ostat isti tokom pokreta a ako radiš najteži verziju (s ispruženim rukama valjda jer su tako prsa u najnepovoljnijem položaju) ne smiješ vući uteg bicepsom
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 14:39
http://ifitnessstudio.net/bench-press-proper-form-techniques/

zasto ja ne vidim razlike? zamolio bih nekoga da mi proba rijecima objasniti ako nije problem...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 15:38
Spuštanje špke...položaj laktova ramena...sve je objašnjeno.... ne znam što ne vidiš :)

A bench kao becnh ... što godkažu ja volim tu vježbu..i ne bih je izbacivao..ali jedino što bih ti predložio da je koristiš kao sekundarnu vježbu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 14:07
poz eto moj trening prsa, nejdem u teretanu radim doma 40kg uteka imam i improvizirana bench klupa :)
znaci ovak

1. sklekovi sa nogama na krevetu, normalni na podu, sa rukama na krevetu, vojni, dijamntni, siroki (svaki po 10x bez odmora izmedu)1min odmora i onda jos svaki taj do otkaza...

2.becnh normalni 4x12 40kg
3.bench uski 4x10 35kg
4.bench dizanje bucica (neznam kak se to kaze) 17kg u svakoj ruci
5.letenje bucicama 4x12 10kg u svakoj ruci
6. sipka iza glave (neznam kak se zove vjezba) legnem dignem sipku iznad prsa i idem unatraske s rukama sa sipkom iza glave :)
4x12 25kg

eto to je to :) i tak mi pretezno svaki puta izgleda, mjenjam setove sklekova malo ali to je uglavnom to... poz
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 15:07
Gdje je kosi bench? :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 15:22
reko radim doma, nemam kak kosi bench ubaciti... bum posto sliku svoje improvizacije za klupu kada dodem, sve ce ti biti jasno...
ako imas kakvo alternativno rjesenje, primam prijedloge...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 15:31
Naravno :) jel imaš šta od opreme samo što mi reci?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Ros View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 15 Studeni 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ros Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 15:36
od opreme? imam jednu benche sipku (improviziranu), 40 kg utega, 2 sipke za bucice i onu vijugavu sipku (neznam kak se zove) ona je original nije improvizirana :) i to je to... jos u stokovima zabijeno za zgibove ali to nema veze sa ovime...

a klupa za bench mi je ovak... dva drvena stolca (štokrla-neznam kak ti kazes) i tabure na kojem je deka i daska.... glavu drzim na toj daski.. a tamo di su mi noge stavim niske stalke od zvucnika da mi noge malo digne u zrak jer su mi stolci previsoki pa se spigam dok radim :// (vidjet ces sliku) xD

za teretanu nemam para, a doma radim ovak prek zime, sada kada zatopli vracam se opet van...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.