New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za prsa
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za prsa

 Post Reply Post Reply Page  123 5>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježbe za prsa
    Posted: 22 Svibanj 2010 at 13:42
Koje vježbe za prsa radite?
Koje su vam vježbe za prsa NAJ, a što ne volite raditi?

Osobno mislim da su sklekovi vrhunska vježba za prsa, zatim potisak bucicama na klupici, fly bucicama, dipsevi, kosi bench i to je to što radim.

Imamo clanak na ovu temu:
Vježbe za prsa

Vi? Radite li onaj leptir?
što radite s ovog popisa - video vježbe za prsa?
Koliko cesto radite prsa u svom treningu?



Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 15:13
  Ja se mucim sa muškim sklekovima...ali napredujem....
 A inace sam tek pocela vježbice za prsa.... još imam laganu upalu od srijede.....

 
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 16:54
Najdraža vježba Incline BP, ne volim dipse 
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 17:24
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Najdraža vježba Incline BP, ne volim dipse 


Ja odradio danas dipse i definitivno su mi draži od incline BP-a.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2010 at 23:47
najviše radim sklekove (:
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 01:05
Originally posted by niXa niXa wrote:

najviše radim sklekove (:


Znao sam raditi sklekove š40 komada / dnevno i tada su mi bila najveca prsa no ikad.
Sklekovi su odlicna stvar.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 10:37
  ravni bench
  kosi bench (nekad s bucicama)
  dips
  razvlacenje sajlama

... najdraza vjezba za prsa mi je dips..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 11:31
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Najdraža vježba Incline BP, ne volim dipse 


Ja odradio danas dipse i definitivno su mi draži od incline BP-a.


Meni su benĐole opcenito naj vježbe a što se dipsa tice, ne odgovaraju mi baš jer najviše pogodim tricepse,a klasicno radim-znaci brada je na prsima,laktovi su vanka i malo sam nagnut naprijed i sve jedno mi prsa ne odrade onako kako bi ja htio, jel ima neka druga fora da mi prsa bolje odrade na dipsevima ?
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 12:49
 Heavy deadlift
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 13:56
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Heavy deadlift


Najdraža vježba za prsa ti je DL
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 20:54
Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Ja se mucim sa muškim sklekovima...ali napredujem.... A inace sam tek pocela vježbice za prsa.... još imam laganu upalu od srijede..... 


i ja sam nedavno ubacila prsa u tjedni raspored..isto srijedom radim

radim kosi, ravni i kontrakosi, leptir, i na kraju sklekove, pocenem s muškima pa kad više ne ide prijeđem na ženske, jer ih radim na kraju treninga kad više ne osjetim gornji dio tijela ...a u cetvrtak i petak je upala na rasporedu
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 21:35
Originally posted by Blia Blia wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Ja se mucim sa muškim sklekovima...ali napredujem.... A inace sam tek pocela vježbice za prsa.... još imam laganu upalu od srijede..... 


i ja sam nedavno ubacila prsa u tjedni raspored..isto srijedom radim

radim kosi, ravni i kontrakosi, leptir, i na kraju sklekove, pocenem s muškima pa kad više ne ide prijeđem na ženske, jer ih radim na kraju treninga kad više ne osjetim gornji dio tijela ...a u cetvrtak i petak je upala na rasporedu



Sklekove radim najviše uz INSANITY:...pa je više neki kardio oblik i isto budu ko na kraju tak da rikavam....
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 23:17
Za prsa ravni bench, kosi bench i dipsevi s opterecenjem.
Trebam kroz para dana radit sklekove na karikama, mislim da bi to trebalo bit ubitacno.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Blia View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 152
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Blia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 23:27
Originally posted by dalila dalila wrote:


Originally posted by Blia Blia wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 
Ja se mucim sa muškim sklekovima...ali napredujem.... A inace sam tek pocela vježbice za prsa.... još imam laganu upalu od srijede..... 


i ja sam nedavno ubacila prsa u tjedni raspored..isto srijedom radim

radim kosi, ravni i kontrakosi, leptir, i na kraju sklekove, pocenem s muškima pa kad više ne ide prijeđem na ženske, jer ih radim na kraju treninga kad više ne osjetim gornji dio tijela ...a u cetvrtak i petak je upala na rasporedu
Sklekove radim najviše uz INSANITY:...pa je više neki kardio oblik i isto budu ko na kraju tak da rikavam....



joooj INSANITY...kad dođu sklekovi na red ja sam mrtva! mogu sve one blesave oblike cucnjeva i skokova, skakutanja oko vlastite osi i slicnih ubijacina od vježbi, ali sklekovi me dotuku! push-up jacks...auuuuuu

Back to Top
opasni View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2010
Location: Afghanistan
Status: Offline
Points: 378
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opasni Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Svibanj 2010 at 23:28
  Gironda dips(sa opterecenjem), fly,bucice i cross masina, ali uglavnom kosi sa nagibom od 30 stupnjeva, od benca je to giljotina,,,iako radim benc i ravni i kosi, smatram da je to vjezba navise za prednje rame i triceps. toliko od mene
mrtav hladan
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Svibanj 2010 at 09:42
Originally posted by opasni opasni wrote:

  Gironda dips(sa opterecenjem), fly,bucice i cross masina, ali uglavnom kosi sa nagibom od 30 stupnjeva, od benca je to giljotina,,,iako radim benc i ravni i kosi, smatram da je to vjezba navise za prednje rame i triceps. toliko od mene


Može bit, a i ne mora.
Ovisi jel ti rame i triceps dominiraju naspram prsa, meni prsa odlicno reagiraju na benĐole, cak bolje od dipsa.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.