New Posts New Posts RSS Feed - vježbe za ledja i oblikovanje tijela
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vježbe za ledja i oblikovanje tijela

 Post Reply Post Reply
Author
satija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote satija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vježbe za ledja i oblikovanje tijela
    Posted: 05 Studeni 2012 at 07:29
Pozdrav
ja sam se u trudnoci udebljala 35kg, nakon poroda, kada nisam više dojila odlucila sam da je dosta.visoka sam 185cm, koljena i ledja su me bolila za poludit, osjecala sam se trutavo, nisam mogla virovat da sam to sebi napravila. živim na otoku, s bebom sam pješacila svaki dan brzim hodom minimalno 6-10km, jela sam samo zdravu hranu znaci nema kruha, prženog i kombinirala sam da nejedem ugljikohidrate i proteine. navecer kad bi beba zaspala sam vježbala.e,da pila sam dosta vode minimalno 2l, organizam je i sam to nekako tražio i nisam konzumirala šecer..u pocetku je bilo teško, mucnine glavobolje, nezadovoljstvo ali kad su se kg poceli topiti zadovoljstvo je bilo sve vece i vece..sad sam ovde da vidim koje vježbe mogu raditi za oblikovanje tijela..
e, kako mogu staviti slike prije i poslje mršavljenja??
ako mi možete dati savjet kako oblikovati tijelo-imam jace bokove htjela bi oblikovati ruke i ucvrstiti ledja..
VELIKO HVALA I POZZ S OTOKA SRECE
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 07:56
Pozdrav!

odeš na www.imgur.com sa desne str. ti piše Computer..to klikneš i odabereš koju sliku želiš... kad odabereš otvori ti se novi prozor u kojem sa donje desne strane piše Start upload..

Kad ti se fotka uploada...ispod svih linkova klikneš na ono gdje ti piše Large thumbnail... i onda nam kopiraš cetvrti link.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 09:26
Originally posted by satija satija wrote:

Pozdrav
ja sam se u trudnoci udebljala 35kg, nakon poroda, kada nisam više dojila odlucila sam da je dosta.visoka sam 185cm, koljena i ledja su me bolila za poludit, osjecala sam se trutavo, nisam mogla virovat da sam to sebi napravila. živim na otoku, s bebom sam pješacila svaki dan brzim hodom minimalno 6-10km, jela sam samo zdravu hranu znaci nema kruha, prženog i kombinirala sam da nejedem ugljikohidrate i proteine. navecer kad bi beba zaspala sam vježbala.e,da pila sam dosta vode minimalno 2l, organizam je i sam to nekako tražio i nisam konzumirala šecer..u pocetku je bilo teško, mucnine glavobolje, nezadovoljstvo ali kad su se kg poceli topiti zadovoljstvo je bilo sve vece i vece..sad sam ovde da vidim koje vježbe mogu raditi za oblikovanje tijela..
e, kako mogu staviti slike prije i poslje mršavljenja??
ako mi možete dati savjet kako oblikovati tijelo-imam jace bokove htjela bi oblikovati ruke i ucvrstiti ledja..
VELIKO HVALA I POZZ S OTOKA SRECE


upao mi je ovaj dio u oko "da nejedem ugljikohidrate i proteine zajedno"? why?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 09:27
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

[QUOTE=satija] Pozdrav
ja sam se u trudnoci udebljala 35kg, nakon poroda, kada nisam više dojila odlucila sam da je dosta.visoka sam 185cm, koljena i ledja su me bolila za poludit, osjecala sam se trutavo, nisam mogla virovat da sam to sebi napravila. živim na otoku, s bebom sam pješacila svaki dan brzim hodom minimalno 6-10km, jela sam samo zdravu hranu znaci nema kruha, prženog i kombinirala sam da nejedem ugljikohidrate i proteine. navecer kad bi beba zaspala sam vježbala.e,da pila sam dosta vode minimalno 2l, organizam je i sam to nekako tražio i nisam konzumirala šecer..u pocetku je bilo teško, mucnine glavobolje, nezadovoljstvo ali kad su se kg poceli topiti zadovoljstvo je bilo sve vece i vece..sad sam ovde da vidim koje vježbe mogu raditi za oblikovanje tijela..
e, kako mogu staviti slike prije i poslje mršavljenja??
ako mi možete dati savjet kako oblikovati tijelo-imam jace bokove htjela bi oblikovati ruke i ucvrstiti ledja..
VELIKO HVALA I POZZ S OTOKA SRECE


upao mi je ovaj dio u oko "da nejedem ugljikohidrate i proteine zajedno"? why? Ostalo svaka cast Za ove vježbe što tražiš - trebaš uvijek raditi cijelo tijelo, evo jednog primjera koji možeš kod kuce https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Izgubite-5kg-masti-u-5-tjedana.aspx
pozz

Edited by avangarde - 05 Studeni 2012 at 09:30
Back to Top
satija View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote satija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 13:32
Puno hvala na odgovorima, nisam jela kombinaciju ugljikohidrata i proteina (npr nejedem meso i kumpir zajedno ili meso s rižom) zato što mi ta kombinacija teško padne na želudac, imam osjecaj kao da bi mogla zaspat odma iza rucka, a kada jedem posebno te obroke osjecam se poletnije puna energije..
sad bi samo tila nezapustit se, kupila sam orbitrek, do sada sam vozila biciklu a iza sam kupila biciklu za djevojcicu tako da mi je bilo lako, ali sad zimi kad nemogu vozit biciklu, kad okrenu kiše nemam baš puno izbora za kretanje..ovdje nema teretane, nekako ka da sam zatvorena u kuci zimi..želim iskoristiti to vrijeme i poradit na sebi prvenstveno radi zdravlja..visoka sam, bole me ledja iako imam za idealnu težinu skinuti još pet kila..

puno hvala na odgovorima
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Studeni 2012 at 20:09
avangard, ideja odvajanja proteina i škroba, ali u osnovi "kisele" i "lužnate" hrane je stara možda 100 godina, pocela je sa dijetom dr Hay-a. Danas i nije popularna zbog skidanja kg nego je najviše lijecnici naturopatske medicina preporucaju kod nekih poremecaja. Mislim da je nakon toga došao i Harvey Diamond koji je to kopirao i prodao hrpu knjiga. 99% lijecnika ce reci da to odvajanje nema nikakve veze, istina je da baš i nema znanstvenih dokaza, medjutim znanost se ne bi smjela poimati ispranim mozgom ili slicno kao pravosudje, da nije kriv ako nije dokazano :) No, cinjenica je da se zbilja mnogi ljudi osjecaju bolje takvom prehranom, ili blažim oblikom da ne jedu desert nakon "žderanja". Jasno, sasvim zdrava osoba nema problema sa kombinacijama. Par prijatelja, lijecnici, se smiju ovome. A kako je medicina usko vezana sa evolucijom, kad ih pitam u kojem postotku postojanja ljudskog roda su ljudi jeli samo lovinu, plodove, i koliko dugo kombiniraju xx vrsta hrane u jednom obroku, onda zašute uz rijeci da za sada još nema objašnjenja što se dešava. Nekima pomaže, nekome ne, kao i sve drugo uostalom. A ima i ljudi koji misle da su ovu dijetu bodybuilderi izmislili :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.