New Posts New Posts RSS Feed - Vježbe za donji dio leda, bol u ledima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbe za donji dio leda, bol u ledima

 Post Reply Post Reply
Author
Friendly View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2011
Location: zagreb
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Friendly Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježbe za donji dio leda, bol u ledima
    Posted: 05 Prosinac 2011 at 23:26
o vježbama ce iskusniji, a ja cu samo bacit bubicu: na cemu spavaš?
ja sam promijenila madrac kad više nisam mogla ustat iz kreveta, doslovno me trebalo izvlaciti.
imala sam neki fini i ne baš za malo novaca kupljen, no meni ocito nije odgovarao. od kad sam ga izbacila, preporodila sam se (vježbanje je došlo kasnije). iako i dalje radim isti posao i imam ista opterecenja kao i prije, leđa su mi zahvalna za svaku kunu uloženu u kvalitetno spavanje.
Back to Top
S0nic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote S0nic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 23:05
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Radi varijante plankova i "superman holdova"


http://www.ehow.com/video_235š743_hot-do-superman-core-exercise.html

to je ovo ako se ne varam, kaze da zadrzim od 30 sekundi do minute i koliko takvih da uradim?
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 16:45
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

Ja se ne slažem... mislim da i to....ali nakon podloge sa tepautskim vježbama...statike za leđa i trrbuh.... bilo bi dobro da odeš da  ti netko pokaže vježbe za kralježnicu, a onda ove vježbe ka nadogradnja dapace.... 

najbolje nek se tebi javi na terapiju LOLT&#šš1;ngue

 Nisam to rekla...ali može ;) :P
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 14:53
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ja se ne slažem... mislim da i to....ali nakon podloge sa tepautskim vježbama...statike za leđa i trrbuh.... bilo bi dobro da odeš da  ti netko pokaže vježbe za kralježnicu, a onda ove vježbe ka nadogradnja dapace.... 

najbolje nek se tebi javi na terapiju LOLT&#šš1;ngue
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 13:53
Ja se ne slažem... mislim da i to....ali nakon podloge sa tepautskim vježbama...statike za leđa i trrbuh.... bilo bi dobro da odeš da  ti netko pokaže vježbe za kralježnicu, a onda ove vježbe ka nadogradnja dapace.... 
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 12:53
Slažem se :P
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 10:38
Radi varijante plankova i "superman holdova"
Back to Top
S0nic View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote S0nic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Prosinac 2011 at 04:30
zadnjih godinu dana imam bol u donjem dijelu leđa diskovi nekad i sredina najcešce desni disk , imam 30 god i cijeli život ništa ne treniram (osim pola godine u teretani prije 2 godine i tad sam se super osjecao) sate provodim na kompjuteru a na poslu stojim na mjestu , dobio malo stomaka a kako sam mršav odma me pocela zatezat leđa pretežno kad se trebam sagnuti uglavnom osjecam kao da sam težak leđima tj. da ne mogu podnjeti teret, sad odlucio sam doma raditi neke vježbe pa ako mi neko može preporuciti šta da radim isto tako sam mislio kupiti spravu na kojoj mogu raditi vježbu ekstenzija leđa na njoj sam dosta radio u teretani dok sam išao tih pola godine to je ova sprava:

https://www.fitness.com.hr/vjezbe/video/ledjna-ekstenzija-s-rukama-na-glavi.aspx


pa eto ako neko moze da mi pomogne sa vježbama za trbušne i donji dio leđa bez sprava dok ne kupim ovu spravicu na gornjem linku

hvala
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.