New Posts New Posts RSS Feed - Vježbanjem do osmjeha
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbanjem do osmjeha

 Post Reply Post Reply
Author
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježbanjem do osmjeha
    Posted: 30 Studeni 2009 at 16:30
I ostali su primjetili da sam puno sretnija i veselija odkad sam krenula s teretanom i zdravom prehranom. Osjecam se kao druga osoba, veselija, pozitivnija, sretnija.

Da mi je netko rekao prije nekoliko mjeseci da ce se takva promjena dogoditi, ne bih mu vjerovala.
Sve mi je išlo na živce, sve me nerviralo, ništa me nije moglo usreciti, nisam voljela samu sebe... A onda, preokret! Imam energija kao cijela nogometna momcad.

Dogodilo li se to i vama? Jeste li sretniji i zadovoljniji odkad vježbate i zdravo se hranite?
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 21:10
  ufff definitivno je tako i mnei...jedva cekam teretanu i presretan se vracam kuci.....
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Breathless View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 267
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Breathless Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 21:14
Originally posted by Gogo Gogo wrote:

 
ufff definitivno je tako i mnei...jedva cekam teretanu i presretan se vracam kuci.....


Ima nas, ima nas.

Poznanici ne mogu vjerovati kad im pricam, poletna i vesela ulazim u teretanu, a još veselija se vracam kuci.
"Najbrzi nacin da smiris um jest da pokrenes tijelo."

(Gabrielle Roth) ~
Back to Top
BitterSweet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BitterSweet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 21:34
daaa... cini mi se da je pocetak bavljenja vježbanjem i prehranom potaknuo val drugih pozitivnih promjena
samo se bojim da cu se kad tad naviknut na to sve pa me nece toliko ''podizat''
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 21:47
Originally posted by BitterSweet BitterSweet wrote:

daaa... cini mi se da je pocetak bavljenja vježbanjem i prehranom potaknuo val drugih pozitivnih promjena
samo se bojim da cu se kad tad naviknut na to sve pa me nece toliko ''podizat''


podizat ce te zato sto ces uvijrek htjeti jos i jooooooooooooooooooooooooooos
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 10:23
  OOOOOOO DAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! JA SAM TOTALNI OVISNIK O RUNNERS HIGH-u!!!!!!!!!!

Kad se sjetim tog osjecaja, ma neeeema te stvari koja bi me odgovorila od treninga!!! Dok sam išla na crobik, kad svi krepaju zadnjih š5 min, ja + moj repic skacemo do nebaaaaaaaaa!!!!!! TRALALLLALALALLA!!!!!!
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 10:51
Stvarno se covjek navuce na to "osjecam se high"(bez onog mozak bye bye )

I duša i tilo dožive totalnu revitalizaciju, apsolutno.
Meni se nekako to vuce od malih nogu jer sam naucena iliti istrenirana (moglo bi se rec odgojena) da stalno budem u pokretu, a tu je i onaj moj prirođeni nemir, tako da ta ovisnost meni i nije baš nešto skroz novo.

Ipak, imala sam fazu na faxu kad sam se totalno posvetila ucenju i uvatila onih izgovora da nemam vrimena za nikakvu aktivnost, pa sam trpila grozne bolove u leđima i na kraju je presudilo to što me gadno ukliještilo u kicmi da sam vrištala!

To je bilo prosvjetljenje, pa sam se polako pocela vracat starim navikama.


Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 12:56
Definitvno se zbog vježbanja osjecam bolje
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2009 at 14:57
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Definitvno se zbog vježbanja osjecam bolje


Ja takodjer
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.