New Posts New Posts RSS Feed - Vježbanje + Mršavljenje!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbanje + Mršavljenje!

 Post Reply Post Reply
Author
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježbanje + Mršavljenje!
    Posted: 13 Lipanj 2009 at 23:18
Originally posted by Lega Lega wrote:

  Jel se FAQ cita FAKJU?



Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 19:55
Nema potrebe za lošom "intonacijom".
Pheonix citaj Mršavljenje
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 19:01
  kako god da se citalo, ja sam ti dao fakju u najboljoj namjeri..
Back to Top
Pheonix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pheonix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 18:55
Ukratko. decki hvala na FAQ-u ili Fakju... kako god
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 12:56
  Jel se FAQ cita FAKJU?
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Lipanj 2009 at 09:58
e da, imamo FAQ :D cooool

FAQ

FAQ

FAQ
:D
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2009 at 22:54
  Ja cu kratko

FAQ
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2009 at 22:23
sad sma ti htio napisati nešto kratko.. no malo kasnije cu kad uhvatim vremena malo to lijepše i opširnije ;)
Back to Top
Pheonix View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pheonix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2009 at 18:38
Pozdrav svima !
Da krenem i laganim programom vjezbi i mrsavljenja, prvo pitanje eto odmah bi bilo moze li to ici zajedno!?
Jer iskreno htio bih se poboljsati maksimalno i steci misice i misicnu masu, no kako trenutno preovladava masna kod mene moram je se prvo rjesiti, e sada htio sam da mi netko ukratko opise ili da neki link ako ima, nesto gdje bi se to dvje dalo ukomponirati...
Viska imam dosta i zelim ga se rjesiti, a kako vec neko vrijeme se bavim fizickom aktivnoscu i nastojim jesti manje i uglavnom masniju hranu, zaista bi mi trebao neki dobar savjet, jer sam se upustio u to, samo sa osnovnim nacelima, a to su Manje hrane, vise vjezbe i sve postepeno... e sada kada je to postepeno zadovoljilo svoju granicu i kada sam stekao dovoljno kondicije da istrcim i do š0km na dan...
Zelio bih povecati intenzitet... samo nezanam cega i kojem smjeru pa sam htio da vidim sto bi ste vi rekli na to ?
Htio bih i do nutricionista otici da mi preporuci nesto, ali bih volio i da ovdje procitam nesto...
Isto tako ako znate neste, neke preparate, kreme ili slicno sto bi bilo djelotvorno na zatezanje koze, jer mislim da mi je i to dosta vazno i bitno, pa samo neke smjernice ... bio bih zahvalan

Edited by Pheonix
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.