New Posts New Posts RSS Feed - Vježbanje i nizak tlak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježbanje i nizak tlak

 Post Reply Post Reply
Author
ivana6 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Studeni 2016
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivana6 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježbanje i nizak tlak
    Posted: 28 Sijecanj 2017 at 18:33
Pozdrav, zanima me jedna stvar. Imam nizak tlak i primjetila sam ako treniram na prazan stomak (npr skakanje užeta,trčanje) kasnije cijeli dan imam vrtoglavice. Jel ima netko iskustva s time i ako može koji savjet uz trening i niski tlak. Hvala
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Sijecanj 2017 at 12:33
Pozdrav Ivana!
Kad sam počinjao s postnim treningom,osjećao sam se ko totalno s***e,stalno mi je tlak bio nizak,obrati malo pozornost da unosis optimalno soli i tekucine,a s vremenom ces se naviknuti,tijelo ti tek pocinje privikavanje na trening kad su glikogenske rezerve niske,bez brige,naviknut ces se :)
Postni trening ima jako puno prednosti i pomaze kod optimizacije hormona i teže ćeš doći do takozvanog "zida",odnosno nekog levela gdje ne mozes vise :D Sretno!
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.