New Posts New Posts RSS Feed - vježbanje i izostanak menstruacije
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vježbanje i izostanak menstruacije

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vježbanje i izostanak menstruacije
    Posted: 03 Lipanj 2014 at 12:17
E ovako mene zanima dal ima još ko problem sa izostankom menstruacije ili bilo što da kaže vezano za to, dal vam je redovnije, obilnije ili??? 
Back to Top
Lape View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Ožujak 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lape Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 12:38
sve je isto kao prije, možda se previše forsiraš Confused
Nothing lifts me out of a bad mood better than a hard workout on my treadmill. It never fails. Exercise is nothing short of a miracle.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 13:41
koliko ti izostaje feriha?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 13:54
cjeli mjesec, s tim da sam u vrijeme menge imala smeđi iscjedak par dana, jel se i vama to dešavalo? 
fakat u zadnjim mjesecima treniram sa tegovima i prehrana se je promjenila, fakat i sada pojedem slatko nešto i to mi neutiče na kile, jer i ovako bi trebela još koju nabacit, tako da jedem dosta žitarica, mlijeka, sira, jaja,mesa i povrća Smile 
roknem i sladoled, Kolač, NE ​​svakali kad mi se jede..  i zato mi nije jasno otkud sad da se to premetilo Zbunjen


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 14:06
Dešavalo se da, kad sam bila ispod svog optimuma :) Ja sam valjda jedna od onih kojoj čak i na ne tako niskom bf-u počinju problemi s time. Otkad jedem više i uravnoteženije, sve je normalno, u dan. Čim se poremeti znam da sam i ja poremećena :)

Teško je ovako reć kad ne znam točno kako jedeš ali možda ti je premalo s obzirom na količinu treninga. Možda je premalo kcal općenito, možda je premalo masti. Pratiš li omjere ili samo kcal? Na kojem si režimu sada? Koje izvore masti jedeš?

Nije to sad nešto prealarmantno, mjesec dana je u pitanju, može biti do raznih faktora, stres i briga isto utječu ali pripazi na kcal unos i unos masti pa vidi.








"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 14:33
masti iz orašastih,mesa,jedem dosta i crvenog mesa, teletina i junetina, maslinovo ulje, kupujem sve domaće, mlijeko i sir,tako da i tu imam masti, neračunam više kalorije,jer me ta vaga umarala,..

jedem svakih 3h i jedem količinski dosta,ali vjerovatno hormoni to rade, jer se tijelo mijenja, kilaža  ne toliko,ali omjer mišića i masti sigurno, jer vidim da se zatežem, da sam čvršća, naziru se mišići koje nisam ni znala da postoje Odobriti

svaki dan šetam oko 5km, a 3x sedmično radim sa tegovima Smile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Lipanj 2014 at 14:42
Čuj, po ovome kako pišeš čini mi se sve ok što se hrane tiče (iako opet nije isto kao vidjeti točno koliko, kad i što, a i to naše "količinski dosta" zna bit dosta varljivo, znam po sebi Smile )

Ne znam, možda je jednostavno tako preskočilo ovaj mjesec, ništa strašno, ali ako se nastavi onda ćeš morati malo pogledat u čemu je problem. Ili odmah otići na pregled ili prvo pokušati pojačati hranu. Jer ako su ti prije bile redovite i nije bilo problema, sigurno da se nešto kovitla ako se tako nastavi.

Ali čim si i sama rekla da biš trebala koju kilicu nabacit, rekla bih da je riječ ipak o premalo energije :)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
feriha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feriha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2014 at 16:40
nakon toliko vaših savjeta i moje želje da promjenim sebe na bolje, vježbanje mi ušlo u krv, evo prekjučer bilo godinu dana i onda kad mi se desi ovakav problem, uhvati me muka, možda sam se i forsirala, neznam Embarrassed 
nisu sad to neke ekstra težine,ali za tijelo koje nije naviklo možda i jes, plus promjena hrane,
pisala sam da mi je i lice prije bilo bez bubuljice i to mi se promjenilo, očito zbog količine znoja , ko će ga znat Nesretan
pazim na higijenu, na sve i onda kažem samoj sebi JEDNO POPRAVLJAM DRUGO SE KVARI hehheheh
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Lipanj 2014 at 11:32
Svima nam je to u krvi ali treba znati dozirati ;)

Problem je što nekad postanemo tako zmađijani onim "što bi se trebalo raditi i jesti" da više ne znamo čitati signale tijela. Nije sve za svakoga. Nešto što je nekome premalo, nekom drugome je previše. Nekoga neka hrana liječi, drugoga ubija.

Možda jedeš jednolično, možda ti fali nekih mikronutrijenata, možda ti nešto ne odgovara pa ti i koža tako reagira. Nekad znamo zapiliti sa nekim namirnicama dok tijelo ne podivlja. Nauči slušati te signale, testiraj se, bilježi kako se osjećaš i kako si izgledaš nakon određenih kombinacija hrane. Možda je samo stvar u nekoj sitnici i sve će se stabilizirati.

Ne odskači previše i predugo od ravnoteže, to se uglavnom obije o glavu.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
yasska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yasska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2014 at 12:33
Bok curke
Nova sam na forumu, uglavnom muči me isti problem kao i ferihu, isto bi trebala nabaciti koju kilicu.
Inače mi dolazi "točno u sat" :) međutim ovaj mjesec kasni već 11 dana :( i točno znam da sam poremetila balans u prošlom mjesecu.
Valjda sam se pretrenirala (cca 20-25 km jogginga tjedno + 2-3 puta tjedno snaga 30-45 min) - to je očito bilo previše za moj organizam uz neprilagođenu prehranu.
Jer sada kada se osvrnem unatrag shvatim da sam u treningu puno napredovala u odnosu na početak u siječnju ove god; ali valjda nisam analogno prilagodila prehranu intenzitetu treninga :/ I zabrljala ...

Sorry na dugom postu al evo čisto da objasnim, jer eto pretpostavljam u čem je stvar.
Tako da zadnjih 8 dana uopće ne treniram, povećala sam unos baš svega :) čak i preko "maintenance levela" sve u iščekivanju...

E sad, to netreniranje me ubija s obzirom da 10 sati sjedim u uredu i sva sam nikakva otkad ne treniram :(
Što mislite da li da nastavim ovako ili mogu uključiti neki lagani trening čisto da boostam energiju, hm...?

Iskreno razmišljam o posjetu ginekologu al sve mi se ne da s obzirom da mislim da je prvo što će mi reći je "uključivanje hormonske terapije" a to NIKAKO ne želim bez velike potrebe.
Tu doktori valjda misle da ti moraju dati neke tabletice čim im se obratiš, inače će ispasti neprofesionalni :)
Zato tražim pomoć od vas da pokušam to riješiti bez ekstermih poteza.
Hvala unaprijed :))

Pozzz

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2014 at 19:06

yasska, ti iz krajnosti u krajnost Smile

Nije bilo potrebno izbaciti sav trening, mogla si ga samo malo smanjiti i/ili pojačati hranu. Teško je sad ovako reći u čemu je bio problem kad ne vidimo što si točno jela ali očigledno je falilo malo energije pa je tijelo počelo štedjeti. Ako si jela malo masti, to je ono prvo što bih ja pojačala, zbog važnosti za stvaranje hormona. Time biš si ujedno digla kcal na zdrav način.

Mislim da ti nije potrebno ići na pregled, ako se taj problem ne produži i na sljedeći mjesec. Ja sam sama vodila slične bitke nekad, koje su trajale dok nisam napravila to što sam ti rekla, dobila koju kilicu i općenito otpustila neke kočnice u glavi. Shvati da ti briga oko toga dodatno stvara stres i odgađa cijeli proces, tako da se najprije opusti.

Ja bih ti preporučila da se vratiš treninzima, treningu snage pogotovo, a ovaj drugi trening svedeš na 1-2 tjedno za početak. Istovremeno, pojačaj hranu, ali pametno. Ako hoćeš napiši kako jedeš pa će nam biti lakše ti reći di imaš prostora za ubaciti ponešto.

U svakom slučaju, kada uravnotežiš taj unos hrane i trening, sve će doći na svoje tako da ne brini. I dobij koju kilicu pa ćeš vidjeti kako će opet dolaziti "točno u sat"  Wink





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
yasska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yasska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2014 at 22:41
Pozdrav Gymka
Hvala ti puno na odgovoru :)) Evo ide opet moj mega-post :)

A tocno, ja iz krajnosti u krajnost, malo sam se uspanicila jer mi se nije s hormonima igrati... Veceras sam vec uradila lagani trening tako da cu poslusati savjet i smanjiti cardio te koristiti vise snagu laganijim tempom dok se ne uravnotezim. Ocito moja "metoda kontra-šoka" ne funkcionira :D

A prehrana, hm... Uglavnom pisem kombinacije obroka cesto ne vazem, al znam otprilike;
D 1: zobene (40g) + jogurt 1 mm ili mlijeko 2.8% mm 150 ml + banana ili jagode ili pola zlice meda ili grozdjice
D 2: u zadnje vrijeme - integralno pecivo 60g + svjezi sir 20-30g + domaci pekmez bez secera 15 -20 g + bijela kava = 1dl mlijeka
D 3: integralno pecivo 60g + svjezi sir 30-40g + pureca sunka
MO: jabuka ili banana ili 2-3 integralna keksa ili snita razenog kruha (50g) sa svjezim sirom i/ili sunkom
R 1: varivo od povrca (mahune/grasak/grah/luk/mrkva/krumpir) 2.5 dl + kuhana teletina 50-ak g + puno salate (rajcica, krastavac, zelena, kupus...)
R2: 2.5 dl juhe + pileci file 80-120g + povrce/riza/blitva
R3: peceni pileci batak ili tuna (100g) + karfiol + salata
R4: Tjestenina s gljivama, rajcicom/ili plodovima mora
MO: jabuka ili neko dr sezonsko voce ili 10-ak badema + jabuka ili jogurt
-trening-
V: Snita razenog kruha 100g + Kuhana jaja (2-3) + svjezi sir (30-40g) + pureca sunka + salata
V2: tuna (50-100g) + gljive + sir + salata
V3: peceno ili kuhano meso (100-150g teletina/piletina..) + povrce + krompir (kuhani/peceni)
Cesto poslije vecere uzmem 1-2 kockice tamne cokolade il nekad bananu ili sada lubenicu, dinju…
Takodjer vikendom imam junk izlete :) 2-3 komada pizze, ili cheesecake, pita il palacinka tu i tamo...

Kazem, nisam sigurna za te kolicine da li je to sve dovoljno, uvijek sam nekako u modusu Bazalni + 200-300 kcal
Ponekad 100 iznad bazalnog al ponekad i 600 kcal. Inace sam visoka 165 i sitan tip gradje tako da nebi mislila da sam komad žene od 185 cm a ovako se hranim :D
Molim te ispravi me ako mislis da nije dobro.

Uz ovo sve sam stvarno izgubila dosta masti i lijepo se definirala (6 mjeseci - 8 kg) al sam planirala izgubiti 4-6 kg maksimalno tako da je otislo malo previse i zato mislim da je to valjda uzrok: zato sam stala s treninzima, nisam znala sto da radim…
Mislim da mi je najveca greska to sto sam stalno u istom obrascu prehrane a treninge sam pojacala (pogotovu tih zadnjih mjesec dana) i tu sam izgubila neku ravnotezu i sad mi se hormoni osvecuju, grrrrrr :((((

Drzim se tvoga savjeta, smanjujem cardio definitivno a povecavam snagu i dnevni kcal unos. A ako vidis da mi jos nesto fali, molim te reci …
I hvala do neba!!! :))))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 00:10

Smile Ma nema na čemu! Samo da se to rješi Wink


Koliko kg sada imaš?


 Iako ovo nije nešto premalo hrane (kako sam očekivala da će biti), moguće da ipak je u odnosu na tvoje aktivnosti. Ovo bi ti vjerojatno bilo dovoljno da ne treniraš toliko ali očigledno nešto treba pojačati, pogotovo ako si izgubila više kg nego što si mislila. Prešla si svoj optimalan prag :) Ja sam tek sa 60 kg počela funkcionirati normalno Smile

Ovdje prvo vidim mjesta za još malo proteina u doručku - npr. + 100-150g posnog bi dobro došlo. Ja ti volim skombinirati posni i jogurt, dodati zobene i nešto zdravih masti (maslac od badema, bademe, lanene....). Time biš si malo povećala unos proteina, masti, a i dodala pokoju kaloriju. Da ne kažem - bila sitija Wink 30g posnog je jedva puna žlica Big smile

Međuobroke je teško komentirati jer su ili-ili :)) Ovisno o tome što pojedeš i kako treniraš, na neke dane si u plusu, na neke u debelom minusu :) Tu moraš uvesti malo reda - da znaš koliko ti taj dan otprilike treba, a koliko si pojela. Ako na određeni dan imaš 2 treninga, jabuka za međuobrok i lagani ručak i večerica (samo sa povrćem i proteinima) su ti prepremalo. 

Sve je to ovako kad se gleda općenito ok, ali treba vidjeti kako ide točno iz dana u dan, i kakvi su treninzi bili. Ako si jela dosta napamet nije ni čudo da se sve malo poremetilo. Ali ne brini, sredit će se to brzo. Ja zbog toga nisam išla na pregled, jednostavno sam počela više jesti. I sada nekad kad mi zna zaštekat (pogotovo zadnjih par mjeseci kako jedem manje) točno znam u čemu je kvaka, da sam ipak malo ispod optimale. Pojačam hranu i sve super :)

Nekad nije do toga, ima puno razloga, ali uglavnom je i vjerujem da je to kod tebe slučaj.

Uglavnom - osvijesti koliko točno jedeš i usporedi s onim koliko bi ti otprilike trebalo. Sredi si par jelovnika za dane odmora i treninga i uglavnom se vodi istim obrascima samo jedi raznoliko.  Trebala biš malo pomalo dodavati kcal da vratiš tih par kila, što kvalitetnije. Ili jednostavno malo smanjiti aktivnosti. Ja sad ne jedem puno više od tebe ali ne radim kardio :)

I drago mi je da povremeno zajunkaš, meni je takav jedan obrok tu i tamo znao dobro sjesti Smile

Tijelo sve signalizira, samo se mi često pravimo gluhi - ali kad počneš dobro osluškivat nema greške više :)












"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
yasska View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yasska Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 12:37
Junk rules :)))
Ma moram s vremena na vrijeme zajunkat, ne mogu funkcionirati kao po špagi, a i ne trebaju mi dodatne psihoze pa da stalno razmišljam o čokoladi, keksićima, pizzi… Inače puuuno puuuno više jedem nego prije kad sam imala 55 kg čistog sala i celulita :D
Ako ništa usvojila sam doručak, a nikad nikad prije nisam doručkovala, baš nikad!
Tako da sam vrlo zahvalna svim fitovcima al iskreno tvoj blog me "preobratio" :))) i razbio neke nebuloze tako da ti od srca teeeeeenks :D


A što se kg tiče imam puno premalo - 47 sada :(( Idealno mi je 51, al neki optimum 49-52 za moju sitnu građu :)
Tako da zaista mislim da je kod mene taj pad kg prevagnuo kod hormona…

A valjda i kombinacija svega ostaloga, previše cardia za par ovakvih dnevnih kombinacija:
D: zobene il pecivo s posnim i voćem; MO: jabuka+keks; R: kuhano varivo; MO: banana+par badema; V:povrce + neko kuhano meso

A trening npr kružni u trajanju 30-40 min npr. 5 min zagrijavanje, serije planks, burpees, sklekovi, lungevi, bučice (sad sam na 8 -12 kg, a počela s 1 kg i bilo mi previše i taj 1 :))) Pravi muški sklek nisam mogla uraditi niti jedan, odmah bi pala na nos :))
I onda poslije treninga trčanje 5-7 km 30-40 min - to je bio višak valjda

A što se tiče tih slabih kombinacija hrane, jbg. potrefila takav period na poslu da nisam imala kad razmišljati o kvalitetnoj prehrani samo uzimala ono što se nudilo tada, a nisam htjela odustati od treninga ; eto stvarno znam šta sam krivo napravila - hvala na prosvjetljenju :)))
Uradila laganiji trening sinoć i odmah mi je bolje danas i fizički i psihički :)

Jutros : zobene + banana + borovnice + mlijeko sutra definitivno probam i kombinaciju s jogurtom, posnim, bademima i zobenim ;)
MO: integralno pecivo sa svježim sirom 60 g nisam mogla više :D polako se privikavam. A brzo će i ručak :))
Tako da se nadam da ću potaknuti neki rad i unutar organizma ovih dana :)

P.S. Kad mi se sredi ovo s hormonima (nadam se ubrzo) trebam dobar režim kako bih mogla dobiti još koje kilo ali u isto vrijeme želim skinuti još malo tog mlitavog sala s bokova i dupeta, ne mislim preko noći, jelte :D
Možda da otvorim neku novu temu na forumu pa da pišem što jedem i što radim.
A ako mi imaš dati koji dobar savjet što se vježbi tiče bila bih jaaaaaako zahvalna :))))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 13:49

Hvala ti od srca, to me gura dalje Wink


47? Damn Smile Ja sam se počela gasit na 55, a viša sam samo 3 cm od tebe :) Ali dobro, ti si ipak malo sitnije građe...kako god, očito premalo. Jedi! :))


Ova dnevna kombinacija + treninzi = katastrofa Smile Zahvali tijelu što ti je dalo signal na vrijeme, sad ga samo moraš uvjeriti da je sigurno ;) Sreća da se taj ciklus uglavnom brzo normalizira kad se počnemo mijenjati. 

Gle, mislim da znaš i sama da uvijek imaš vremena razmišljati o kvalitetnoj prehrani, sve je stvar prioriteta :) Ja svako malo navedem primjer sebe kad sam počela raditi pa sam se svako jutro dizala u 5h (ili spremala večer prije) da bi spremila obroke često i do navečer jer sam poslije posla šibala na trening pa kod dečka. Šta ćeš, šta se voli nije teško :)


Što se mlitavog sala sa bokova i dupeta tiče :) to će se srediti kad počneš jesti dovoljno i kvalitetno i trenirati dobro za ta područja. Kod tebe nije stvar u skidanju kila nego u dobivanju mišićne mase. Tako da ti ne pada na pamet jesti manje i ubijati se kardijanjem - time si se zapravo i dovela do tog stanja jer si pojela mišićnu masu i usput si uskratila energiju da se gradiš i funkcioniraš normalno.

Znaš šta ti je činiti ;)


Javi se kad se sve stabilizira i slobodno otvori temu pa ćemo poraditi na toj kilaži, to mi ide LOL









 




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2014 at 13:51

E da, vježbice.....radiš samo iskorake za donji dio? Varijante čučnjeva i mrtvih dizanja....? Neke druge dodatne vježbice za noge/guzu?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.