New Posts New Posts RSS Feed - Vježba 300
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vježba 300

 Post Reply Post Reply
Author
vitar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vitar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vježba 300
    Posted: 11 Svibanj 2012 at 10:56
Pozdrav spartanci,

što mislite o ovoj vježbi? Osobno sam je odradio više puta i brutalna je. Ajmo svi koji ste odradili dajte utiske i naravno vrijeme koje vam je trebalo da odradite vježbu.

Pozdrav.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 11:25
nisam probo, proucio sam ju i cini se ok, ali me zanima sta uopce kazu da je taj trening za? snaga, masa, definicija ili nesto drugo?
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 12:10
ja cu inace taj trening odraditi samo da vidim do koje razine snage sam došao, varijacije su beskonacne 
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 12:18
e ali za sta je on primarno snagu? jel ja inace radim sad trening ono na granici mase snage, tipa 5,6 dizanja. jel neko vidio negdje na netu da je neko napravio tipa before/after sa tim treningom da se vidi kaj je dobio??
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 12:31
300 je test koji se radi samo jednom. Ako ga zavrsite za 16-18 min u ok ste formi. Ali nemojte pokusavati ako nemate iskustva. Jer necete moci. Pozz
Back to Top
vitar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vitar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 13:26
Ovako, što se tice same vježbe ona zahtjeva da bi se napravila u vremenu do 20min veliku spremu, kako snaga tako eksplozivnost ali i izdržljivost jer vam je puls konstantno na 160-180. Extreme je rekao da se radi jednom. To je možda i tocno ali recimo svaka dva mj probati opet je dobar izazov. 16-18 min je stvarno teško i ne znam tko je uspio napraviti  pravilno za 16min??? Ja sam radio dva puta i drugi put sam napravio za 17:30 (prvi 17:56) i svaki put je bilo užas. Da bi odradili ovu vježbu što brže ali naravno poštivajuci pravila morate biti na treninzima koji imaju min pauze i zaboravite treninge s velikim kilažama s velikim pauzama. Ovo je skroz druga prica.
Pripremajuci se za to tj raditi takvu vrstu treninga dobit cete i na snazi i na eksplozivnosti i na izdržljivosti ali i što je najvažnije dobit cete super definiciju tijela.
Back to Top
Morena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 20:44
Pozz svima,prvi put cujem za ovaj test i baš me zaintrigirao,gdja ga mogu naci? malo sam gledala na youtube ali ne baš pažljivo
Back to Top
Morena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 20:57

SmileUuuuuuuh našla sam....cini se da to nije za cure

Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 21:59
Morena nema ovdje cure/necure (LOL), samo fit i nefit Cool

Zato smo mi nefit na forumu, da naucimo nešto od onih koji su fit Wink

Bum odradila test...tamo negdje u 7.mj Tongue
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Morena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 22:01
Ma je ali trebalo bi prilagodit malo težine...a i zgibovi..nisam ih nikad probala i cisto sumnjam da bi mogla
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2012 at 22:14
http://www.youtube.com/watch?v=rI0uGsATzX8

Ovdje recimo imaju preporucene težine za muškarce i za žene. A zgibovi... zgibovi su majka za gornji dio. Mislim da bi ti mogla napravit koje ponavljanje nakon 2 Insanitija + sve ostalo. Ako ništa, ima jedan koristan clanak (ili je blog) tu na portalu o zgibovima za pocetnike.

Guglaj: Video vježbe za one koji (još) nemaju dovoljno snage za - prave zgibove!
p.s. ni ja ih ne mogu napravit, al do 7.mjeseca mislim poraditi na tome Cool


Edited by Sun Chi - 11 Svibanj 2012 at 22:18
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
Morena View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morena Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2012 at 18:32
Gledala sam,ima i na fitnessu upute korak po korak,sjedit,pa dignit noge na postolje..i na kraju visit. Ali ja vježbam doma i nemam mogucnosti stavit šipku...Nama veze ako mi dodje da ih radim sigurno cu se nabrzinu organizirat nekakoTongue
Back to Top
vitar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vitar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2012 at 19:45
Istina je, nema tu za cure ili decke ali istina je ipak da je vježba radjena za mušku snagu (žene, bez uvrede) jer je vježba stvarno teška. Znam neke cure koje su stvarno fit i sa prilagodjenim težinama i zgibovima su radile puno sporije. Ali opet, svaka cast! Osobno sam je radio 3 puta. Nadalje, zgib i je najteži dio u cijeloj vježbi i upravo je zato jedina vježba koja je prepolovljena na x25 na pocetku i x25 na kraju. Ponavljam, za dobar rezultat je potrebno barem 10ak treninga napraviti na nacin da radite više vježbi u nizu bez pauze ili min pauze. Sretno! 
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2012 at 21:03
ja bum ga probo negje za 2 mjeseca kad dodem u pravu formu, a zene i zgibovi thats hot :P
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2012 at 22:51
Pa nemorate vi raditi striktno te vježbe možete si napraviti svoj test npr. ja imam girje i šipku za zgibove treniram kod kuce ( npr. vježbe sklekovi, zgibovi, swing sa KB, clean & press itd. )

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.