New Posts New Posts RSS Feed - Viva_ganar transformacija :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Viva_ganar transformacija :)

 Post Reply Post Reply
Author
 Rating: Topic Rating: 1 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (2) Thanks(2)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Viva_ganar transformacija :)
    Posted: 21 Kolovoz 2013 at 14:49
Evo, otvorila i ja svoju temu di mogu pisati pomake i cuti kritike, pohvale, sve je dobrodoslo i voljna sam saslusati vas ukoliko imate bilo koji savjet :)

Dakle, osudjena sam na vjecnu borbu stim kilama, nikako to na zlatnu sredinu, ali nema veze, sad se i to sredjuje. Od 8 razreda pa do 7 mjeseca ove godine je velika razlika. sa 70 na 49 kg. Što je premalo pošto sam visoka 164cm. Radila sam insanity, a mjesec prije insanitya sam kao neki programcic da lakse prezivim prve treninge insanitya radila Turbo Fire.
Tih 49 kg je izgledalo ovako:


to kod mene je izazvalo u jednu ruku ocaj jer sam presla vlastite granice, i jer sam spala na pothranjenost, a u drugu ruku opet kao pa ti si prvi put u zivotu mrsava. a sad gledajuci tu sliku si mislim, pa grozno kak sam si štrkljava, kak sam si uopce u tom trenutku mogla vidjet neke ljepo u tome.
onda je krenulo sve ispocetka. sada sam odlucila nabacit kilažu, imam neki cilj do nove godine bar 56kg dostici.
Ono što mi je kriticno i što bi htjela najviše sredit su ruke i ledja.
Trenutno sam na Insanity Asylum 2. Zadovoljna sam programom, ima treninge za gornji dio, trbusne misice, noge itd. i imam povjerenja da ce to pomoc. Takodjer sam si skinula "You are your own gym" knjigu, gdje piše koje vježbe utjecu na odredjene mišice, pa sam mislila da kad završim sa Asylumom da si to pocnem raditi mic po mic, da vidim kak bude stime išlo :)i da, radim još jedino tricep dips 30 day challenge, trenutno sam na 60 dnevno i ide to nekak, zdržim
Hranim se svime i svacime, savladala sam strah od velikih kolicina hrane. Uglavnom, kod mene to ovako izgleda:
Dorucak: 80g zobenih sa 250ml sojinog/milbona 1,5 m.m mlijeka (zavisi kaj se nadje doma) + sve i svašta od voca kaj nadem pa zblendam, banane, jabuke, maline itd.
Nakon treninga obicno bude banana sa jogurtom od 0,5 m.m
E sad rucak. Rucak stvarno zna biti svakakav. Inace uvijek pripremam bulgur, quinou, proso ili amaranth (sve osim quinoe ide u kolicinama 40g, jedino quinou kuham u kolicini 80g), eventualno si to ne pripremam u dane kad spremim lecu (isto bude u kolicini 80g). Tu se nadje još kuhani krumpir, tjestenina itd. To je taj dio što se UH tice. Zatim uz to pripremim piletinu, soju, bilo kaj sam da ima proteina. i salate se nadje tu, obavezno :)
Medjuobrok bude puretina, jaja, orašasti plodovi, zavisi od dana do dana.
a vecera mi je najdraža, 200g posnog (ponekad bude i svježi sir) sa 40g orašastih plodova, od oraha, indijskih orašcica pa do badema.
Kreiram si obroke da mi ne idu ispod 2100 kcal. na ovom sam principu prehrane koja dva tjedna :)


zatim evo slikice od danas, kao što rekoh, ledja i ruke su stvarno kriticno podrucje.


sutra idem na vaganje pa cemo vidjeti dal ima pomaka u kilazi :)
I imam mjere od 30.7
Prsa: 74cm
Struk: 62cm
Bokovi: 82cm
Lijeva noga: 49,5 cm
Desna noga: 49cm
Lijeva ruka: 23cm
Desna ruka: 23cm
namjeravam se ponovo mjeriti nakon što završim Asylum 2.
Evo, to je to od mene :)
"Rather the pain of discipline
than the pain of regret."
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 15:57
Koliko sam skužio imaš 14/15 godina i podvrgla si tijelo velikom šoku u kratkom vremenu. Time si dokazala da ti je motivacija i sposobnost na nivou vecem od prosjeka. Ipak, trebala bi malo opuštenije pristupiti fitnessu osim ak se ne planiraš natjecati na profesionalnoj razini za cega imaš jako puno potencijala i genetsku predispoziciju.

Uz strucno vodstvo, mogla bi puno napraviti na sebi ako, ponavljam želiš nešto na profesionalnoj razini.

Slobodno se javi, pozdrav od Ivana!
Back to Top
Tancho View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 523
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tancho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 16:37
Mislim da bi se trebala prihvatit utega,tj. poraditi na dobijanju mišicne mase,ovi insanity programi su sami cardio...slobodno ubaci sirovo i kuhano povrce u prehranu....
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 17:15
e,da,ista prica ko i kod mene,samo je razlika u godinama!
moje iskustvo,isprobano na meni su utezi,kao što ti je rekao i Tancho!

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 18:45
gazda- imam 17 godina :) ako se budem zainteresirala, javim :)
tancho i baba44- znam, razmišljala sam o tome, ali nažalost trenutno ni ja ni moji nemamo financija da krenem u teretanu, iako bi drage volje išla. a i neku alternativu utega nemam di napravit pošto živim u stanu, pa mi je ovo jedino za sad kaj mogu. ali prvom prilikom kad budem mogla neke sa teretanom ili slicno skemijati, javim vam :)
"Rather the pain of discipline
than the pain of regret."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 20:05
Originally posted by viva_ganar viva_ganar wrote:

gazda- imam 17 godina :) ako se budem zainteresirala, javim :)
tancho i baba44- znam, razmišljala sam o tome, ali nažalost trenutno ni ja ni moji nemamo financija da krenem u teretanu, iako bi drage volje išla. a i neku alternativu utega nemam di napravit pošto živim u stanu, pa mi je ovo jedino za sad kaj mogu. ali prvom prilikom kad budem mogla neke sa teretanom ili slicno skemijati, javim vam :)


a,znam dijete drago,tak je i meni!
ali,ja sve radim doma,napravila sam si sandbag sama,od stare vojne torbe,muževe,i natrpala unutra 20kg pijeska, jedan mjesec na placi sam kupila utege 2 po 5kg,par mjeseci iza girju od 8kg,pa onda štangu za zgibove,i tak malo po malo.pa pilates loptu,i to ti ja skupljam vec skoro 3 godine!
a isto živim u stanu,tak da probaj nekaj iskemijati,malo kreativnosti,ak zapneš ,pitaj,ja sam strucnjak za kemijanje!!!!
uzmi prazne flaše i natoci vode,pa s tim pocni,imaš one od 2l,to je dobar pocetak!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
viva_ganar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 52
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote viva_ganar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 20:22
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

Originally posted by viva_ganar viva_ganar wrote:

gazda- imam 17 godina :) ako se budem zainteresirala, javim :)
tancho i baba44- znam, razmišljala sam o tome, ali nažalost trenutno ni ja ni moji nemamo financija da krenem u teretanu, iako bi drage volje išla. a i neku alternativu utega nemam di napravit pošto živim u stanu, pa mi je ovo jedino za sad kaj mogu. ali prvom prilikom kad budem mogla neke sa teretanom ili slicno skemijati, javim vam :)


a,znam dijete drago,tak je i meni!
ali,ja sve radim doma,napravila sam si sandbag sama,od stare vojne torbe,muževe,i natrpala unutra 20kg pijeska, jedan mjesec na placi sam kupila utege 2 po 5kg,par mjeseci iza girju od 8kg,pa onda štangu za zgibove,i tak malo po malo.pa pilates loptu,i to ti ja skupljam vec skoro 3 godine!
a isto živim u stanu,tak da probaj nekaj iskemijati,malo kreativnosti,ak zapneš ,pitaj,ja sam strucnjak za kemijanje!!!!
uzmi prazne flaše i natoci vode,pa s tim pocni,imaš one od 2l,to je dobar pocetak!
e imam bucice od 1,5kg. evo. to je moja oprema. za sad
svaka cast, svidaju mi se ideje, proucit cu malo kaj se da napraviti, pa se definitivno javim ak neke zbrljam, puno ti hvala
"Rather the pain of discipline
than the pain of regret."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 20:30
eto,super,ak mi još kaj padne na pamet,pisat cu ti!


you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2013 at 20:39
možeš cuda napraviti i s 1 bucicom
samo da je malo teža
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 01:43
Viva jesi se snašla? Kako napreduješ :) ?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.