New Posts New Posts RSS Feed - vitamini i minerali
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vitamini i minerali

 Post Reply Post Reply
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: vitamini i minerali
    Posted: 18 Sijecanj 2013 at 19:18
pozdrav svima!
da li je netko od vas ikada mjerio vitaminsko-mineralni status?

ja sam danas slucajno uletila u apoteku,pa su mi to usput izmjerili.
uglavnom pitala me žena,da kaj aj radim,kad mi je sve u odlicnom stanju,i rekla da se to rijetko dogadja. sve je u plusu!
i,pitala me jel možda pijem neke preparate (ne pijem niš)
jel to stvarno pouzdano,i jel se može tome vjerovati?

Back to Top
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 22:51
na koji nacin se to mjeri? i ja bih!
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Sijecanj 2013 at 23:20
e,ja mislin da bi tribalo priko krvi? ali ovde mi se necini da je bilo tako jer ko to u lhekarni vadi krv?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 11:56
pozz! to je neki aparatic.( solgar)
držiš s desnom rukom neku sondu,a na lijevoj ruci ti mjeri i ocitava sa nekom drugom sondicom,i još ti mjeri na dvije tocke na vratu.
uglavnom meni je ispalo da imam sve potrebne vitamine,i B vit. cak i previše?????!!!!

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2013 at 19:50
solgar je marka vitamina pa nevirujen da se marja tako zove nego je to vjerohatno neka promocija i tako
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 01:07
To se može izmjeriti samo preko krvi, kakve sonde i crni bakraci...
Višak vitamina B nemaš, jer imaš, pretpostavljam- zdrave bubrege... preko njih se sav višak izluci.
A da imaš višak, osjetila bi, jer bi dobila neku vrstu neuropatije ili metabolicki skroz skrenula.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Sijecanj 2013 at 01:11
da i ja san skeptican prema tim sondama,mozda begdi u buducnosti,krv ipak sve pokazuje
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2013 at 08:23
Originally posted by tare tare wrote:

To se može izmjeriti samo preko krvi, kakve sonde i crni bakraci...Višak vitamina B nemaš, jer imaš, pretpostavljam- zdrave bubrege... preko njih se sav višak izluci.A da imaš višak, osjetila bi, jer bi dobila neku vrstu neuropatije ili metabolicki skroz skrenula.



molim te pojasni, "metabolicki skroz skrenula"
hvala!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.