New Posts New Posts RSS Feed - Visoko proteinska prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Visoko proteinska prehrana

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2010 at 19:02
Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

  samo što meni ovo nije nedostatak nego prednost, bar po drugima, al ja želim da ne bude nijedno ni drugo vec da bude nepoznanica :P




ma samo vježbaj i jedi kvalitetno pa ce sve doci na svoje mjesto
Rijeąeno na PM.
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2010 at 19:04
  ma hoce, hoce...kad se sredim malo možda nabacim i neku slikicu ;)
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2010 at 20:17
Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

  ma hoce, hoce...kad se sredim malo možda nabacim i neku slikicu ;)


mogao bih i ja, al prvo se treba dovest u red

Rijeąeno na PM.
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2010 at 21:06
  ima vremena ;)
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2010 at 12:30
 zato sta skroz izbacivanje UH bi je jedino psihicki sjebalo,naravno i smrsavila bi, a cikliranje UHima nije skroz izbacivanje,i to je moja preporuka za dijetu,ostalo je predrasticno
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2010 at 23:18
Uh nema potrebe ispod ispod 50 -š00 grama
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 13:36
Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

 
sretnica, bar ju ne gledaju ko frika...nekad sam se tješila da ne bih vježbala da nemam dupe,a sad sam se pomirila s tim da sam frik  i ponosna sam na to ^^


ne kužim tu rijec "freak"
LiveStrong
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 15:05
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

 
sretnica, bar ju ne gledaju ko frika...nekad sam se tješila da ne bih vježbala da nemam dupe,a sad sam se pomirila s tim da sam frik  i ponosna sam na to ^^


ne kužim tu rijec "freak"


Kako misliš da ne kužiš?
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 18:15
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

 
sretnica, bar ju ne gledaju ko frika...nekad sam se tješila da ne bih vježbala da nemam dupe,a sad sam se pomirila s tim da sam frik  i ponosna sam na to ^^


ne kužim tu rijec "freak"


ja sam za ostale "normalne" ljude frik jer vježbam, jer se brinem oko hrane, jer znam što unosim u sebe, jer se zgražam na smece koje trpaju u sebe...kad se potrudim nekom pomoci još je gore pa sam si pustila mira od svega toga...ja volim ono što jesam,a ako nekom ne paše njihov gubitak ^^
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 19:26
Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

 
sretnica, bar ju ne gledaju ko frika...nekad sam se tješila da ne bih vježbala da nemam dupe,a sad sam se pomirila s tim da sam frik  i ponosna sam na to ^^


ne kužim tu rijec "freak"
ja sam za ostale "normalne" ljude frik jer vježbam, jer se brinem oko hrane, jer znam što unosim u sebe, jer se zgražam na smece koje trpaju u sebe...kad se potrudim nekom pomoci još je gore pa sam si pustila mira od svega toga...ja volim ono što jesam,a ako nekom ne paše njihov gubitak ^^


Ma i mislila sam da si to rekla, ali ocito smo u drukcijim okruženjima ili ja to ne doživljavam tako rigorozno! Za sve što se želi usavršit potrebno je stalno bavljenje tim i ulaganje, bio ti tv reporter ili se bavio fitnessom, sasvim je svejedno, zato mi ta rijec "freak" nikako ne odgovara...
LiveStrong
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 19:59
Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:


Originally posted by zika zika wrote:

Originally posted by *La_La* *La_La* wrote:

 
sretnica, bar ju ne gledaju ko frika...nekad sam se tješila da ne bih vježbala da nemam dupe,a sad sam se pomirila s tim da sam frik  i ponosna sam na to ^^


ne kužim tu rijec "freak"
ja sam za ostale "normalne" ljude frik jer vježbam, jer se brinem oko hrane, jer znam što unosim u sebe, jer se zgražam na smece koje trpaju u sebe...kad se potrudim nekom pomoci još je gore pa sam si pustila mira od svega toga...ja volim ono što jesam,a ako nekom ne paše njihov gubitak ^^


Ma i mislila sam da si to rekla, ali ocito smo u drukcijim okruženjima ili ja to ne doživljavam tako rigorozno! Za sve što se želi usavršit potrebno je stalno bavljenje tim i ulaganje, bio ti tv reporter ili se bavio fitnessom, sasvim je svejedno, zato mi ta rijec "freak" nikako ne odgovara...


zagorje moje zagorje ;)
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 20:34


globalizacijo, gdje je zapelo???
LiveStrong
Back to Top
*La_La* View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 81
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *La_La* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Studeni 2010 at 20:35
  ma ono je još ok, al ljudi neki ajme :D
Winners never quit and quitters never win.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.