New Posts New Posts RSS Feed - Visak koze
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Visak koze

 Post Reply Post Reply
Author
Noor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 19
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Noor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Visak koze
    Posted: 11 Ožujak 2008 at 11:34

 Bok, svima!

cinjenicaš: visak koze na donjem trbuhu kao posljedica dvije uzastopne trudnoce i nisko nosenog dijeteta.

cinjenica2: kad skupim svu tu kozu u ruke, ima u njoj sigurno 2kg (recimo!). izgledam ko onaj pes sar-pei.

cinjenica3: mama mi je govorila "Nosi steznik nakon poroda". naravno, nisam ju poslusala.

Pitanje: mogu li se te koze rijesiti vjezbanjem? tu naravno ima i celulita - to cemo iznojiti crobnim treningom, ali sto s kozom? Hoce li se i ona s vremenom zategnuti? to me stvarno nagrdjuje, pogotovo na plazi kad se sagnem u struku-kaj bum morala do kraja zivota uvlacit trbuh???

pomazite savjetima, misljenjima...cime god! Hvala!

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2008 at 02:44
 sto se koze tice - mislim da je tu jedino rjesenje operacija..
Back to Top
mudroslovka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 8
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mudroslovka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2008 at 22:43

mene isto zanima. ja sam se rijesila trbuha ( u š2 mj. rodila) pomocu South Beach dijete, plivanjem i trbusnim, te kremama protiv celulita, a za steznik sam cula na vise mjesta da nije dobar je ne omogucava rad misica.

Meni je isto problem visak koze na operaciju ne bi nikad, mislim da se da rijesit trbusnjacima i specijalnim kremama za zatezanje koze ( al ne znam koje su to) 

Back to Top
INcontrol View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote INcontrol Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2008 at 11:02
 To je zbog naglog pada i rasta tezine. Kreme za kozu ne pomazu. Kod nekih se ta koza djelomicno ili potpuno povuce, ali ima da i ostane takva kakva je.
Back to Top
bacho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bacho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2008 at 23:34
Koža, koža problem ,e baš je nedugo na tvu u seriji pod nož bila jedna ženska, koja je imala taj problem, jer je prije bila debela, te je vježbala i smanila na oko pola težine i postala vitka, ali je imala brdo kože na sebi, pa su joj to riješili, uklanjanjem opreacijom, i to oko mislim 40 cm kože je trebalo ukloniti oko struka.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.