New Posts New Posts RSS Feed - veliki pozdrav svima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

veliki pozdrav svima

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 01:51
Izvinjavam se, ali, 20 cm za list za osobu od 1,70?! Idealno za koga? Devojcicu od 10 godina?
Daj ne pricaj svasta, em sto nije tacno, em sto ces nekoga zesce skenjati netacnim informacijama jer ce misliti da je to ideal kojem treba teziti. Gymka je vec sve rekla ( cak ni Balerine nemaju 20 cm, neke imaju i vise i od mene i od Gymke cak LOL)

Ja imam 1,53 i listove obima 30 i mogu slobodno reci da nisu ni debeli ni u disproporciji sa mojim telom.

Dakle - nemoj demoralisati devojku bezveze.

Edited by Morrighan - 23 Veljaca 2012 at 01:51
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 10:39
Aaaa glas razuma Big smile Wink

Tako je, u tome i je problem - što pukne nešto ovako i onda cure idu mjerit i skomiraju se kad vide da imaju više, pa se kao ne uklapaju u idealno. Ne znam otkud je izvucen taj podatak al eto zašto ne treba samo copy/paste nego i razmislit malo....

Da imam sa svojih 1.70 takve listove to bi baš nekako ovako izgledalo:

Originally posted by LORD LORD wrote:

zapikni grancicu u zemlju i stavi panj na nju-grancica ce puknuti


LOL

..ili ceš mi sada rec da su mi onda noge debele pa da prvo moram to rješit? Tongue


A kad smo vec kod citiranja, nešto mi je tek sad palo u oko:

Originally posted by LORD LORD wrote:

jer vjerojatno si primjetila kako sve debele osobe bez obzira M ili Ž imaju masivne noge(ne samo listove)


Baš sve? Koliko sam ja primjetila, ima i osoba sa vecim viškom kg-a u gornjem dijelu, a sa tanjim nogama zbog drukcije raspodjele masnih stanica, odnosno povecane tendencije prikupljanja masti u tom gornjem dijelu, najviše trbuhu di ih najviše ima (pogotovo cest slucaj kod muške populacije koji su skloni masti skupljati u trbuhu - nije bez obzira M ili Ž, znamo koja su kriticna podrucja kod svakih)......nema svaka debela osoba debele noge.



Edited by Gym_girl - 23 Veljaca 2012 at 10:43
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 10:47
Moji su 32!
I have no longer reason to live! Idem se bacit pacovima odmah!


Kako volim ovaj forum, nasmije me iz dana u dan...sve neki trolovi.


@bezuspješna - trening je ok za pocetak, ali s vremenom se i to treba mijenjati (mada ni ovo meni nije neka bajka...)

LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 11:25
Originally posted by zika zika wrote:

Moji su 32!
I have no longer reason to live! Idem se bacit pacovima odmah!





bome da zika, pogledaj se kako izgledaš s tim monstruoznim listovima LOL




 ...sorry što sam iskoristila tvoju sliku Wink ali mislim da tu rijeci više nisu potrebne što se tice idealnog i neidealnog...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bezuspješna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bezuspješna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 15:26
auuuuu, prije svega isprika - tek sad sam zamijetila da sam zamijenila brojke što se tice cm mog lista - 43, a ne 34.. uf, bilo bi odlicno da je 34

lord - poanta što sam se prikljucila ovoj stranici i forumu je prvenstveno smršaviti (na pravi nacin, ne kroz dijete), oblikovati tijelo ( i noge, i trbuh, i ruke - tj. sve što je moguce i koliko god je to moguce), promijeniti prehrambene navike i nacin života

gymka, (sori, ne citiram tvoje odg i komentare da ti se lakše snac, ali nisam to još pohvatala, dobro da vidim ovu tipku odgovori :D ), izbacit cemo rijec možda, a ubacit - ima nade.

Hehe, što se tice BM-a, procitala sam i tvoje blogove u kojem upravo to i spominješ, tako da kužim u kojem smjeru ici

Primjer prehrane - nakon još malo proucavanja, mislim da ne bi dugo tak izdržala, iako mi je jucer upravo takav jelovnik i bio (uz 3,5 l vode) . Sad se bacam na detaljnije proucavanje namirnica i kako one funkcioniraju ( btw - osjecam se ko da sam sjela u avion i trebam ga pokrenut, tj, poletjet, a nemam pojma o osnovnim stvarima ;) ).

Trening je složen, ali još ga niti jednom nisam odradila - opet je sa svojim "ufuravanjem" - ovih dana trcim i hodam po najbližoj atletskoj stazi pa nekih sat vremena, a od ponedjeljka krecem u teretanu.

zika tnx i tebi na komentaru. :)
Suvišno je bilo kaj rec na sliku, osim , impresionirana sam.
Back to Top
LORD View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LORD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 19:38
Sve mi je jasno ali cura se javila radi listova KOJI JOJ SE NE SVIdjAJU-takodjer ja se slažem sa svima vama-SVATKO TREBA IZGLEDATI ONAKO KAKO ŽELI, NIKAKO KAKO NETKO DRUGI ŽELI zato sam i napisao da ukoliko joj se svidja program koji porucuje Gym_girl onda nek joj ona sastavi trening.

bezuspješna:
Najbolje bi ti bilo poslušati sve ove cure koje su se javile-pretpostavio bih da ce te u daljnjem razgovoru doci i do toga da je u redu imati 43 cm list jer koliko sam razumio Morrighan kaže:visoka 150 cm i list 30 cm-odgovara joj, zika ima 32 cm list visina ?, Gym_girl 35 cm visina 170 cm buduci da si ti visoka 170 cm vjerojatno ce ti poruciti da je 35 cm, moj osobni prijednog je 30 cm max, ALI TVOJA JE ODLUKA, VIDJET CEŠ S VREMENOM KADA PADNEŠ NA 35 CM DALI TI SE TO SVIdjA ILI....

zika, Morrighan:
naveo sam koje vrste djevojaka i u kojoj profesiji imaju listove opsega cca 20 cm, kada se ukljucujete u raspravu onda citajte od prvog posta-a i naveo sam razloge i svoje osobno mišljenje a to je 30 cm max.

Gym_girl:
Molio bih te da joj napišeš trening po danima, a koliko sam razumio ti se razumiješ i u prehranu pa bi bilo dobro da joj sastaviš i plan prehrane jer bezuspješna je navela da bi joj se svidio opseg lista od 34 cm.
Samo bih te molio da to bude javno(trening i plan prehrane) jer me stvarno zanima.
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2012 at 20:02
LORD, smanji ton malo, ha?
Mislim da tu najmanje imas pravo ikoga prozivati tko vec godinama pomaze ljudima pisuci i odgovarajuci na stotine pitanja... ;)

(I da utazim tvoju znatizelju, 175...)
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 00:04

Originally posted by LORD LORD wrote:

Sve mi je jasno ali cura se javila radi listova KOJI JOJ SE NE SVIdjAJU


Originally posted by bezuspješna bezuspješna wrote:


lord - poanta što sam se prikljucila ovoj stranici i forumu je prvenstveno smršaviti (na pravi nacin, ne kroz dijete), oblikovati tijelo ( i noge, i trbuh, i ruke - tj. sve što je moguce i koliko god je to moguce), promijeniti prehrambene navike i nacin života  

 

Originally posted by LORD LORD wrote:


-takodjer ja se slažem sa svima vama-SVATKO TREBA IZGLEDATI ONAKO KAKO ŽELI, NIKAKO KAKO NETKO DRUGI ŽELI zato sam i napisao da ukoliko joj se svidja program koji porucuje Gym_girl onda nek joj ona sastavi trening.


Još nisam porucila nikakav program.


Originally posted by LORD LORD wrote:


zika, Morrighan:
naveo sam koje vrste djevojaka i u kojoj profesiji imaju listove opsega cca 20 cm, kada se ukljucujete u raspravu onda citajte od prvog posta-a i naveo sam razloge i svoje osobno mišljenje a to je 30 cm max.


Tako je, i baš si naveo pravu profesiju, idealnu - svi bi trebali izgledat tako i svi mogu izgledati tako. Kao prvo, u tom prvom postu se uopce neda povezat da si mislio na mjeru victoria secret modela, to si tek kasnije rekao. Ono što se dalo išcitat iz prve bilo je - idealan list za tu visinu je 20 cm, ako imate više niste idealne. Al ajde dat cu vam još 10 cm fore po mojoj procjeni, i to može proc ali ako ste iznad toga onda ste stvarno panjine..... hehehe...ma daj, pa nisu ljudi ko iz kalupa gradjeni, šta ti je. A tih jadnih 20 cm ne znam ni ko ima uopce...dobro su ti cure rekle, nije ni potrebno citat iz pocetka.


Originally posted by LORD LORD wrote:


Gym_girl:
Molio bih te da joj napišeš trening po danima, a koliko sam razumio ti se razumiješ i u prehranu pa bi bilo dobro da joj sastaviš i plan prehrane jer bezuspješna je navela da bi joj se svidio opseg lista od 34 cm.
Samo bih te molio da to bude javno(trening i plan prehrane) jer me stvarno zanima.


Ti me moliš? Hoceš mi ti platit za to? Tongue A i zašto te zanima, da mi možeš još po glavi skakat? Hvala lijepa, ako joj i napišem, napisat cu joj na privatno - ionako je sve individualno i nema smisla kopirat tudje programe.

I'm off.

zika Hug Smile



Edited by Gym_girl - 24 Veljaca 2012 at 00:10
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bezuspješna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 11
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bezuspješna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 00:13
gym, poslah ti neka pitanja na pm..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 00:23
upravo tipkam Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
LORD View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LORD Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 09:33
bezuspješna:
Sve u svemu, bezuspješna-želim ti uspjeh pri samom definiranju tijela tj. onome cemu ti težiš, nadam se da ce ti se omjer uloženog novca i dobivenih rezultata isplatiti.
Savjetujem ti da kod uzimanja programa treninga, ako ga vec placaš onda barem zatraži sliku doticne osobe JER NAJBOLJE CEŠ VIDJETI REZULTATE NJENOG TRENINGA NA NJOJ SAMOJ TJ. KONACNU VERZIJU KAKO BI TREBALA IZGLEDATI.

Gym_girl:
Što se tice toga da te ja molim da napišeš-ja te molim iz razloga da vidimo kakav bi to bio trening za brzuspješnu jer fino si popljuvala sve što sam rekao i savjetovao osim nutricionizma, pa bi me zaista zanimalo kakav to plan prehrane i treninga ti imaš za nju, nije to nikakva molba-samo me zanima ako si vec sve popljuvala pa daj onda da vidimo ŠTO TI TO TOCNO NAPLACUJEŠ.
I JOŠ JEDNA STVAR-TO ŠTO IDEŠ U TERETANU JAKO DUGO, ŠTO ASISTIRAŠ DECKU NA BENCHU,....NE ZNACI DA SI STRUCNJAK JER VIDIO SAM PUNO LJUDI U TERETANI KOJI SU ISTO IZGRAdjENI(DEFINIRANI) ALI NAVLACE SPRAVE, RADE PREBRZO, NEPRAVILNO A OPET SE VIDE REZULTATI, A JEDNU SAM STVAR SHVATIO-BEZ OBZIRA KOLIKO NEPRAVILNO, BRZO,.... RADIŠ VJEŽBU UKOLIKO KORISTIŠ PREPARATE(STIMULANSE) ONI CE ODRADITI OSTATAK I TIJELO CE OPET BITI NAPUHANO, NARAVNO, TO NECE LIJEPO IZGLEDATI ALI OPET CE BITI DEFINIRANO.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 09:54
Originally posted by LORD LORD wrote:


BEZ OBZIRA KOLIKO NEPRAVILNO, BRZO,.... RADIŠ VJEŽBU UKOLIKO KORISTIŠ PREPARATE(STIMULANSE) ONI CE ODRADITI OSTATAK I TIJELO CE OPET BITI NAPUHANO, NARAVNO, TO NECE LIJEPO IZGLEDATI ALI OPET CE BITI DEFINIRANO.


O kojim preparatima govoris?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2012 at 10:26
1. Ne dernjaj se s tim slovima i smiri taj ego

2. Kakve veze ima kako ja izgledam i kako ti znaš šta ja uopce želim? Ja svoj trening i prehranu sigurno ne bih preporucila nekome ko nema iste ciljeve kao i ja, pa cak i onome ko ima bi prilagodila njemu - dovoljno mi je vidjeti ovu tvoju recenicu da vidim koliko znaš.

3. Nisam te popljuvala, ispravila sam pogreške i besmislice koje pišeš i kojima samo buniš cure

4. Ovo zadnje nema smisla ni komentirat, sve mi je jasno - ionako više ne mislim gubit vrijeme na ova tipkanja u prazno jer vidim da što god kažem se ili krivo shvaca ili se uopce ne shvaca - mogu to vrijeme i bolje uložit.


*Vec sam se 5 puta vracala u ovu temu al još nešto moram napisat da budem na miru....

Ja sebe uopce ne smatram strucnjakom vec svojim iskustvom i znanjem kojeg sam skupila do sada ( i imam ga još puno za skupit) želim pomoci ljudima u njihovim namjerama, a pogotovo curama jer sam i ja prošla ono što mnoge sada prolaze i naucila na svojim greškama ono što sada prenosim njima da one nebi ponavljale isto. Ako ti smatraš ovih mojih preko 3000 postova i ne znam koliko ispisanih blogova u ove 3 god. što sam ovdje laprdanjem bezveze, onda ok - meni ne treba svacije odobravanje. Dovoljno mi je i jedno hvala da znam da sam dotakla nekog onime što pišem - a imam malo više od jednog hvala, što vjerojatno nešto govori. I da sam samo nekog motivirala svojim rijecima da se pokrene, napravila sam nešto.

Ja znam prihvacati kritike, dobronamjerne savjete, priznati da nešto ne znam ili sam krivo shvatila, ili sam pogriješila, zato što uvijek težim saznati više i biti bolja u tome što radim - mislim da bi i ti to trebao malo naucit.

Pozdrav



Edited by Gym_girl - 24 Veljaca 2012 at 12:30
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2012 at 14:21

Evo da se i ja ukljucim, 


Lord ( iako ako cemo iskreno, ponašaš se kao seljacina a ne lord)

Iako se ponašaš kao da si popio svu pamet svijeta, budi svjestan cinjenice da gym girl sigurno zna više od tebe (odgovorno tvrdim :)), pa iduci put kad ti se ego razbaca po cjelom cjelom topicu, zauzdaj ga malo i ne budi bahat i nepristojan.


P.S pozdrav cure :)



Edited by Iluvatar - 14 Ožujak 2012 at 14:22
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 00:51
Illy, falio si nam Hug Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
pepperedangus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pepperedangus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2012 at 04:49
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.