New Posts New Posts RSS Feed - veliki pozdrav i od mene!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

veliki pozdrav i od mene!

 Post Reply Post Reply
Author
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: veliki pozdrav i od mene!
    Posted: 28 Kolovoz 2013 at 17:56
Draga ekipo!
Da vas ponovno lijepo pozdravim nakon godina neaktivnosti na forumu. To ne znaci da vas redovito ne pratim, kako ovdje tako i na FB. I dalje sam zaljubljenik u vježbanje, te unatoc obavezama zbog kojih me nije bilo ovdje, unatrag godine dana intenzivnije treniram u teretani i zadovoljna sam rezultatima.
Iako nisam nova ovdje, pozdravljam vas ovim topicom i veselim druženjem s vama kao i podršci i savjetima kojih ovdje nikad ne nedostaje!
Odlicni ste i samo tako nastavite! Thumbs Up
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 21:17
Pozdrav i tebi
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 22:15
Veliki pozdrav! :))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Kolovoz 2013 at 22:26
Originally posted by enaa enaa wrote:

Draga ekipo!
Da vas ponovno lijepo pozdravim nakon godina neaktivnosti na forumu. To ne znaci da vas redovito ne pratim, kako ovdje tako i na FB. I dalje sam zaljubljenik u vježbanje, te unatoc obavezama zbog kojih me nije bilo ovdje, unatrag godine dana intenzivnije treniram u teretani i zadovoljna sam rezultatima.
Iako nisam nova ovdje, pozdravljam vas ovim topicom i veselim druženjem s vama kao i podršci i savjetima kojih ovdje nikad ne nedostaje!
Odlicni ste i samo tako nastavite! Thumbs Up


Ena:)) ili?
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.