New Posts New Posts RSS Feed - Velika dilema
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Velika dilema

 Post Reply Post Reply
Author
Boss View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Velika dilema
    Posted: 21 Veljaca 2012 at 11:04
Pozdrav svima...potaknut zeljom za promijenom...dobio priliku za besplatni body scan i predavanje o prehrani...

Ugl..ponudena mi je Formula 1 shake od herbalife svako jutro i svako vecer ,s 3 zlice jer imam 115 kg...ugl shake od 320kn bi me trajo 10 dana....na mjesecnoj bazi zaokruzit cu 1000kn

Naravno skeptican sam prema svemu...sto je u jednu ruku i dobro jer za sve zelim dokaze...i uvjerio sam se da herbalife djeluje,vidio sam neke prijatelje i ljude...al je preskup i sumnjam da cu promjenit navike ako tvrdi da samo shake zadovoljava dorucak...

2 opcija..moji poznanik i dugo godina bodybuilder mi je preporucio da kupim 5kg whey za 500 kn...reko mi je da ne pucam sada na neka super imena jer je to sve vise manje isto...a meni posto sam pocetnik i zelim skinut masu neigra tolku ulogu..

Druga stvar, kaze uzmi vitamine i minerali al uzmi kvalitetu twinlab dualtabs 250 kn 100 tableta i jos neke omega kiseline u kapsulama 100 kapsula 150 kn


eto kad stavim sve na papir 3 mjeseca herbalifa me dode 3000kn , a ovakve prehrane 1000 kn...razlika je u tome sto u herbalifu imam uvjek nekoga koga mogu nazvati kad hvata kriza i slicno i dobim plan prehrane....al dns ima tolko informacija na internetu i drage ljude na forumima koji ce dat korekcije mojem planu prehrane...a i imam prijatelja,susjeda koji prolazi isto sto i ja i krenut cemo zajedno tako da se mozemo cut svakodnevno u iblo koje doba dana.

Dakle mene zanima....dali je ova suplementacija dovoljna,dakle proteini 2 puta dnevno po 30 grama,twinlab dualtabs i te omega kapsule?i dali sam pametnije odlucio?odnosno kvalitetnije i zdravije?


Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2012 at 11:31
Najvažnija ti je prehrana , pa trening , pa tek onda suplementi .. Smršati možeš i bez svega toga . Ni jedno ni drugo ti nece pomoci da smršaš ako nemaš dobru prehranu kroz citav dan .. Ja bi prije whey , vitamine i minerale nego herbalife - njinov shake nije ništa posebno , a dosta je skup ( i normalno da djeluje kada niti doruckuješ niti veceraš nego popiješ niskokaloricni shake )
Back to Top
Igor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 309
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Igor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2012 at 11:35

Ako se ne varam Herbalife je veliko NE?Tvoj prijatelj bodybuilder je skoro pa na doborm tragu.Nego vidim ovdje puno kalkulacija i hiljada kuna a ne vidim koliko si spreman da pritisneš sebe?Omega 3 -da,neki whey protein poslije treninga sa dektrozom - da,vitamine i minerale trebaš radi jakog treninga,ja bih ubacio i glutamin,kako želiš manje masnih naslaga prvo pocni da jedeš dovoljno kvalitetne hrane a vrste vježbi i tempo na ovome linku: 

https://www.fitness.com.hr/blog/extreme_fitness.aspx

Malo edukacije:

https://www.fitness.com.hr/blog/Gym_girl/Zasto-se-debljamo-i-ostajemo-takvi--1-.aspx

https://www.fitness.com.hr/blog/Gym_girl/Zasto-se-debljamo-i-ostajemo-takvi--2-.aspx

Back to Top
Boss View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2012 at 11:36
Da...jasno mi je to potpuno...posto je podforum za suplemente...samo sam to htio pitati...jer vidim da oni nabavljaju proizvod s 50 posto popusta ..znaci ja ga preplatim duplo Confused ... Nema nista od toga....sve je u glavi! a sto se tice ove suplementacije je to dovoljno dabi kolko tolko tijelo izdrzalo taj ''stres'' mrsavljenja ili mi jos nesto preporucate?Dakle prehrana bi mi bila kompleksne zitarice,piletina,puretina,povrce,riža,sojini odresci,posni sir i sl...
Back to Top
Boss View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2012 at 11:38
Originally posted by Igor Igor wrote:

Ako se ne varam Herbalife je veliko NE?Tvoj prijatelj bodybuilder je skoro pa na doborm tragu.Nego vidim ovdje puno kalkulacija i hiljada kuna a ne vidim koliko si spreman da pritisneš sebe?Omega 3 -da,neki whey protein poslije treninga sa dektrozom - da,vitamine i minerale trebaš radi jakog treninga,ja bih ubacio i glutamin,kako želiš manje masnih naslaga prvo pocni da jedeš dovoljno kvalitetne hrane a vrste vježbi i tempo na ovome linku: 

https://www.fitness.com.hr/blog/extreme_fitness.aspx

Malo edukacije:

https://www.fitness.com.hr/blog/Gym_girl/Zasto-se-debljamo-i-ostajemo-takvi--1-.aspx

https://www.fitness.com.hr/blog/Gym_girl/Zasto-se-debljamo-i-ostajemo-takvi--2-.aspx



Hvala.... prolistat cu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2012 at 15:16
herbalife lopovi Evil Smile

..i ajde sad neka mi se netko javi od njih pa da i njemu/njoj kažem nešto LOL

Boss, dragi moj boss...dobro ti je rekao Igor - Nego vidim ovdje puno kalkulacija i hiljada kuna a ne vidim koliko si spreman da pritisneš sebe? To te i ja pitam Wink

Iako, vidim ja da si ti spreman, osjecam to, samo ti još malo šteka kako krenuti - nije problem, tu smo za sve dileme i pitanja.  S obzirom da je ovo krivi podforum za to necu te ispitivati što si jeo prije, što tocno jedeš danas i to...možda si negdje i postavio posebnu temu sa tom tematikom, sorry ako jesi, nisam vidjela, pogledat cu. Ako nisi, postavi pa cemo tako diskutirati malo detaljnije.

S obzirom da se ovdje radi o dodacima prehrani...ja necu puno gubit vrijeme na pisanje o herbalife-u, samo cu reci da se sve može postici pravilnom prehranom i aktivnošcu. Ono što herbalife nudi je prakticnost i ne opterecivanje sa detaljima, a razlog njegove "uspješnosti" je u cistom kalorijskom deficitu koje nudi s obzirom na prehranu koju je osoba imala prije. Naravno da ce ljudi smršavit...kao što bi smršavili sa pravilnim pristupom prehrani. Ali ono što ne nudi je - znanje i stjecanje dobrih navika. A što kad se prestane pit? Ništa, nazad na staro kad se ne zna drukcije. Da ne govorim o cijeni...smiješno - to je najblaža rijec koju mogu upotrijebit...ipak moram bit pristojna Big smile

Možda se mnogi nece složit ali po meni ovi suplementi uopce nisu potrebni jednom pocetniku...ja bi te novce radje uložila u finu zdravu papicu i clanstvo u nekoj teretani ako vec nisi Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Boss View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Veljaca 2012
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boss Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2012 at 23:00
Da,potpuno mi je jasno...sta mi treba , a sto ne. Volje imam,konacno ''problem'' podjelio s bliznjima i sada to ide lakse...informacije radi dobio sam 25 kila u godini dana,a nekad me zvali nosac aviona LOL .Mislim da mi je potrebna suplementacija...iako neznam tocno sta...jer uz tezak faks,tu je i teretana i ucenje...tako da sam sav nikakav,a spavam ko zmaj Big smile . Otvorit cu svoju temu,jer vidim da je praksa takva,pa cu linkat ovdje. Hvala svima na odgovorima
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.