New Posts New Posts RSS Feed - Vegetarijanstvo
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vegetarijanstvo

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 19:05
Originally posted by annmarie annmarie wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

bog je stvorija zivotinje da ih jedemo


nije

je
nije


Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 19:05

Originally posted by annmarie annmarie wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

bog je stvorija zivotinje da ih jedemo


nije

je

nije
 

je

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 19:05
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by annmarie annmarie wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

bog je stvorija zivotinje da ih jedemo


nije

je

nije
 

je


NIJE
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 20:44
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by annmarie annmarie wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

bog je stvorija zivotinje da ih jedemo
nije
je
nije
 


je

NIJE

JE
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 20:45
da ne jeden zivotinje umra bi od gladi ka i po ljudi na ovom forumu
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 20:57
 Ne znam cemu rasprava narode, mi jedemo druge životinje, oni jedu biljke i cao  E sad, kad jedni pocnu pametovat drugima izbije belaj
Back to Top
annmarie View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote annmarie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 21:00
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

da ne jeden zivotinje umra bi od gladi ka i po ljudi na ovom forumu


ne bi...ako ja nisam ne bi ni ti, a bila sam pravi mesožder...

a o tom dal je Bog svorio životinje da ih ljudi jedu bi se još dalo, al mislim da nije mjesto za to...




Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2010 at 21:46
Uvijek kad netko dodje na forum prvo mu kazete da procita FAQ da se malo orijentira, vidi primjere i sl. ali nesto sto ja ne razumijem npr... dorucak - š00g zitarica i 3dcl mlijeka, ja ujutro jedem po 45g zitarica i na polovici vec mi se ne da vise zvakat i dosta mi je, sita sam... jel se meni cini ili su kolicine stvarno velike, ili tzv muske porcije?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 00:29
ili ti je slab apetit,ja sad dok san na masi oko š50 baren nekad 200gr
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 00:59
Originally posted by annmarie annmarie wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

da ne jeden zivotinje umra bi od gladi ka i po ljudi na ovom forumu
ne bi...ako ja nisam ne bi ni ti, a bila sam pravi mesožder...a o tom dal je Bog svorio životinje da ih ljudi jedu bi se još dalo, al mislim da nije mjesto za to...


ja jedem meso i smatram da ljudi po svojoj anatamoji spadaju u svejede, no izjava je krajnje... loša

a na forumu se sve raspravlja
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 01:01
Originally posted by Closer Closer wrote:

Uvijek kad netko dodje na forum prvo mu kazete da procita FAQ da se malo orijentira, vidi primjere i sl. ali nesto sto ja ne razumijem npr... dorucak - š00g zitarica i 3dcl mlijeka, ja ujutro jedem po 45g zitarica i na polovici vec mi se ne da vise zvakat i dosta mi je, sita sam... jel se meni cini ili su kolicine stvarno velike, ili tzv muske porcije?


stvar navike.. kad se zoebene preliju sa 2 dcl vruceg mlijeka i ostave tako 5 min pojedu se bez vecih problema pogotovo kad se doda malo meda
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 01:04
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by annmarie annmarie wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

da ne jeden zivotinje umra bi od gladi ka i po ljudi na ovom forumu
ne bi...ako ja nisam ne bi ni ti, a bila sam pravi mesožder...a o tom dal je Bog svorio životinje da ih ljudi jedu bi se još dalo, al mislim da nije mjesto za to...


ja jedem meso i smatram da ljudi po svojoj anatamoji spadaju u svejede, no izjava je krajnje... loša

a na forumu se sve raspravlja

mozda je izjava losa necu govorit za po foruma mogu samo za sebe.ja ako 2 puta dnevno nisan poija meso nije dobro al ozbiljno biljke su mi samo nadopuna nebi mogle bit osnova.a sta se tice vegetarijanstva svak ima svoje izbore puca mi ko oce a ko nece jest meso
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 01:07
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by annmarie annmarie wrote:


Originally posted by zmaj zmaj wrote:

da ne jeden zivotinje umra bi od gladi ka i po ljudi na ovom forumu
ne bi...ako ja nisam ne bi ni ti, a bila sam pravi mesožder...a o tom dal je Bog svorio životinje da ih ljudi jedu bi se još dalo, al mislim da nije mjesto za to...


ja jedem meso i smatram da ljudi po svojoj anatamoji spadaju u svejede, no izjava je krajnje... loša

a na forumu se sve raspravlja

mozda je izjava losa necu govorit za po foruma mogu samo za sebe.ja ako 2 puta dnevno nisan poija meso nije dobro al ozbiljno biljke su mi samo nadopuna nebi mogle bit osnova.a sta se tice vegetarijanstva svak ima svoje izbore puca mi ko oce a ko nece jest meso


nije stvar do toga tko jede meso, stvar je u tvojoj izjavi
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 01:21
illy jesan li ja mozda tebe uvridija ton izjavon neznan zasto,ako jesan ispricavan se svakom clanu koji se nasa uvrjeden,ja cu priznat ako pogrjesin ugl.moja glavna misao je bila ta da se nebi trebalo komletno izbacivat meso iz prehrane.i da moja izjava je bila losa
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 01:29

 hehe svašta...vjecne rasprave oko toga.. :)

zmaju, nit biš ti umro, nit bi itko od nas da ga ne jedemo, o tome svjedoce milijuni živih i zdravih vegetarijanaca ;) Ja osobno jedem meso i volim ga, a ako ikad osjetim da bi trebala prestat to cu i napravit, iz kakvog god to uvjerenja bilo i što god tko o tome mislio....trenutno mi to ne pada na pamet ali poštujem ljude koji ga ne jedu i ne mislim da nešto krivo rade. Svatko ima neka svoja uvjerenja i radi prema tome što osjeca tako da....svakome svoje

 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2010 at 01:49
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

illy jesan li ja mozda tebe uvridija ton izjavon neznan zasto,ako jesan ispricavan se svakom clanu koji se nasa uvrjeden,ja cu priznat ako pogrjesin ugl.moja glavna misao je bila ta da se nebi trebalo komletno izbacivat meso iz prehrane.i da moja izjava je bila losa


ma nisi me uvrijedio, sve 5, malo se šalimo!
I ja mislim da se meso ne treba izbacivati iz prehrane, nikako
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.