New Posts New Posts RSS Feed - vegetarijanci i fitness
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

vegetarijanci i fitness

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2008 at 22:49
  Pa dobro to vama vsie pase nego nama muskima jer nam je fizologija i organizam drugaciji i muskarcima bolje pase malo teza hrana nego curama!

Tako da je muskima jako tesko bit vegetarijanac a jos pogotova vegan!Cisto jer muskarci trebaju veci unos hrane tokom dana!

Jos nes iz zvota opcenito ja nikad nsiam vidio nego baustalca koji je vegan!

Upozno sma par vegana i oni ili rade u uredu ili su profesori u skoli!Di toliko ne treba teze fizicke aktivmosti!

Mozda ovo nije tocno ali et to je moje stajaliste!


Edited by d3m0n
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2008 at 23:54
 da mi okrenemo nekog janjca... ili nekoliko janjaca...posto nas je vec dosta clanova;))))
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2008 at 08:56
Originally posted by dalila dalila wrote:

 da mi okrenemo nekog janjca... ili nekoliko janjaca...posto nas je vec dosta clanova;))))


odlicna ideja!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2008 at 12:44
Originally posted by enaa enaa wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:

 da mi okrenemo nekog janjca... ili nekoliko janjaca...posto nas je vec dosta clanova;))))


odlicna ideja!


I'm in!




Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

  Pa dobro to vama vsie pase nego nama muskima jer nam je fizologija i organizam drugaciji i muskarcima bolje pase malo teza hrana nego curama!

Tako da je muskima jako tesko bit vegetarijanac a jos pogotova vegan!Cisto jer muskarci trebaju veci unos hrane tokom dana!


Hm, ovisi kaj ti znaci malo teza hrana. Ima mesa koje nije tesko (kuhano bijelo), a ima bome i bezmesne hrane koja je teska (npr. grafce-natafce sa hrpom zacina i masnoca, kak moja baka radi, a od mesa ni m). Tezina vise ovisi o pripremi hrane za moj pojam.

Ovo drugo generalno stoji, ali opet, veci unos hrane je samo pitanje kolicine (tj.kalorija, kako god), to moze biti i 5 struca kruha. Opet nema direktne veze s mesom.

Sve je to relativno po pitanju vegetarijanstva (veganstva).
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Ožujak 2008 at 15:24
Ma ne mozes se posteno najest ak si vegan!

To mogu tvrdit i tvrdit cu brijem dok sam ziv!

Mislim mozes mozda jest ali nemas ti one preve snage!

Mozda sma u krivu ali takvo mi je misljenje!
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2008 at 04:33
Stvar je u postepenosti(nije procitano vec iz osobnog iskustva tako da nije znanstveno potvrdjeno,al je logicno ) ako ti se jedan da najedes mesa i kazes si sljedech sam mjesec dana vegetarijanac,naravno da ces bit gladan,jer kao sto se mi navikavamo na okolinu,tako se valjda i nas probavni sustav mora naviknut na drukciji sastav hrane,dok ne pocne iskoristavat sve hranjive tvari koje mu nudimo u zamjenu mesu.
By:©parogica:)
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 21:57
Najzalosnije je zasto da se odreknemo mesa,pa nije meso lose,sve je stvar kako ga jedes i u kojim kolicinama i u koje vrijeme!

Ne zelim ja izvodit one kerefeke kao sojine pljeskavice,sojino mlijeko,razne salatice i korov!

Bas kao sta si reko ako je organizam naviko i na meso on ce ga preradit samo tako i ne mozes da se debljas!
Moj frend iz teretane on u svakom obroku jede meso,ali ne one pizdarije kao salame i pastete sto jest smece vec svjeze peceno kuhano i pohano meso,a lik ne da je jak nego izgleda da konzumira kantu proteina mjesecno!Zivotinja je i pol(moj uzor sta se tice snage)

Stvar je sto ljudi danas jedu smece,a ne ono hvalitetno sta valja!naravno umjernenost je vazna i treba poznavat svoj organizam i znat koliko pojest a ne pojest max!
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 11:40
Originally posted by d3m0n d3m0n wrote:

Najzalosnije je zasto da se odreknemo mesa,pa nije meso lose,sve je stvar kako ga jedes i u kojim kolicinama i u koje vrijeme!

...

Stvar je sto ljudi danas jedu smece,a ne ono hvalitetno sta valja!naravno umjernenost je vazna i treba poznavat svoj organizam i znat koliko pojest a ne pojest max!


S ovim se u potpunosti slazem.

Bez brige, nitko ne tjera ni tebe ni mene da se odreknemo mesa. Ja ga se isto ne bih odrekla, ali razumijem da ga neki ljudi ne zele ili ne mogu jesti i nemam nista protiv toga. Vegetarijanstvo (veganstvo) je izbor i nek svatko odabere kaj hoce. Nema tu puno mudrosti.
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2008 at 23:58
E da,kada smo vec tolerantni,kada cemo grilat? vi janjca a ja povrce i ribu(frisku,s maslinovim uljem....mmm)  A  za pice falabogu nisam zahtjevna! Onda,kad je festa?
By:©parogica:)
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2008 at 19:02
Hi hi, za cugu se uvijek nekako lakse dogovoriti

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.