New Posts New Posts RSS Feed - Vecernja glad
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vecernja glad

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 23:05
Da, tuna u ulju, ulje se naravno iscjedi. 
Back to Top
nobody View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2007
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nobody Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2007 at 21:25
Ma moze i u salamuri ili rajcici...
Back to Top
invisible fairy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invisible fairy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2007 at 17:19
Meni su uvijek govrili kako navecer hrana tesko pada i najvise se skuplja i onda sam navikla nista ili vrlo malo pojesti. A moras to u pretvorit u naviku ,pij puno vode tijekom dana i navecer pokusaj nesto laganije jesti.
®ivot nece prestati ovdje,bez obzira sto covjecanstvo ucinilo. JEDINO cE SE cOVJEcANSTVO VRATITI NA NI©TAVILO iz kojeg je i doslo.Ako se ne promijenimo...
Back to Top
nobody View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2007
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nobody Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Srpanj 2007 at 23:34
Ok,kad smo sad vec kod hrane,a neda mi se otvarat novu temu pa pitanje:

9:00-Dorucak
šš:00-Voce+Kikiriki
š3:00-Rucak
š5:00-Voce
š7:00-Uzina
š9:00-Voce
2š:00-Vecera

9:00-Dorucak(cornflakes s mlijekom+multivitamin)
š2:00-Voce+Kikiriki
š3:00-Rucak(pileti na,puretina,grah...)
š6:00-Voce
š7:00-Uzina(najcesce isto ko rucak ali manje)
20:00-Voce
2š:00-Vecera(yogur t s 0,9%mm)

Postoje male razlike u ovij jelovnicima,a koji je po vasem misljenju bolji,i dali su uopce dobri?




Edited by nobody
Back to Top
invisible fairy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Srpanj 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote invisible fairy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2007 at 08:41
nobody@ ja bi ovi s zitaricama i uzina voce ,jer su mi zitarice dugo bile skoro jedini dorucak i super se osjecah.Pomijesas pahuljice,kukuruzne ,vocne i tako nekoliko vrsta!Definitivno!!
®ivot nece prestati ovdje,bez obzira sto covjecanstvo ucinilo. JEDINO cE SE cOVJEcANSTVO VRATITI NA NI©TAVILO iz kojeg je i doslo.Ako se ne promijenimo...
Back to Top
nobody View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2007
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nobody Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Srpanj 2007 at 21:01
Originally posted by invisible fairy invisible fairy wrote:

<span ="bold">nobody@ ja bi ovi s zitaricama i uzina voce ,jer su mi zitarice dugo bile skoro jedini dorucak i super se osjecah.Pomijesas pahuljice,kukuruzne ,vocne i tako nekoliko vrsta!Definitivno!!</span>


Ne,nemislim to,hrana je ista(nije mi se dalo dvaputa pisat),u vremenu je razlika kod prvog su obroci svaka dva sata,a kod drugog 3 sata,pa š sat.Zanima me samo dal ima to velkog utjecaja ili ne.
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Kolovoz 2007 at 11:21
Originally posted by nobody nobody wrote:

Ne,nemislim to,hrana je ista(nije mi se dalo dvaputa pisat),u vremenu je razlika kod prvog su obroci svaka dva sata,a kod drugog 3 sata,pa š sat.Zanima me samo dal ima to velkog utjecaja ili ne.



nisam citao cijelu raspravu ali mogu odgovoriti na ovo:

opcenito vrijedi da je jedino bitno koliko kalorija unosis dnevno sveukupno.
(naravno bitno je koju vrstu hrane jedes, ali ako govorimo konkretno za jedan dnevni jelovnik s 6 obroka, onda je vremenska raspodijela nebitna)

to vrijedi "onako okvirno", a ako zelis bolje rezultate ili imas takav organizam/metabolizam koji zahtijeva "fino podesavanje" prehrane ona je dobro znati i ovo:

metabolizam ce biti brzi ako su razmaci izmedju obroka manji. naravno, to znaci da i obroci trebaju biti manji jer bi inace unosio vise hrane
( brzi metabolizam je pozeljan jer se tada energija iz hrane efikasnije koristi i manje ide u salo )

ima jos i drugih "sitnica" koje valja uzeti u obzir prilikom definiranja jelovnika ( ovisno o tipu treninga i vremenu treninga, gubljenju ili dobivanju tezine, misica, ... )
Back to Top
nobody View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Lipanj 2007
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nobody Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Kolovoz 2007 at 21:21
Ok shvatih,onda se netrebam naprezat vise razmisljajuci o tome... Hvala!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.