New Posts New Posts RSS Feed - Vecernja glad
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vecernja glad

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vecernja glad
    Posted: 27 Lipanj 2007 at 16:58
Pozrdav.
Stvarno pokusavam paziti na prehranu sto je vise moguce-i prkeo dana mi to uopste nije nikakav problem, tj. secere i masti izbjegavam i nikakvih problema nemam s tim.Problem je sljedeci: ja rucam oko 2 i po obicno neko povrce+meso,ribu ili piletinu i onda nakon toga jednostavno NEMAM VREMENA da jedem,jer sam u ogromnim obevazam,od fakulteta,pa pred vecer trcanja itd. da jednostavno nemam gdje ubacit jos jedan kvalitetan obrok.Kao posljedica toga,kad dodjem kuci navecer(obicno oko šš i po) uhvati me tolika glad da jednostavno ne mogu izdrzat nit zaspat a da ne pojedem nesto kaloricno-a mislim da je ovaj pristup pogresan. Sta raditi da se rijesim te vecernje gladi,i eventualno,ako se bas mora,sta jesi navecer i dokad maksimalno.
hvala
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 17:07
Da naglasim da je ovo sve sa ciljem mrsanja,to jeste hocu da smrsam nekih 8-9 kilograma:) 
Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 17:14
postoji samo jedno rijesenje...a to je da jednostavno izmislis neki obrok bar sat vremena prije trcanja jer ti je navecer organizam jako iscpljen i moras posto poto nesto pojesti. Ako bas ne mozes izmisliti nista mazni si jednu tunu prije spavanja, ja ne mrsavim pa nemam tih problema ali jako mi je dobra prije spavanja za energiu kroz cijelu noc. 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 17:28

 organizuje se malo bolje i imaces puno vise vremena----koji god razlog nemogucnosti  navedes  slijedi isti odgovor--oraganizuj se bolje---------

 

Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 21:05
 Navecer pojedi nesto tipa tuna ili posni sir ili popij proteinski shake on te moze zasititi
Back to Top
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 21:48
 Probaj makar jednom da preskocis taj vecernji ritual konzumiranja kaloricne hrane,zamisli kako cinis nesto mnogo dobro za svoje telo i zdravlje i ujutru ces se osecati odlicno,da ne pominjem da ces lakse ustati iz kreveta,a meni je inace najlepsi osecaj ravnog stomaka posle preskocene obilne vecere...Onda lepo doruckujes ujutru i gledas da ponovis ovo opet,jer ces rezultate videti za samo par dana ili nedelja /obzirom da smatras da ti treba toliko kg manje/. Pozdravcic
Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2007 at 22:05
Originally posted by ica-beograd ica-beograd wrote:

 Probaj makar jednom da preskocis taj vecernji ritual konzumiranja kaloricne hrane,zamisli kako cinis nesto mnogo dobro za svoje telo i zdravlje i ujutru ces se osecati odlicno,da ne pominjem da ces lakse ustati iz kreveta,a meni je inace najlepsi osecaj ravnog stomaka posle preskocene obilne vecere...Onda lepo doruckujes ujutru i gledas da ponovis ovo opet,jer ces rezultate videti za samo par dana ili nedelja /obzirom da smatras da ti treba toliko kg manje/. Pozdravcic


Ljudi ne razumiju da tijelo treba hrane i tijekom noci pa stoga izbjegavanje vecere je totalno pogresno.

Posni sir ili tuna ne moze ti nastetiti 2 sata prije spavanja.

Kada naviknes tijelo sa kvalitetnim vecerama, i ako imas brzi metabolizam, ta vecera nece otici tamo gdje ne treba, iskoristit ce se u pozitivne svrhe.


Back to Top
exploziv View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 114
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote exploziv Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2007 at 00:59
Originally posted by ica-beograd ica-beograd wrote:

 Probaj makar jednom da preskocis taj vecernji ritual konzumiranja kaloricne hrane,zamisli kako cinis nesto mnogo dobro za svoje telo i zdravlje i ujutru ces se osecati odlicno,da ne pominjem da ces lakse ustati iz kreveta,a meni je inace najlepsi osecaj ravnog stomaka posle preskocene obilne vecere...Onda lepo doruckujes ujutru i gledas da ponovis ovo opet,jer ces rezultate videti za samo par dana ili nedelja /obzirom da smatras da ti treba toliko kg manje/. Pozdravcic


a za ravan trbuh i nakon obilne vecere treba imati jake trbusnjake koji nece dati trbuhu da iskoci
Back to Top
ica-beograd View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2007
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ica-beograd Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2007 at 01:00

Ljudi ne razumiju da tijelo treba hrane i tijekom noci pa stoga izbjegavanje vecere je totalno pogresno.

Posni sir ili tuna ne moze ti nastetiti 2 sata prije spavanja.

Kada naviknes tijelo sa kvalitetnim vecerama, i ako imas brzi metabolizam, ta vecera nece otici tamo gdje ne treba, iskoristit ce se u pozitivne svrhe.

  Ih...ne razumem...Naravno da razumem ja to.Vi ste mu svi rekli sta da jede,a ja samo sta da uradi da bi izbacio naviku da jede u 23 h i to kaloricnu hranu.Sasvim bi bilo normalno da mu poslednji obrok bude u 20 h i to ovo sto ste i vi gore napisali-tunjevina,posni sir,jogurt...ali ako vec to ne stigne,mislim da vecera u pristojno vreme,bolje i da je preskoci nego da jede bilo sta,ako vec zeli da smrsa...to je bar moje misljenje,ne znam da li je i pogresno.Ispravite me vi slobodno i ja sam ovde da bih nesto naucila
Koja je razlika izmedju skole i zivota? U skoli dobijete lekciju,a zatim vam daju test. U zivotu dobijete test koji vas nauci lekciji.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2007 at 01:27
Ja osobno ne mogu imati zadnji obrok u 20h jer sam za 2-3 sata gladan (imam dosta brz metabolizam) a nejdem spavati nikad prije ponoci.

Tako da meni idealan zadnji obrok dodje negdje oko 23h da nejdem gladan na spavanje.

Opcenito, zadnji konkretan obrok bi trebao biti, ako imas dosta brz metabolizam, oko 2 sata prije spavanja.
  

Edited by Mr G.
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2007 at 20:32

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Ja osobno ne mogu imati zadnji obrok u 20h jer sam za 2-3 sata gladan (imam dosta brz metabolizam) a nejdem spavati nikad prije ponoci.

Tako da meni idealan zadnji obrok dodje negdje oko 23h da nejdem gladan na spavanje.

Opcenito, zadnji konkretan obrok bi trebao biti, ako imas dosta brz metabolizam, oko 2 sata prije spavanja.
  
 

                         isto mislim,,,,2 sat prije spavanja...

Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Lipanj 2007 at 20:44

ja ne volim  biti gladan tako da uvijek prije spavanja pojedem zob s polumasnim jogurtom ako nista drugo.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2007 at 15:51
 8 ti je najkasnije kad bi trebao jesti, a ne znam sta ces s tim problemom kad ne stignes....
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2007 at 17:34
8?

A sta  kad dodjem s treninga u 22h ?

Ja se onda napapam posteno 
Mozda Bog zeli da upoznas mnogo pogresnih osoba prije nego sto upoznas pravu i na tome ces mu, kad se to bude dogodilo, biti zahvalan.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 18:45
 Ma to ti je najgore sto mozes napraviti. Popij proteine s mlijeko i to je to. Nemoj se pretrpavati s hranom jer nista od definicije.
Back to Top
gamegirl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2007
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gamegirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2007 at 22:34

 haj,

isti problem imam i ja. Najedem se negdje oko š8 ili š9 i onda oko 20 vjezbanje ili rolanje, ovisi o tjednom rasporedu, a oko 23 sata vucja glad i nemres si pomoci. Vidim da se tu savjetuje tunjevina, vjerujem da se tu misli na tunu iz konzerve, ona u ulju sto li?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.