New Posts New Posts RSS Feed - VALENTINOVO
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

VALENTINOVO

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 18:38
No worries, vrlo rijetko si kliknem s ikim, a otkliknem every frickin' time.

Edited by LolitaInChains - 14 Veljaca 2013 at 18:38
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 19:17
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

No worries, vrlo rijetko si kliknem s ikim, a otkliknem every frickin' time.

Pa zapravo ti je to jako dobra kvaliteta... nebi bilo dobro da se klikaš sa bilo kim i lako... bar znaš da kad se klikneš da to i vrijedi neki k.... 

Anyway..ovo je prvo valentinovo nakon puno godina da nisam solo... a opet cu najveci dio dana biti sama ... Morala sam kupiti neki poklon....ali to nisu nikakve ljige... nego onako iz fore nešto.... a sad mi se neda ni dat mu to danas.... LOLLOLLOL
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 19:21
Tak je, moja Dalila, a to vrijedi i na onom priprostom fizickom planu, ma na svima

Ma iznenadi ga neki drugi dan, kad najmanje bude ocekivao i kad se ti tak budes osjecala
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 19:25
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Tak je, moja Dalila, a to vrijedi i na onom priprostom fizickom planu, ma na svima

Ma iznenadi ga neki drugi dan, kad najmanje bude ocekivao i kad se ti tak budes osjecala


Mislim da ga iznenadim ionako svaki dan...sad jel pozitivno ili negativno.... njegov problem LOLLOLLOL



Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 19:32
Hahah cuj, dinamocnost se cijeni Zasto ne ponekad i negativno iznenaditi, ima i mirenje svojih cari (ak cemo do svadja) ili mozda neke sitnije iskrice ili blefiranje negativnih iznenadjenja Ma lako se igrati ak nekog poznas, iako ja vecinski nisam za igrice (osim role-play)

Edited by LolitaInChains - 14 Veljaca 2013 at 19:34
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 19:53
Originally posted by adatar adatar wrote:

ja sa zenom idem na veceru ,poslije cu ju iznenadit,kupio sam joj neke nausnice hihi.. ona me sad gleda onako u cudu jer joj nis nisam dao,a danas nam je i godisnjica braka jer smo se ozenili na valentinovo samo sam joj cestitao


Bilo bi brutalno da joj nisi ni cestitao.. Mislim da bi vec bio izbacen iz kuce/stana :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 20:53
Originally posted by dalila dalila wrote:

[
... Morala sam kupiti neki poklon....ali to nisu nikakve ljige..
Jel tako da si mu kupila whey ili možda  kazein da ga grije u dugim hladnim nocima?  LOL LOL
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 20:56
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

k'o klikeri...
Ne mogu vjerovat da se još netko sjeca klikera ,a da ih istovremeno ne zove pikulama! Clap Smile  
Sretno ti Valentinovo! Hug   LOL LOL 

Dal se sjecaš onih velikih, babura ili kako ste ih vec vi zvali?

Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 22:12
4,5 kg wheya... mmm kakvo valentinovo
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:03
Originally posted by XQ XQ wrote:


Originally posted by adatar adatar wrote:

ja sa zenom idem na veceru ,poslije cu ju iznenadit,kupio sam joj neke nausnice hihi.. ona me sad gleda onako u cudu jer joj nis nisam dao,a danas nam je i godisnjica braka jer smo se ozenili na valentinovo samo sam joj cestitao
Bilo bi brutalno da joj nisi ni cestitao.. Mislim da bi vec bio izbacen iz kuce/stana :)


sve je proslo okej,iako sam fulao nausnice vidio sam joj izraz gadjenja na licu tipa "sta si mi to kupio"

drugi put cu joj kupit onaj madrac koji reklamiraju na tv,nemogu fulat s njim
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:12
Originally posted by rioso rioso wrote:

Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

k'o klikeri...
Ne mogu vjerovat da se još netko sjeca klikera ,a da ih istovremeno ne zove pikulama! Clap Smile  
Sretno ti Valentinovo! Hug   LOL LOL 

Dal se sjecaš onih velikih, babura ili kako ste ih vec vi zvali?


Kod nas u Brodu su se zvale "ZUNZE" Big smile
Timeless like a broken watch
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:19
Originally posted by adatar adatar wrote:

Originally posted by XQ XQ wrote:


Originally posted by adatar adatar wrote:

ja sa zenom idem na veceru ,poslije cu ju iznenadit,kupio sam joj neke nausnice hihi.. ona me sad gleda onako u cudu jer joj nis nisam dao,a danas nam je i godisnjica braka jer smo se ozenili na valentinovo samo sam joj cestitao
Bilo bi brutalno da joj nisi ni cestitao.. Mislim da bi vec bio izbacen iz kuce/stana :)


sve je proslo okej,iako sam fulao nausnice vidio sam joj izraz gadjenja na licu tipa "sta si mi to kupio"

drugi put cu joj kupit onaj madrac koji reklamiraju na tv,nemogu fulat s njim


Zas ne bi isla zamijenit i problem rijesen?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:27
pa nije rekla nis,nego ju znam
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:30
Jbg, teško ženama udovoljiti, koliko god se trudio, nikad neceš pogoditi pravi nakit  :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:31
Originally posted by adatar adatar wrote:

Originally posted by XQ XQ wrote:


Originally posted by adatar adatar wrote:

ja sa zenom idem na veceru ,poslije cu ju iznenadit,kupio sam joj neke nausnice hihi.. ona me sad gleda onako u cudu jer joj nis nisam dao,a danas nam je i godisnjica braka jer smo se ozenili na valentinovo samo sam joj cestitao
Bilo bi brutalno da joj nisi ni cestitao.. Mislim da bi vec bio izbacen iz kuce/stana :)


sve je proslo okej,iako sam fulao nausnice vidio sam joj izraz gadjenja na licu tipa "sta si mi to kupio"

drugi put cu joj kupit onaj madrac koji reklamiraju na tv,nemogu fulat s njim


Prodala bi dusu vragu za dormeo nadmadrac
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2013 at 23:36
Originally posted by XQ XQ wrote:

Jbg, teško ženama udovoljiti, koliko god se trudio, nikad neceš pogoditi pravi nakit  :)

Zato je odvedeš da bira sama... ili se zadržiš na cvijecu koje voliLOLLOLLOL
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.