New Posts New Posts RSS Feed - Vaši omiljeni kozmeticki proizvodi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaši omiljeni kozmeticki proizvodi

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vaši omiljeni kozmeticki proizvodi
    Posted: 30 Sijecanj 2010 at 10:51
Tema je jasna. Neka piše tko želi, nije rezervirano samo za cure jer znamo da i decki danas jako drže do tih stvari

Moji favouriti su GELOVI ZA TUšIRANJE svih vrsta i mirisa, a najdraži su mi ovi novi s VANILIJOM I cOKOLADOM

Također tu su i BODY LOSIONI

Zatim nije mi žao izdvojiti za kvalitetne hidratantne kreme za lice, ali ipak mislim da me nitko ne može potuci u kategoriji SJAJILA I BALZAMA ZA USNICE(LABELLA)
- tu vodim. Svaki tjedan jedan!


What about you people?

Back to Top
lady_namine View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 161
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lady_namine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 11:33
  ja sam po zanimanju frizer i kozmeticar,i svoj veliki hobi sam i pretvorila u zanimanje.
pa recimo da ja kod kuce imam bas sve ono sto se u frizerskom i kozmetickom salonu moze naci


jedino plasticne nokte ne volim.

boju kose mjenjam nonstop.
sad sam crna,proslu sedmicu sam bila rozasta

moj  muz kaze,da sam sacuvala svu ambalazu i flasice koje sam do sad potrosila i pobacala,mogli smo kucicu od njih da si sazidamo.

Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Sijecanj 2010 at 23:42

 omiljeni kozmeticki proizvodi... hm... parfemi  trenutno noš - hypnose...

od body losiona koristim - becutan (valjda se tak piše), gelovi za tuširanje - dove...

što se šminke tice - crna maskara, crna olovka, tekuci puder i sjajilo... ostalo tipa rumenila, shineri, bronzeri, sjenila u raznim bojama, olovke za oci u raznim bojama, ruževi - su mi ajmo rec bespotrebni - rijetko stavljam išta od toga, a ak stavljam onda je to malo rumenila ili malo crnog sjenila - sedefasta sjenila ne volim... što prirodnije to bolje ovak opcenito  za van mi je super onaj vamp look

kreme za lice - avenove koristim...

plasticne nokte isto ne volim - gelirani su mi ok - ali ak nisu prenakinđureni

 

Back to Top
danijel1402 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote danijel1402 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 00:24
  • Balea sprej za cipele
  • Rexonamen Sport Defence Shower Gel (ima cool poklopac
A što se "dezica" tice, sve što dođe pod ruku jer je pod bor za blagdane bilo malo previše gelova, mirisa, a kad se to sve potroši, vracam se na dezodorant sa dinamicno sježim mirisom, optimiziranom double-active formulom sa Protectivom koji nudi 24h zaštitu protiv n.t.m., pouzdanu dugotrajnu svježinu, bla bla, uglavnom - zapaljivo je

Odlicno za ubijat komarce po zidovima prije spavanja po ljeti - Fa

vjerovatno ovo ne spada pod kozmetiku, ali sam eto prvi muški koji je ovdje pisao - a kome nije jasno - nek si pogleda ovo
 

Edited by danijelš402

oldičan datkilgoraf trľai posoa, pąiem perko 010 rjieič um inuti, saom se jaivte ardi dogovroa an 0998030117. HVAAL NA POJVEREJNU!!
Back to Top
Skviki View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Rujan 2009
Status: Offline
Points: 475
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skviki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 09:30
ja sam pravi kozmeticki frik.
od parfema pa do šminke i mazalica za tijelo.
Kod kuce imam jedno 30-tak parfema, nekoliko kutija punih šminke i kozmetickih preparata. Jednostavno si ne mogu pomoci
Back to Top
anna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Listopad 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 48
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote anna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 09:32
Originally posted by Skviki Skviki wrote:

ja sam pravi kozmeticki frik.
od parfema pa do šminke i mazalica za tijelo.
Kod kuce imam jedno 30-tak parfema, nekoliko kutija punih šminke i kozmetickih preparata. Jednostavno si ne mogu pomoci


Totalno ista stvar
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Veljaca 2010 at 10:17
[QUOTE=jedna_mala]

što se šminke tice - crna maskara, crna olovka, tekuci puder i sjajilo... ostalo tipa rumenila, shineri, bronzeri, sjenila u raznim bojama, olovke za oci u raznim bojama, ruževi - su mi ajmo rec bespotrebni - rijetko stavljam išta od toga, a ak stavljam onda je to malo rumenila ili malo crnog sjenila - sedefasta sjenila ne volim... što prirodnije to bolje ovak opcenito  za van mi je super onaj vamp look


QUOTE]


Hehe, Jedna Mala

Ja isto tako.

Shimmeri, bronzeri, ri, ri i ostali na taj RI i druge sufikse ja za pola toga pojma nemam ni šta je - maskara, sjenilo (tamnoplavo, sivo i crno), sjajila ipak svih boja i vrsta, korektoric, puderic i to je to


Najviše volim smokey eyes
Ili je naglasak na ocima ili na usnicama, ne pretjerujem sa jakom šminkom nikad. Samo što prirodnije, apsolutno se slažem.




A moram pohvalit i Danijela koji se kao prvo muško odvažio napisat tu koju rijec.

Milsim, pa i decki koriste kozmecitke preparate FOR MEN, neka se slobodno jave sa svojim favoritima.



Edited by Kate
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 14:15
Koji parfemi su vam omiljeni?
Decki, da li koristite parfeme i koji su to?
A žene, vi pocnite nabrajati koji su vam NAJ...


Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 14:30
Ja nemam neki omiljeni kojeg stalno kupujem i to. Brate preveliko je i preprimamljivo tržište (parfema ) da bih se držala samo jednog.... imala sam doduše par parfema više puta ali ne držim se istih ko pijan plota.

Evo trenutno se "kupam" u Narciso Rodriguez - Essence. Savršen.
Strong is the new skinny.
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 14:31
Dobro pitanje Zoki


Zadnjih dana kod mene "sve još miriše na" POISON, ELIZABETH ARDEN GREEN TEA, zatim mirisne vodice od BIOTHERMA, CALVIN KLEIN, a jako mi je dobar od Avona MAKES ME WONDER

Back to Top
chaxy View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 09 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1305
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote chaxy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 14:37
Kad smo kod kupanja , zapravo se kupam (odnosno, tuširam) u Lanvinovom Rumeur 2 Rose .

Rumeur š smrdi
Strong is the new skinny.
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 16:04
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Koji parfemi su vam omiljeni?
Decki, da li koristite parfeme i koji su to?
A žene, vi pocnite nabrajati koji su vam NAJ...



Jean Paul Gaultier, zakooon, samo njega špricam.



There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 16:21
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Koji parfemi su vam omiljeni?
Decki, da li koristite parfeme i koji su to?
A žene, vi pocnite nabrajati koji su vam NAJ...



Jean Paul Gaultier, zakooon, samo njega špricam.





Imao sam taj davno.. predobar je!
Sada najviše koristim Hot Water Davidoff ili Givenchy.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 18:05
  Parfemi:

Diesel - Only the brave

(najjaca bocica ikada)



i nocna varijanta
Paco Rabanne - Black XS, na Enin prijedlog


Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 20:39

Tako dakle, Zoki, Lega, Furai, tko je sljedeci?

 

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2010 at 21:42
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Tako dakle, Zoki, Lega, Furai, tko je sljedeci?


 




Možda Thorn
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.