New Posts New Posts RSS Feed - Vaga, salo, misici... :/
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaga, salo, misici... :/

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:04
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Strah od hrane ...debljam se , hrana je kriva... moramse kazniti jer nisam dobro odvježbao...poznato mi je to jako...i sve cešce vidim ovakve pristupe...ovakva razmišljanja...

Dovodi me cesto u pitanje...što se pobogu dešava danas... Dali je ljudska gluposti..neki modni trend...uzrok toga da se mucimo..da se patimo?

Hrana je uzrok debljine...po cemu? Hrana je hrana... hrana je potrebna tijelu...da opskrbi ga energijom...snagom...da nas brani od virusa...da funkcionira tijelo u skladu....i ništa drugo...ništa više....

Zašto bih se kaznila ne jesti..ako nisi dobro trening odradila...pa jel hrana kriva zato što je loš trening?

Kako i možeš ga odraditi...kada nemaš baš te hrane tog goriva u sebi...kako misliš da trneing uopce funkcionira?

Možda sam ispao grub..ili lošiji pristup....izvini ako se tako osjecaš ali želim ti skintii taj povez sa ociju..

Danas je moderno grcko tijelo imati...da možeš kupus ribati sa takozvanim plocicama..i da hodamo polu ispijeni i bezdušni ulicama...gdje kosti pokazuju svoj sjaj u podne kada je najsuncanije..

Dali si razmišlala kada..kada kažu grcko tijelo...kako su grci prije 1000 godina znali...kada trebaju jesti koju hranu...dali su imali Whey...Dali su u onim oklopima skakutali na insainity i radili jumping jacks -ove...

Cisto sumnjam....Ti ljudi naši pretci..su radili...kretali se...istraživali...nisu sjedili i plakali jer imaju 2-3 kile viška i vodili jebenu brigu o tome..a izgledali su estetski savršeno...zašto? Jer ih jebeno sumnjam daih je bilo briga...Istraživali su..imali su volej negdje krenuti...nisu imali auto da dodju do drugog dana nego su 5 dana hodali...radili..ma i trenirali...a nisu marili jer jedu kruh u ponoc ili u 10 ujutro....Niti su znali....

Razlog te jebene vage što se ne pokrece i cm smo mi sami...ne hrana...lako je prebaciti krivnju na nešto ili nekog...a sebe opravdavati pa ja malo jedem ili ne jedem...to nije rezultat toga....

Nije dovoljno 10 minuta skakutati na jebenom videu i misliti ah sad sam to obavilamogu leci spavati..ne...

Stvar je životne navike aktivnosti..koje gubimo i sve više smo ne sposobni prakticirati..danas je jebeni kardio hodanje!

Jel vidiš dokle smo dogurali sa svojim tijelom i sebe samim? Do propasti ...i onda se bojimo..i hrane..i svega..i svi su krivi za naše ne tako dobro izgradjeno tijelo...

Masu puta vec i ovo pricam..ali jednostavno kao da ne slušamo ono što doalzi iz dubine nas...jednostavno zanjemimo...i slušamo samo svoj problem..i ne marimo što se dešava oko nas...

Riješenje stoji ispred nas.a mi ga zaobidjemo samo kao staru konzervu i nalazimo novi problem..


 

Znala sam da pišeš...i da ceš briljirat kao i uvijek Wink Clap
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:09
HVALA VAM!!! Baš ste me razveselili sa ovih par postova, ali stvarno jeste i od srca vam hvala!!

Znam da moram prvo posloziti ono sto je u mojoj glavi, no vjerujte, tamo gdje sam ja, kad krenu ta mracna raspoozenja i sjecanja, jako je tesko. I iako imam potporu muza, opet je tesko!

Trudim se razviti zdrave navike, a ne kaznjavati se.

Polako ali sigurno.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:10


[/QUOTE]

Pošto znam da sam anonimna ovdje.. Zlostavljanje u djetinjstvu. I osjecaj da nisam dovoljno dobra. i DA UVIJEK moram imati kontrolu. Eto, izrekla sam. [/QUOTE]

Želim te nešto pitati..ali prije toga reci

Puno ljudi ovdje ... za kojih ja znam imaju isto tako loša prijašnja iskustva...da ukljucimo zlostavljanje...smrt nekog bližnjeg..bolest....

To može biti jedna prepreka u našem životu...ali to je prepreka koja treba biti preskocena...

Ne želim nikoga navoditi kao primjer..ali eto sebe cu postaviti....puno problema u obitelji imam...zlostavljan...ne fizicki toliko koliko psihicki...

Do osobe koju voliš i koja ti znaci nešto najviše na svjetu..gledaš kako propada...i uništava si zdravlje...samo da može prehraniti djecu....i platiti grijanje u kuci ove zime...

Znaš puno nas je suoceno sa nekim problemom...i od toga..pravimo od toga sebi bijedan život....

Osjecaj da nisi dobra...

Htio sam te pitati...zašto uopce taj osjecaj? Zbog koga nisi dobra? Tko je ta osoba...da ti misliš da nisi zbog necega dobra..i to dovoljno ne razumijem taj pojam....

Nisi dovoljno dobra roditeljima? Prijateljima? Decku... Ne znam .... Što je uzrok tome....

Dok sam bio u takvim mislima..da nisam dobar za nekog...da sam ništa...moj život je bio jebno sranje..evo baš da ti kažem sranje...i pogotovo ono..kada sepokušavaš prilagoditi necemu a to nisi ti i siliš se na to..e to je još vece sranje....

Kada sam stao ...i poceo raditi ono što volim onako kako se osjecam..bez obzira tko što misli...bez obzira tko ce upirati prstom i smijati mi se..ili reci da sam lud..ili da tako ne valja....

Ti budi ti...i to je to...budi ono što želiš biti..radi ono što želiš....ti ne moraš biti dovoljna za nikog...jer i ne moraš biti...ti moraš biti dovolna za sebe...da ti život ima smisla....




Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:13
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:





Pošto znam da sam anonimna ovdje.. Zlostavljanje u djetinjstvu. I osjecaj da nisam dovoljno dobra. i DA UVIJEK moram imati kontrolu. Eto, izrekla sam. [/QUOTE]

Želim te nešto pitati..ali prije toga reci

Puno ljudi ovdje ... za kojih ja znam imaju isto tako loša prijašnja iskustva...da ukljucimo zlostavljanje...smrt nekog bližnjeg..bolest....

To može biti jedna prepreka u našem životu...ali to je prepreka koja treba biti preskocena...

Ne želim nikoga navoditi kao primjer..ali eto sebe cu postaviti....puno problema u obitelji imam...zlostavljan...ne fizicki toliko koliko psihicki...

Do osobe koju voliš i koja ti znaci nešto najviše na svjetu..gledaš kako propada...i uništava si zdravlje...samo da može prehraniti djecu....i platiti grijanje u kuci ove zime...

Znaš puno nas je suoceno sa nekim problemom...i od toga..pravimo od toga sebi bijedan život....

Osjecaj da nisi dobra...

Htio sam te pitati...zašto uopce taj osjecaj? Zbog koga nisi dobra? Tko je ta osoba...da ti misliš da nisi zbog necega dobra..i to dovoljno ne razumijem taj pojam....

Nisi dovoljno dobra roditeljima? Prijateljima? Decku... Ne znam .... Što je uzrok tome....

Dok sam bio u takvim mislima..da nisam dobar za nekog...da sam ništa...moj život je bio jebno sranje..evo baš da ti kažem sranje...i pogotovo ono..kada sepokušavaš prilagoditi necemu a to nisi ti i siliš se na to..e to je još vece sranje....

Kada sam stao ...i poceo raditi ono što volim onako kako se osjecam..bez obzira tko što misli...bez obzira tko ce upirati prstom i smijati mi se..ili reci da sam lud..ili da tako ne valja....

Ti budi ti...i to je to...budi ono što želiš biti..radi ono što želiš....ti ne moraš biti dovoljna za nikog...jer i ne moraš biti...ti moraš biti dovolna za sebe...da ti život ima smisla....




[/QUOTE]

Problem je sto mene vole, a ja samu sebe ne volim. No, radim na tome da se zavolim. Vjerojatno se moram maknuti od vage i posvetiti malo tome da jacam psihu i samoljubav, radi sebe same prvenstveno.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:15

[/QUOTE]

 

Znala sam da pišeš...i da ceš briljirat kao i uvijek Wink Clap
[/QUOTE]


Smile Mah suosjecam sa takvim stvarima...i zbilja mi cesto bude žao, što ne vidimo i ne slušamo sebe..i onda dodje do ovakvih stvari 

Znaš draga da smo tu da promjenimo Hug
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:17
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Uh....ne UH...baš uh...

Amteja, znaš i sama da ce ovdje bit potrebno više od cistog slaganja jelovnika.....ne mogu razumijeti u potpunosti, ali mogu shvatiti jedan dio, i vjerujem da ti je ovo sve borba. Ali shvati - da samo ti imaš izbor kako ceš gledati na ono što ti se desilo, što ti se dešava, i što ce ti se dešavati dalje...sve je stvar pristupa situaciji, ne same situacije, ma koliko god ona teška bila.

Tu si, što znaci da ti je potrebna pomoc - i mi ju možemo dati na svoj nacin - no, hoce li to bit dovoljno da postpuno pocneš mijenjati ono što te grize? Puno tu ograda treba srušiti....hrana je tek dio problema, uzrokovana onim iznutra.

Msiliš li da ceš bit bolja ako smršaviš? Ajde prvo to probaj maknut iz glave......probaj se prvo sad pogledati i potražit ono što voliš na sebi, ja sam sigurna da toga ima i više nego što misliš. Fokusiraj se na to. Onda razmisli što biš voljela promijeniti i kako biš izgledala i osjecala se kad to uspiješ. Fokusiraj se i na to. I otuda kreni sredjivati jelovnik....

Ovako nam je pomalo razbacano sve....može biti ovako, može biti onako....sve što je vidljivo je to da nema plana, da se jede uglavnom napamet, nekad premalo, nekad previše...treba ti plan.

Jesi gledala malo po forumu što savjerujemo drugima?

Bit ce sve ok, smiri se... Hug








Zapamti ovo što ti je Gymka rekla .... draga moja... puno više iskustva ima i zbilja možeš nauciti puno toga...samo otvori oci i citaj ono što ti dobri ljudi ovdje žžele... i biti ce sve uredu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:20
Amteja, vjeruj mi....svjedok sam Mettove preobrazbe i slobodno mogu reci kako može svima poslužiti kao primjer ( a vec i je) da se sve granice ruše kada pojacana svijest udje u igru......zato ne zanemaruj njegove rijeci jer se i on napatio, ali je svejedno uzeo svoj život u svoje ruke i pokazao da to svatko može Hug

Draga, ne misliš valjda do kraja života živjeti unazad? Polako ali sigurno....budi zahvalna za sve što sada imaš, a ovo što je bilo ostavi tamo gdje treba i ostati......predragocjeno je vrijeme da bi ga trošili na nešto cega više nema....a i da bi mrzili onoga s kime živimo 0-24.....hey, pa to tvoje tijelo radi stalno ko ludo da bi te držalo na životu, a ti ga ne smatraš dovoljno dobrim? No no, sramota Wink


Možeš ti to, samo vjeruj i djeluj Hug
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:23
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Amteja, vjeruj mi....svjedok sam Mettove preobrazbe i slobodno mogu reci kako može svima poslužiti kao primjer ( a vec i je) da se sve granice ruše kada pojacana svijest udje u igru......zato ne zanemaruj njegove rijeci jer se i on napatio, ali je svejedno uzeo svoj život u svoje ruke i pokazao da to svatko može Hug

Draga, ne misliš valjda do kraja života živjeti unazad? Polako ali sigurno....budi zahvalna za sve što sada imaš, a ovo što je bilo ostavi tamo gdje treba i ostati......predragocjeno je vrijeme da bi ga trošili na nešto cega više nema....a i da bi mrzili onoga s kime živimo 0-24.....hey, pa to tvoje tijelo radi stalno ko ludo da bi te držalo na životu, a ti ga ne smatraš dovoljno dobrim? No no, sramota Wink


Možeš ti to, samo vjeruj i djeluj Hug


HVALA VAM !! Stvarno ste divni!

Istina, napadaji panike i osjecaji koji me vracaju u djetinjstvo su dosad kontrolirali moj zivot, i vidim da ne mogu vise ovako!

Trudit cu se mijenjat sliku o sebi i više uživati u životu, bez vage :))
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:30
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Amteja, vjeruj mi....svjedok sam Mettove preobrazbe i slobodno mogu reci kako može svima poslužiti kao primjer ( a vec i je) da se sve granice ruše kada pojacana svijest udje u igru......zato ne zanemaruj njegove rijeci jer se i on napatio, ali je svejedno uzeo svoj život u svoje ruke i pokazao da to svatko može Hug

Draga, ne misliš valjda do kraja života živjeti unazad? Polako ali sigurno....budi zahvalna za sve što sada imaš, a ovo što je bilo ostavi tamo gdje treba i ostati......predragocjeno je vrijeme da bi ga trošili na nešto cega više nema....a i da bi mrzili onoga s kime živimo 0-24.....hey, pa to tvoje tijelo radi stalno ko ludo da bi te držalo na životu, a ti ga ne smatraš dovoljno dobrim? No no, sramota Wink


Možeš ti to, samo vjeruj i djeluj Hug

Svjedok i moj andjeo cuvar Hug


Amteja-  neka ti to ostane u srcu u glavi...ta promjena i ti stavovi ne trebaju trajati dan dva...nego nosi to u sebi..skroz...

Rekla si imaš divnu obitelj..funkcionalnu..budi zahvalna prvenstveno na tome...što imaš takvu obitelj..mnogi bi htjeli to..nisi ni svjesna koliko...mnogi bi željeli neke stvari...za koej zaboravljaš da imaš....

Cesto znam se sjetiti kada mene nešto uvati pa serem li ga serem...kako ovaj ima ovo ono...

Pa se sjetim Gymkinih rijeci...u jednoj poruci di smo pisali...pa kada mi je rekla..Jao Dominik danas sam bila zahvalna to što imam tuš..što imam šampon da operem kosu...što imam funkcionalne ruke da to obave...

Vidiš..Kada pocnemo na malim stvarima biti zahvalni...i kada pocnemo cijeniti ono malo što imamo..tada cemo biti sretniji..i tada cemo zaista cijeniti život..kako i trebamo...j

Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 12:53
Hugza jednog i drugog Hug

Mett, drago mi je da si spomenuo taj tuš... Smile Jer je zapravo takvo razmišljanje, u svemu opcenito, mene doslovno oslobodilo. Ono, perem si kosu i mislim si....gle na koliko ja tu stvari vec mogu biti zahvalna! Imam dugu kosu, imam šampon, imam toplu vodu, imam ciste rucnike, imam ruke, imam fen da osušim......a prije bih prije pranja rekla - a u klinac, sad još i to sranje moram obavit LOL

Promjena perspektive - stvar je izbora hocemo li gledat ono što fali ili ono cega ima u izobilju i na cemu bi trebali biti zahvalni....makar to bilo obicno pranje kose.

Netko bi rekao - nisi normalna, a ja bih rekla - ništa ustvari.......bilo bi mi sve jasno Wink

Pred pola godine bitku sa bolešcu izgubila je moja vršnjakinja ciji su mi treninzi bili inspiracija...jucer je iznenada umro decko s kojim sam radila godinu dana, par godina stariji od mene. Pozitiva samo takva, rijetko kad vidjena u ovom sivilu. Sad si tu, drugi dan više nisi, kako god dobar bio. I oko cega da se brinem? Oko toga da li ce mi netko komentirati da mi je dupe preveliko? Da nisam dovoljno dobra u necemu u cemu bi po tome trebala biti dobra? A ko to uopce ima pravo odrediti u cemu bi trebali biti dobri? Bit cu dobra u onome u cemu ja izaberem biti dobra. I ako me samo misliš gledat kao mi roba stoji - bjež.


Vjeruj mi....kada se zavoliš, kada se prihvatiš...sve ce krenuti na bolje. Gradi samopouzdanje na pravim temeljima. Pazi - ako imaš pravu osobu do sebe - to je vec blagoslov. Ti si u odnosu na svog muža ono što je moj decko bio u odnosu na mene. I izvukli smo se, skupa, na svijetliju stranu - ali samo zato što mi je povjerovao...da je dovoljno dobar, i više od toga Wink


Korak po korak, polako....nije ni to lako...pocni s malim stvarima....na kojima možeš biti zahvalna...i vidjet ceš kako ce iskakati sve više stvari na kojima to možeš biti Hug







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:06
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Hugza jednog i drugog Hug

Mett, drago mi je da si spomenuo taj tuš... Smile Jer je zapravo takvo razmišljanje, u svemu opcenito, mene doslovno oslobodilo. Ono, perem si kosu i mislim si....gle na koliko ja tu stvari vec mogu biti zahvalna! Imam dugu kosu, imam šampon, imam toplu vodu, imam ciste rucnike, imam ruke, imam fen da osušim......a prije bih prije pranja rekla - a u klinac, sad još i to sranje moram obavit LOL

Promjena perspektive - stvar je izbora hocemo li gledat ono što fali ili ono cega ima u izobilju i na cemu bi trebali biti zahvalni....makar to bilo obicno pranje kose.

Netko bi rekao - nisi normalna, a ja bih rekla - ništa ustvari.......bilo bi mi sve jasno Wink

Pred pola godine bitku sa bolešcu izgubila je moja vršnjakinja ciji su mi treninzi bili inspiracija...jucer je iznenada umro decko s kojim sam radila godinu dana, par godina stariji od mene. Pozitiva samo takva, rijetko kad vidjena u ovom sivilu. Sad si tu, drugi dan više nisi, kako god dobar bio. I oko cega da se brinem? Oko toga da li ce mi netko komentirati da mi je dupe preveliko? Da nisam dovoljno dobra u necemu u cemu bi po tome trebala biti dobra? A ko to uopce ima pravo odrediti u cemu bi trebali biti dobri? Bit cu dobra u onome u cemu ja izaberem biti dobra. I ako me samo misliš gledat kao mi roba stoji - bjež.


Vjeruj mi....kada se zavoliš, kada se prihvatiš...sve ce krenuti na bolje. Gradi samopouzdanje na pravim temeljima. Pazi - ako imaš pravu osobu do sebe - to je vec blagoslov. Ti si u odnosu na svog muža ono što je moj decko bio u odnosu na mene. I izvukli smo se, skupa, na svijetliju stranu - ali samo zato što mi je povjerovao...da je dovoljno dobar, i više od toga Wink


Korak po korak, polako....nije ni to lako...pocni s malim stvarima....na kojima možeš biti zahvalna...i vidjet ceš kako ce iskakati sve više stvari na kojima to možeš biti Hug










Baš sam sad babi u inbox napisala da ste me napunili pozitivom i samopoudzanjem, osjecam se nekako... sretno! :))

I jela sam, i uzela još jedan zrnati sir kao rezervu da ne pregladnim prije nego idem doma. Tako samo da vidite da su vase prekrasne rijeci doprle do mene i dale mi volju i motivaciju!
Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:14
Btw, sad malo odskacem od teme, ali je li tko od vas cura pomislio kako je gledanje Daliborovih treninga skoro pa cisti sex??
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:19

Drago mi je.... i drži taj osjecaj što dulje i iskrenije možeš Hug


Originally posted by Amteja Amteja wrote:

Btw, sad malo odskacem od teme, ali je li tko od vas cura pomislio kako je gledanje Daliborovih treninga skoro pa cisti sex??

Niti sekundu - ovaj odgovor ide bez smajlica da shvatite njegovu ozbiljnost.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Amteja View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 84
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amteja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:27
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Drago mi je.... i drži taj osjecaj što dulje i iskrenije možeš Hug


Originally posted by Amteja Amteja wrote:

Btw, sad malo odskacem od teme, ali je li tko od vas cura pomislio kako je gledanje Daliborovih treninga skoro pa cisti sex??


Niti sekundu - ovaj odgovor ide bez smajlica da shvatite njegovu ozbiljnost.


Okej, necu vise nista pitati. (bez smajlica). ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:30
LOL

Možda se netko drugi javi pa podijeli dojmove, ja se povlacim iz te teme LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Listopad 2013 at 13:59
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

LOL

Možda se netko drugi javi pa podijeli dojmove, ja se povlacim iz te teme LOL




ahahahahahahhaha
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.