New Posts New Posts RSS Feed - Vaše mišljenje o mom planu prehrane :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaše mišljenje o mom planu prehrane :)

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Vaše mišljenje o mom planu prehrane :)
    Posted: 19 Ožujak 2015 at 15:10
SmileSmilePozdrav,
Nov sam ovdje, imam 17 godina,188 cm sam visok i imam 80 kg, te počinjem 23.03. u ponedjeljak sa p90x3 programom za masu, želio bih dobiti nešto mišićne mase i ukloniti salo s trbuha pa me zanima što mislite o mojoj dnevnoj prehrani(bez wheya):

7:00 prije škole zobene

10:25 rolica(tortilja) s tunomBig smile

14:30 prije trininga nekakvi obrok bogat proteinima i ugljikohidratima (npr. riža i piletina)

16:00 p90x3 trening

16:45 riba(sardina ili tuna) ili bjelanjci i banana (e ovaj obrok mi je jedini problem pošto ne uzimam whey)Angry

18:00 obrok sličan kao i prije treninga

21:00 posni sir sa bananomBig smile

SmileSmile






Edited by musclegain123 - 19 Ožujak 2015 at 15:12
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2015 at 16:31
meni se ovo čini ok, ali fali povrća pa toga svakako ubaci gdje god i koliko god možeš :D
ako su ove sardine i tuna iz konzerve, ok je to ponekad, ali ne pretjeruj
ja bi možda zamjenila obrok poslije treninga i ovaj u 18, dakle meso i uh nakon treninga, a onda jaja u 18, plus ti je što onda možeš uzeti i cijelo jaje (inače nakon treninga masnoće uspore apsorpciju proteina, a ovako bi te dulje zasitile), ne samo bjelanjke, pa dobiješ još dobrih stvari iz žutanjka
zadnji obrok je generalni prijedlog da bude u kombinaciji s masnoćama, a ne s ugljikohidratima, pošto ti je cilj istopiti salo

Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2015 at 19:23
Hvala na savjetu,
Meni je samo problem direktno poslje treninga jesti,ti kažeš meso i ugljikohidrate, na koju hranu točno ciljaš?Big smile
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2015 at 19:51
Mislim,nije mi problem jesti nego neznam točno šta da se ne zeznem
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2015 at 00:17
Nije nužno uzimati whey...ja ga uzimam jer mi je najisplativiji...ako imaš para za hraniti se ovako..samo nastavi...ali fali ti tu klope...nemojte jest ko vrapčići :P  Ako hoćeš rezultate fokusiraj se da radiš odlične treninge..i nravno što više klope to bolje
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2015 at 11:07
ne trebaš jesti odmah isti tren iza treninga, mislim da do sat vremena nakon imaš "prozor" kad ti obrok najviše koristi. pod meso mislim konkretno neku životinju, dakle ne prerađevine kao salame, hrenovke itd, već baš piletina, puretina, crveno meso, riba... pod uh recimo riža ili krumpir i naravno, povrće :D i da, obavezno jedi dovoljno :D
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2015 at 11:42
Sad da ne otvaram novu temu trebam savjet...
Dnevno trebam unositi oko 3200 kalorija, cilj mi je dobiti na mišićnoj masi i maknuti salo s trbuha pa neznam dal trebam unositi više ili manje od 3200 kalorija? 
Back to Top
Mujjke View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Listopad 2014
Location: Zenica, Bosna i
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Mujjke Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2015 at 03:11
Na istome sam kao ti, ako se razumijem dovoljno..
Dakle, 500 kalorija ideš u minus.. u ovom slučaju 2700 treba da bude( ne mora da bude tačno ovoliko). Napravi svoj dnevni plan prehrane i izračunaj koliko uzimaš, tako sam ja radio i eto za 3 mjeseca smršao 6kg. I naravno, trening mora da bude kvalitetan.
Ukoliko sam nešt pogriješio, neka me neko ispravi.

Edited by Mujjke - 02 Travanj 2015 at 03:12
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2015 at 07:55
188-80, nemaš viška tjelesne mase, jedi do sitosti, jedino biraj namirnice, nemoj jesti smeće, nemoj piti smeće. Što više fizičke aktivnosti i budeš se izgradio i utegnio.
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2015 at 10:29
Cilj mi je samo "to get ripped" i dobiti na mišičnoj masi, jel to moguće istovremeno? Ja ću jesti toliko koliko trebam,možda i više pa šta bude da bude
Back to Top
Goranchero View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2013
Status: Offline
Points: 526
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Goranchero Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2015 at 20:05
Pa mislim da je jedino tako i moguće, održavati istu kilažu, moguće i da ideš malo gore, no kako se mišići budu slagali, tako se i salo bude topilo. Nemoj se šopati, nemoj biti gladan.
Back to Top
MissSunshine View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2015
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MissSunshine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2015 at 13:57
Posni da ti se ne ogadi - probaj ovu kombinaciju u posni ubaci isjeckani kiseli krastavac i jaje tvrdo kuhano i to promješaj preukusno :D
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2015 at 16:09
Ajde probat ću, a za kad je to,međuobrok, prije treninga ili poslije? kad ti to piješ?
Back to Top
musclegain123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2015
Location: Ivanec
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musclegain123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2015 at 20:09
Imam još jedno pitanje...
Zanima me kako da pripremim (skuham) rižu ili piletinu ,a da nije na ulju?? 
Back to Top
Anaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Kolovoz 2014
Status: Offline
Points: 38
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2015 at 20:20
Pa mozes ih bas skuhati, onako u posudi punoj vode. Ako mesu dodaš i povrće u tu vodu, dobit ces juhu. Mozes ih pirjati ili peci (meso) u nekoj tavi ili dubljoj posudi pametnog dna koje se nece zalijepiti. Tu bi bilo dovoljno samo lagano razmazati koju kap ulja ili čak bez ulja samo podlijevati tekućinom.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Travanj 2015 at 20:47
Piletinu na masnom papiru, u vodi (pa dobiješ i juhu), rižu jednostavno u vodi, samo ne staviš nikakvo ulje ..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.