New Posts New Posts RSS Feed - Vaša iskustva sa BioTech proizvodima
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Vaša iskustva sa BioTech proizvodima

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 20:15

Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Eh, ja uzimam BioTech whey, pa vam javim za koji mjesec kakav je efekat. Iz prve ruke.       
 

Efekt? Na temelju cega ceš to zakljucit?

Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 22:43

Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 uzmes od myproteina 5kg wheya za 560kn i platis 20 kuna poste


Koliko znam ima i onaj bez okusa za 480 kn 5 kg?
Taman ako ga uzmeš kao pwm sa dex-om bude ok, cak i tad presladak

je,ja san da cijenu s okuson jer je ovi na post prije mene isto da cijenu sa okuson pa da bude realnije,ja isto san bez okusa uzea. i u DWM i PWM sa dexom super.u zobenin nije bas al tabletica sladila rijesi to  

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 22:51
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Eh, ja uzimam BioTech whey, pa vam javim za koji mjesec kakav je efekat. Iz prve ruke.       
 

Efekt? Na temelju cega ceš to zakljucit?


Na temelju odoka.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Svibanj 2010 at 23:37
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Eh, ja uzimam BioTech whey, pa vam javim za koji mjesec kakav je efekat. Iz prve ruke.       
 


Efekt? Na temelju cega ceš to zakljucit?



A cemu to ironicno pitanje? Pa valjda ce bit nekog efekta, pozitivnog, negativnog ili nikakvog, nakon uzimanja toga 2-3 mjeseca...
Back to Top
BorG View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2008
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote BorG Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 00:07
Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:


A cemu to ironicno pitanje? Pa valjda ce bit nekog efekta,
pozitivnog, negativnog ili nikakvog, nakon uzimanja toga 2-
3 mjeseca...

Ne znam jesi li novi u ovome, ali od whey neces dobit neku
misicnu masu, whey je cisto protein za oporavak i da ti
misic nakon napora ne ode u kataboliticko stanje... a sad
da ocekujes neke rezultate hmmm tesko, tesko...
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 00:28
Originally posted by BorG BorG wrote:

Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:


A cemu to ironicno pitanje? Pa valjda ce bit nekog efekta,
pozitivnog, negativnog ili nikakvog, nakon uzimanja toga 2-
3 mjeseca...

Ne znam jesi li novi u ovome, ali od whey neces dobit neku
misicnu masu, whey je cisto protein za oporavak i da ti
misic nakon napora ne ode u kataboliticko stanje... a sad
da ocekujes neke rezultate hmmm tesko, tesko...


Moj prijatelj je nakon 4kg wheya dobio na masi 6kg, i na misicima se vidio veliki napredak... To je neka tvoja teorija da se od wheya ne dobiva na masi....
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 02:00

Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Originally posted by BorG BorG wrote:

Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:


A cemu to ironicno pitanje? Pa valjda ce bit nekog efekta,
pozitivnog, negativnog ili nikakvog, nakon uzimanja toga 2-
3 mjeseca...

Ne znam jesi li novi u ovome, ali od whey neces dobit neku
misicnu masu, whey je cisto protein za oporavak i da ti
misic nakon napora ne ode u kataboliticko stanje... a sad
da ocekujes neke rezultate hmmm tesko, tesko...


Moj prijatelj je nakon 4kg wheya dobio na masi 6kg, i na misicima se vidio veliki napredak... To je neka tvoja teorija da se od wheya ne dobiva na masi....
 

Ajoj ajoj...ne da mi se pa evo zamisli da sam ti rekao nešto super pametno i obrazložio ti zašto je ovaj tvoj odgovor nepotreban, besmislen i glup u krajnju ruku, tim više jer ceš uzet biotech vej i javit nam rezultate, garant u kilogramima mišica jelda

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 10:40
U najboljem slucaju možeš prijavit kako se topi, kakva je tekstura, kakvog je ukusa i subjektivni dojam koliko ti se prdi od njega. Sve ostalo su bajke. Zato se i moras osloniti na deklaraciju, da vidis malo sastav. A i to nije š00% sigurno. A to ko je koliko kila s cim dobio, to jako malo ima veze sa markom proteina koju je koristio.
There are few things graven in stone, except that you have to squat or you're a pussy.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 10:47
 kako od 4 kila proteina dobit 6 kila misica,stvarno si as nema sta
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 12:29
Ja stvarno ne kontam sto ste vi ovdje svi tako 'puni sebe' i mislite da ste jedino VI upravu ovdje, i da ste upravo VI najpametniji (mislim na nekolicinu vas pametnjakovica iz prethodnih postova)...

Btw, svejedno cu vam javit rezultate.... xD
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 12:47

Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Ja stvarno ne kontam sto ste vi ovdje svi tako 'puni sebe' i mislite da ste jedino VI upravu ovdje, i da ste upravo VI najpametniji (mislim na nekolicinu vas pametnjakovica iz prethodnih postova)...

Btw, svejedno cu vam javit rezultate.... xD
 

Jel ti možeš te mišice izvadit iz tijela izvagati ih, eventualno izmjerit obujam i onda reci kako si dobio, bubam, 4kg mišica? Ili ti to zakljucuješ prema tjelesnoj kilaži što je totalni apsurd?

Daj prestani se sramotiti, pij taj whey i uci malo za promjenu a ne da podhebavaš ekipu

Takvo šta pišu noobovi

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 13:24
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Ja stvarno ne kontam sto ste vi ovdje svi tako 'puni sebe' i mislite da ste jedino VI upravu ovdje, i da ste upravo VI najpametniji (mislim na nekolicinu vas pametnjakovica iz prethodnih postova)...

Btw, svejedno cu vam javit rezultate.... xD
 

Jel ti možeš te mišice izvadit iz tijela izvagati ih, eventualno izmjerit obujam i onda reci kako si dobio, bubam, 4kg mišica? Ili ti to zakljucuješ prema tjelesnoj kilaži što je totalni apsurd?

Daj prestani se sramotiti, pij taj whey i uci malo za promjenu a ne da podhebavaš ekipu

Takvo šta pišu noobovi



Novi, neuki, pa jos i drski.. koja kombinacija
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 13:38
Pa vi stvarno il' nemate racio il' ste previse umisljeni... Ne mislim vadit misice, vagati ih, niti sta slicno... Valjda se moze efekat VIDJETI NA TIJELU, u porastu misica, povecanom obimu bicepsa i tricepsa, u tome da smo sposobni izbaciti veci teret nego smo prije mogli... o tom napretku govorim, a ne o kojekakvom vadjenju misica i vaganju istih... Nego, problem je sto svakog novog koji dodje na forum, i koji iskazuje ljubav prema tematici foruma, vi, 'stari vukovi' (citaj: stare prdonje-a ovim ne mislim na starosnu dob, nego na 'staz na forumu')ga degradirate odmah i pisete kojekakve obeshrabrujuce gluposti...

   
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 13:44
Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Pa vi stvarno il' nemate racio il' ste previse umisljeni... Ne mislim vadit misice, vagati ih, niti sta slicno... Valjda se moze efekat VIDJETI NA TIJELU, u porastu misica, povecanom obimu bicepsa i tricepsa, u tome da smo sposobni izbaciti veci teret nego smo prije mogli... o tom napretku govorim, a ne o kojekakvom vadjenju misica i vaganju istih... Nego, problem je sto svakog novog koji dodje na forum, i koji iskazuje ljubav prema tematici foruma, vi, 'stari vukovi' (citaj: stare prdonje-a ovim ne mislim na starosnu dob, nego na 'staz na forumu')ga degradirate odmah i pisete kojekakve obeshrabrujuce gluposti...

   


Krivo si shvatio.. Od proteina samih ti sigurno nece porast misicna masa... moras biti u debelom kalorijskom suficitu (i to od kvalitetne hrane) da bi ti porasli misici
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Boy_19 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Prosinac 2009
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Boy_19 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 13:49
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Pa vi stvarno il' nemate racio il' ste previse umisljeni... Ne mislim vadit misice, vagati ih, niti sta slicno... Valjda se moze efekat VIDJETI NA TIJELU, u porastu misica, povecanom obimu bicepsa i tricepsa, u tome da smo sposobni izbaciti veci teret nego smo prije mogli... o tom napretku govorim, a ne o kojekakvom vadjenju misica i vaganju istih... Nego, problem je sto svakog novog koji dodje na forum, i koji iskazuje ljubav prema tematici foruma, vi, 'stari vukovi' (citaj: stare prdonje-a ovim ne mislim na starosnu dob, nego na 'staz na forumu')ga degradirate odmah i pisete kojekakve obeshrabrujuce gluposti...

   
Krivo si shvatio.. Od proteina samih ti sigurno nece porast misicna masa... moras biti u debelom kalorijskom suficitu (i to od kvalitetne hrane) da bi ti porasli misici


Nigdje nisam ni spomenuo da ce od SAMIH proteina porast misicna masa. Naravno da mi je jasno od koje hrane ce da efikasnije poraste... Nego me nervira taj vas pristup kako vec rekoh gore u postu... Pogotovo taj Thorn, koji je i prije svojim djecijim komentarima nastojao da omalovazi odredjene osobe...
Ali kako god..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2010 at 13:50
Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Originally posted by Boy_š9 Boy_š9 wrote:

Pa vi stvarno il' nemate racio il' ste previse umisljeni... Ne mislim vadit misice, vagati ih, niti sta slicno... Valjda se moze efekat VIDJETI NA TIJELU, u porastu misica, povecanom obimu bicepsa i tricepsa, u tome da smo sposobni izbaciti veci teret nego smo prije mogli... o tom napretku govorim, a ne o kojekakvom vadjenju misica i vaganju istih... Nego, problem je sto svakog novog koji dodje na forum, i koji iskazuje ljubav prema tematici foruma, vi, 'stari vukovi' (citaj: stare prdonje-a ovim ne mislim na starosnu dob, nego na 'staz na forumu')ga degradirate odmah i pisete kojekakve obeshrabrujuce gluposti...

   
Krivo si shvatio.. Od proteina samih ti sigurno nece porast misicna masa... moras biti u debelom kalorijskom suficitu (i to od kvalitetne hrane) da bi ti porasli misici


Nigdje nisam ni spomenuo da ce od SAMIH proteina porast misicna masa. Naravno da mi je jasno od koje hrane ce da efikasnije poraste... Nego me nervira taj vas pristup kako vec rekoh gore u postu... Pogotovo taj Thorn, koji je i prije svojim djecijim komentarima nastojao da omalovazi odredjene osobe...
Ali kako god..


Hehe.. ma samo bez nerviranja.. glavno je da proteini nisu na odmet.. nakon treninga sa dextrozom, odlicni za oporavak.. tako da, slobodno pij..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.