New Posts New Posts RSS Feed - Utezi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Utezi

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 10:24
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

 odlicno!


Dosta je tih š5 min zagrijavanja. Možeš cak i manje ponavljanja radit, npr. prvu seriju odradiš sa š2 ponavljanja, pa š0, pa malo digneš težinu pa još manje kolko možeš - ma dobro, ovo su varijacije, njih možeš i kasnije, samo ti radi


Ja još moram skinut taj chalean extreme pa sve pogledat ali cini mi se da je super stvar.


Gledala sam po Youtubu najave i cini mi se super-možda cak i malo preteško za pocetnika.Ali kad sam vidjela sve one tete koje su i starije od mene i u goroj formi, pomislih-pa mogu i ja to.Nisam ni ja za bacit!
Program ima š2.3GB pa mu malo duže treba...    
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2009 at 14:47
Evo,ovako stoje stvari. Skinula sam Charlean extreme full (ima vježbe i s Delux izdanja)ali mi fali Burn weight basic(ima burn band basics ali meni treba dio za utege) Pokušala sam skinuti taj dio s nekog drugog torrenta ali su "mrtvi". Dali netko zna link gdje da to skinem?
Btw.nisam baš neki pisac...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 16:35
  Danas u TC-u u Rijeci, 90k utega i velika ravna sipka kostaju zajedno 600kn.. kao ostecena roba jer su tokom transporta utezi izgrebani.. mozda odem uzet :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 20:32
a pa ispati se puca ti sta su malo izgrebani
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Studeni 2009 at 22:10
  imam vec doma oko š00kg sa sipkom.. mozda i po ovo odem
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
harpsichord View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote harpsichord Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2011 at 22:08
Gdje ima za kupiti bucice (po mogucnosti plastificirane) iznad 5kg (5-š0) u Zagrebu po pristojnim cijenama? To mi je prva želja bila, ali nakon googlanja i citanja, svi kažu da je bolje kupit one utege na kojima se mijenjaju ploce (što je logicno, jer je prilagodljivo potrebama i napretku) pa se sad dvoumim. Koliko bi me dva takva koštala do š0kg (s tim da ima više manjih utega na sebi, npr. po 2 kg i slicno) i gdje bi pak to našao? Eto, puno pitanja za prvi post Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.