New Posts New Posts RSS Feed - Utezi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Utezi

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2009 at 08:15
Originally posted by ewie ewie wrote:


a da imam para viška i ne baš, a ko ima danas para viška?? </span>


ti, ocito

imaš puno jeftinijih utega inace
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2009 at 10:26
Da, ima!! Prvo sam zvala sve ducane koji imaju sportsku opremu (Turbo sport, Metro itd.) i jedino ih je bilo u Peveca i Intersporta od 3 kg. Trenutno sam u Ri pa jedino što je jeftinije bilo su oni u Peveca koju su veci od Energeticsovih od 5 kg! A i plasticni su, ful jadno izgledaju, odi vidi ako te zanima 

Koliko para, toliko muzike, tako sam napravila s orbitrekom, pa nisam baš najzadovoljnija . Kinesko smece  , svakih 5 dana se razvida cili

Ovi su mi super (Energetics), kao što rekoh, kupiš jednom i nikad (nikad ne reci nikad al eto ) više...
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2009 at 15:35
  A znate gdje ima za kupit kolutove??? recimo od 20kg i kolika je cijena po kg?
Ja imam 2 od š5 kg koja mi je frend napravio u 3. maju besplatno, ali vise ne moze iznositi.. :(
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2009 at 11:31
Imaš u metro-u, najjeftinije
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 18:39
DA i ja upadnem-kolike utege(bucice) da uzmem kao totalni pocetnik?
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Studeni 2009 at 19:30
Originally posted by zaratinka zaratinka wrote:

DA i ja upadnem-kolike utege(bucice) da uzmem kao totalni pocetnik?



za pocetak...najbolje kreni sa manjom kilazom od š-3 kg a poslije ces doci do vece kilaze utega,ali za pocetak definitivno manju kilazu


uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2009 at 15:39
Originally posted by zaratinka zaratinka wrote:

DA i ja upadnem-kolike utege(bucice) da uzmem kao totalni pocetnik?


Za pocetak imaš on bucice od š0 - š5 kg ali se na njima može mjenjati kilaža (spuštati ili dizati) to je najbolji izbor
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 16:21
Evo,ja danas kupila utege: Energetics (u Intersporta )š5kg(s nekim sniženjem me došli 230kn imace su 299).U malom kuferu-2 šipke od 800g,2 para vijaka svaki od 400g,4 diska od 0.5kg i 8 diskova od škg-i naravno mogucnost dodavanja i težih diskova.

Edited by zaratinka
Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 18:10
Bucice od kile ne dolaze više u obzir.Jucer sam išla vježbati gdje inace idem-žena nam je rekla da kupimo utege od 0.5 kg ili najviše od škg.Kad sam pocela vježbati po glavi mi se stalno vrtila slika dvije jabuke o kojima je pisala Gym_girl u svom blogu.Nijednu vježbu nisam odradila kako treba-jedino su profitirali moji trbušni mišici jer sam cijelo vrijeme pucala od smijeha.


Edited by zaratinka
Back to Top
Gogo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Listopad 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 321
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gogo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 18:49
Originally posted by zaratinka zaratinka wrote:

Bucice od kile ne dolaze više u obzir.Jucer sam išla vježbati gdje inace idem-žena nam je rekla da kupimo utege od 0.5 kg ili najviše od škg.Kad sam pocela vježbati po glavi mi se stalno vrtila slika dvije jabuke o kojima je pisala Gym_girl u svom blogu.Nijednu vježbu nisam odradila kako treba-jedino su profitirali moji trbušni mišici jer sam cijelo vrijeme pucala od smijeha.


hihihi

pa to je normalno u pocetku tako nam je bilo vjerujem svima....


eha gym i njene jabucice...
uporan sam ,uporan :-)))
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 22:45
  a pošto cu ja prepostaviti da tu di ti ideš radite crobni trening sa bucicama...bucice od kilu su ti sasvim ok....od š do 2kg, drgo je ako radiš ancrobno....;) Mislim...ako je to trening kakav prepostavljam da bi mogao biti...mislim da ga nebi ni mogla odraditi sa bucicama od 4kg.... pozz....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2009 at 23:19

 

stop jabukama!

hehe ajmo ozbiljno :) dalila je dobro rekla - ako se radi o crobnom, a to i ja pretpostavljam da je, onda je ok jer je tu baza na više ponavljanja i u manjim pauzama. Na kružnom treningu kod nas cure zagrijavanje isto rade sa bucicama od š kg.  Vece težine odnose se na ancroban trening di zbog konstantnog napretka moramo dizati sve više (i  u manjim ponavljanjima) jer nam, ukoliko radimo stalno s jednim te istim, mišici više ne reagiraju - znaci tu se radi o povecanju mišicne mase i malo jacem definiranju ruku.

To sam zaboravila naglasit u blogu. Sve ovisi kakvi su vam ciljevi i što želite od svog tijela napraviti. Ako vam nije u cilju radit na snazi i malo više naglasit ruke i ramena onda su i jabuke u redu

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 07:10
U pravu ste obje. Radimo crobni trening s bucicama(kako kad)ali i ancrobni gdje cak i ja te bucice ne osjetim.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:28

Originally posted by zaratinka zaratinka wrote:

U pravu ste obje. Radimo crobni trening s bucicama(kako kad)ali i ancrobni gdje cak i ja te bucice ne osjetim.
 

onda ti je najbolje nekako to iskombinirat, da na tom treningu radiš tako (jer ne možeš drukcije), a onda si doma nabaviš malo vece utege pa imaš i jedno i drugo 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zaratinka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2009
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zaratinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:40
Nabavila sam ja utege još jucer(š5kg) i sinoc za probu odvježbala par vježbica uz video sa ove stranice. Nisam htjela pretjerivati. Radila sam kardio š5min na Orbitreku da se malo ugrijem(valjda je to dosta),te nekih 30-40 min vježbe uglavnom za bicepse,tricepse i ramena. Koristila sam samo šipke s vijcima koji sve skupa teže 2,2kg.Radila sam 3xš5 svaku seriju i to polako. Bilo mi je super!Danas idem u dvoranu a sutra cu odraditi vježbe za noge i stražnjicu.
Uskoro mi stiže i dvd ChaLEAN Extreme pa cu probati s tim.Ne želim poceti naglo jer znam ja sebe:milijun puta sam pocinjala prebrzo pa bi brzo i odustajala.Sad sam se zainatila. Slušam samo vlastito tijelo i kao što rekoh vec prije vaše savjete.

Edited by zaratinka
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2009 at 09:58

 odlicno!

Dosta je tih š5 min zagrijavanja. Možeš cak i manje ponavljanja radit, npr. prvu seriju odradiš sa š2 ponavljanja, pa š0, pa malo digneš težinu pa još manje kolko možeš - ma dobro, ovo su varijacije, njih možeš i kasnije, samo ti radi

Ja još moram skinut taj chalean extreme pa sve pogledat ali cini mi se da je super stvar.

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.