New Posts New Posts RSS Feed - Utezi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Utezi

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2009 at 10:36
Originally posted by ewie ewie wrote:

Malo cu 

Evo registriranih ne znam ni ja koliko clanova, pa svi šute...

Sad sam na jednom drugom forumu, nema misec dana pa imam priko 300 postova... 
Odoh ja na forum.teretana.net 


Ewie, nemoj tako.. Dobit ceš odg.
Ne možeš ocekivati iste sekunde odg, svi znamo da ima aktivnih forumaša.

Evo ja cu ti odg..
Imam i ja podesive bucice i koliko sam ih koristio nisam se nikad zamazao, nisu masne nigdje. Nisam ih podmazivao, mislim da to ovisi koje si kupila.
Al opet nemaš što podmazivati, jer samo slažeš plocice gore i mislim da nema razloga to cinit.

Ako ti je nešto masno, obriši krpom i riješen problem.
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2009 at 11:01
Ajd dobro, bar neko 

Fala
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2009 at 11:48
nisu ni moje ništa masne
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Travanj 2009 at 13:10
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Originally posted by ewie ewie wrote:

Malo cu 

Evo registriranih ne znam ni ja koliko clanova, pa svi šute...

Sad sam na jednom drugom forumu, nema misec dana pa imam priko 300 postova... 
Odoh ja na forum.teretana.net 


Ewie, nemoj tako.. Dobit ceš odg.
Ne možeš ocekivati iste sekunde odg, svi znamo da ima aktivnih forumaša.

Baš to, i ja sam primijetio da je ewie pomalo ratoborna cim ne dobije odmah isti tren što želi
A vidi, bolje ne dobiti niti jedan odgovor odmah nego dobiti hrpu spama isti tren.

A uostalom, cini mi se da odgovori slijede ako je nešto jasno i bitno, tak da...
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2009 at 16:47
Originally posted by ewie ewie wrote:

Evo kupila ja podesive š5 kg 



Koliko si ih platila? Nemam osjecaj kak se krecu cijene.

Razmišljam si uzeti podesive, jer imam doma samo bucice od škg, što mi je malo. S obzirom da mi se vježbanje doma trenutno najbolje uklapa, mislim da bi se to možda isplatilo.

I molim ljude iz zg-a za preporuku nekog ducana jer se ne snalazim najbolje po tom pitanju. Znaci, tražim dobru kvalitetu za ok cijenu. Boja nije bitna (ali rozi ili s cvetekima nisu na odmet ).
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Travanj 2009 at 17:00
Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Originally posted by ewie ewie wrote:

Evo kupila ja podesive š5 kg 



Koliko si ih platila? Nemam osjecaj kak se krecu cijene.

Razmišljam si uzeti podesive, jer imam doma samo bucice od škg, što mi je malo. S obzirom da mi se vježbanje doma trenutno najbolje uklapa, mislim da bi se to možda isplatilo.

I molim ljude iz zg-a za preporuku nekog ducana jer se ne snalazim najbolje po tom pitanju. Znaci, tražim dobru kvalitetu za ok cijenu. Boja nije bitna (ali rozi ili s cvetekima nisu na odmet ).


249 kn u Intersporta na akciji

a cuj sad rozi + cvice baš bi lipo bili

Ali ovi su nažalost baš muškobanjasti
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 00:14
ja sam prije 2 godine svoje kupio u Pecuhu za cca š0€ - š0 kg.
š komad

iste bucice sam za neznatnu višu cijenu vidio i u našem intersportu.

malo mi previše zvuci 250kn - na AKCIJI ?!
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 00:38
Originally posted by Lega Lega wrote:

ja sam prije 2 godine svoje kupio u Pecuhu za cca š0€ - š0 kg.
š komad

iste bucice sam za neznatnu višu cijenu vidio i u našem intersportu.

malo mi previše zvuci 250kn - na AKCIJI ?!


da na akciji, a lipo i meni uvik neki zajeb... a što cu sada, nisam našla nigdi jeftinije... jbg, valjda mi nece teže tribati
Back to Top
Chivas View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2009
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Chivas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 02:58
  hehe ja sam prije koju godinu kupio 4 bucice od š0kg(sipka i 4xš.25kg i 4x0.5kg svaka bucica ima uz sebe,znaci sipka je 3kg) i te 4 azjedno me ispale 399.96 kn
 

Edited by Chivas
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 13:08
  Ma ako ti dobro dradiš trening..nece ti više trebati sigurno...do not worry....;)
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 13:31
A ne znam, ženska radi sa utezima do š4 kg u svakoj ruci za neke vježbe, ne za sve naravno, a ima 40 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 13:33
  a dobro...zavisi koji su ti ciljevi sv...;) Ali dobar trening sigurno možeš odraditi i sa manjim kilažama...;) A ako ti je cilj baš neki bb... pa ono...upiši se u neku teretanu...;)
Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 13:53
Originally posted by ewie ewie wrote:

249 kn u Intersporta na akciji

a cuj sad rozi + cvice baš bi lipo bili

Ali ovi su nažalost baš muškobanjasti


Hvala, pogledat cu si!
Back to Top
niXa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2009
Status: Offline
Points: 276
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote niXa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 18:40
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

pa neznam koliko ti baš izazova mogu pružiti utezi od 2.5 kg.. tj ako vec neko vrijeme radidš s njima ne mogu!tj ne mogu pružiti izazov mišicima da jacaju i rastu! sve što sad razvijaš je mišicna izdržljivost! preporucamnovi set utega i razne bodyweight vježbe! ako vec vježbaš kod kuce


slažem se sa time ,to ti ne može pružiti pravi izazov ,probaj u teretanu iako to ne voliš
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 19:49
kažem.. ako vam nije cilj dizati preko š00 kg u cucnju, prkeo š50 u deadliftu, i neznam koliko u benchu, možete to i kod kuce postici! smao je volja u pitanju!
Back to Top
ewie View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Sijecanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ewie Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2009 at 20:19
Ma naravno da ne želim biti bb  ali za najbližu teretanu, š0 min busa u jednom smjeru, pa presjedanje još š0 i + cekanje buseva... A to mi se stvarnooo ne da (sve su uzbrdice i nizbrdice, da idem pješke uru vrimena)...
A i ne volim ih baš

Ništa od teretane zasad... cula sam da Janica Kostelic otvara jednu 20 metara iznad stana mi... Ako bude dobra ko salon
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.