New Posts New Posts RSS Feed - Upozorenje za bosanski forum
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Upozorenje za bosanski forum

 Post Reply Post Reply
Author
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Upozorenje za bosanski forum
    Posted: 09 Kolovoz 2008 at 23:36
Htjeo bi lijepo upozorit ljude s ovog foruma na teretanu.ba

razgog je taj sto kad dojdete na taj forum vidite jedino hvalu proizvoda s web shopa koji nisu ni š/š0 dobri kako ovi pricaju(noz im je jedini prozvod koji je ok)!Gledajuci postove i ja sma skoro povjerovo da postoji nes tak savrseno,ali et na svu srecu frend jedan mi je narucio bio par proizvoda i mogu rec noz je jedini proizvod koji mu je djelovao kak spada,a ono njihovo pranje od proteina ja u rangu s BtN(jest da mu je okus ok ali to jedino) a ceo nikakve rezultate nije dao kao i onaj infermo za mrsavljenje!Lik se skoro rasplako nakon 3 tjedna koristelja kad je svatio da nije do njega neg do toga!

kako god bilo onaj njhov opis laze da mi se od citanja pocne sr.t

Na tom forumu nemoguce je pricat o drugim proizvodima sve im je pranje osim njihovog!Jos sta je najbolje ak ih pocmes blatit moderatori ti daju ban i preprave tvoj post u takav da zvuci kao da si mislio to ali sad si skuzio da je to predobro

kak bi oni rekli to ti je prava stvar brate! hahah lol!

Et nadam se da ce neko procitat ovo da ne bi bilo da neko uzme pa poslje place sto je nasamaren!
 

Edited by d3m0n
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2008 at 00:13
Sve se to vec odavno zna, i opce je poznata cinjenica u vezi tog foruma tako da me ovo što si napisao ne iznenađuje, ali tema je na pogrešnom podforumu, prije bi išla na offtopic ili ostalo.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2008 at 08:20
Originally posted by Hammerstrength Hammerstrength wrote:

Sve se to vec odavno zna, i opce je poznata cinjenica u vezi tog foruma tako da me ovo što si napisao ne iznenađuje, ali tema je na pogrešnom podforumu, prije bi išla na offtopic ili ostalo.


mozda zna ih nekolicina ali opet dosta ljudi ne!

A sta se tice mjesta jbg nije bas za off.t ali nek mod premjesti ak ne pase ovdje :D

(il brise ak vec postoji a nisma vidio)
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2008 at 15:28
dobro za znati
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Kolovoz 2008 at 20:44
Nutrabolics brate, samo to deri
A kako su ih posprdali na forum.teretana.net. ajme...ubija za citat.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
Vein View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Kolovoz 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 94
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vein Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2008 at 14:08
  Nakon što sam procito svih š3 stranica na teretana.đes ba i djete bi skužilo da je sve namješteno tri, cetri lika vrte jedno teisto, malo su preprozirni.

Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2008 at 17:21
Originally posted by Vein Vein wrote:

  Nakon što sam procito svih š3 stranica na teretana.đes ba i djete bi skužilo da je sve namješteno tri, cetri lika vrte jedno teisto, malo su preprozirni.



eto vidis
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2008 at 17:24
Ja sam na taj forum otišla par puta i nakon samo malo citanja odmah skužiš da ne valja.... stvarno su skroz u promidžbi svojih proizvoda.... Tak da više ne idem tamo.... 
Back to Top
d3m0n View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 312
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote d3m0n Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Kolovoz 2008 at 17:53
Originally posted by dalila dalila wrote:

Ja sam na taj forum otišla par puta i nakon samo malo citanja odmah skužiš da ne valja.... stvarno su skroz u promidžbi svojih proizvoda.... Tak da više ne idem tamo.... 


ma nije los sve dok se ne prica o sublimentima
Bez odmora nema ni napretka!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.