New Posts New Posts RSS Feed - Upomoc!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Upomoc!

 Post Reply Post Reply
Author
*goodgirlgonebad View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *goodgirlgonebad Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Upomoc!
    Posted: 25 Svibanj 2013 at 00:17
Pozdrav svima!


Moj problem je sljedeci... Imam 22 godine, 168 cm, 78 kg...
Protekle 3 godine borim se s kilogramima, malo skinem, pa sve natrag dobijem i tako u nedogled. I moram priznati da mi je toga dosta i želim stati tome na kraj!

Dijagnosticirana mi je bolest ociju (koja je vjerojatno i razlog mog debljanja Angry) zbog koje ne smijem dizati teške stvari, naprezati se itd. Dakle, doktorica mi je napomenula da teretana ne dolazi u obzir, vec samo trcanje, vožnja bicikla po ravnom i slicno. Stoga me zanima što je najbolje za gubljenje kilograma i zatezanje tijela, a da nije vezano uz teretanu? Neke vježbe koje se mogu raditi kod kuce, ili možda neki aerobik...ili nešto slicno... Možda bi cak neki blaži oblik vježbanja u teretani došao u obzir, pa ako ima tko kakav savjet...

Takodjer, može li mi netko reci kakav jelovnik je najbolji za gubitak kilograma? I kako ostati dosljedan, dakle, kako ne pokleknuti i ostati discipliniran?


Hvala! Embarrassed
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 00:44
Preimenovao sam ti temu.
Teme naziva upoooomoooc ne želim tolerirati.

"doktorica mi je napomenula da teretana ne dolazi u obzir, vec samo trcanje, vožnja bicikla po ravnom i slicno"

Da li si probala nešto od ovoga ili odmah tražiš zlatne savjete?
Sorry, ako sam pregrub, ali jednostavno je ostati dosljedan - samo pratiš svoj cilj i NE odustaješ.

Napiši kako ti izgleda dnevni jelovnik pa cemo ti pomoci.




Edited by Zoki - 25 Svibanj 2013 at 00:46
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 01:03
Svi bi sve na gotovo Zoki znaš kako to ide :) Nebi ništa ucili :/ Procitali....Jel barem možeš natural vježbe raditi...sklekove zgibove propadanje cucnjevi iskoraci? Pitaj doktoricu dali smiješ ....
Back to Top
*goodgirlgonebad View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *goodgirlgonebad Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 12:33
Haha sorry, samo sam htjela istaknuti da mi treba pomoc, ne znajuci da visak samoglasnika stvara neki problem :P

Pa zapravo da, probala sam. Pocela sam s trcanjem, pa sam stala. Upisala sam zumbu na koju idem 2 puta tjedno. No mozda nisam bila dovoljno precizna, mene zanima kako zategnuti tijelo bez teretane? Cucnjeve i ove "natural" vjezbe mogu raditi, znaci bilo bi dobro da pocnem s tim?

Sto se tice jelovnika, nije potrebno. Prosvrljala sam po forumu i nasla odgovor, sorry kaj nisam prije objavljivanja posta :)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 14:44
Nemoj se baš toliko ispricavati :D 
Probaj sa nekim treningom tipa pilatesa, iako ja preporucam body tehniku (samo ne znam di si pa ne znam di da te uputim) i kombinacijom kardia uz to... Prehrana je jako bitna...skoro i najbitnija, ali to vjerojatno znaš.... malo još prošvrljaj pa postavi konkretno pitanje. pozz....
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 18:34
Neznam koliko bi smjela pilates zbog statike i povecanja tlaka koji ju prati....
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 21:11
Ako smije trcati i sve ono što je navela...smije i pilates... pogotovo jer nece živjeti život u staklenom zvonu.... donekle napore ipak mora raditi... samo što mora i nauciti raditi ispravno vježbe..onda ce sve to i zahtjevati manje napora...tenzije i povecanja tlaka u ocima.... znaci polako i pratiti svoje tijelo....

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Svibanj 2013 at 21:12
Iako..kažem opet... preporucila bi body tehniku .... jer nije toliko staticna...a ima elemente i pilatesa i joge, jacanje, istezanje, kardio, vježbe koje ce pomoci u boljoj posturi a i zadovoljiti estetski dio.... Smile
Back to Top
*goodgirlgonebad View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Svibanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *goodgirlgonebad Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2013 at 16:40
Da, jasno mi je da je prehrana najbitnija stavka i pokušavam ju stabilizirati uz pomoc savjeta s ove stranice...samo se nadam da necu pokleknuti jer mi je cokolada slaba tocka...i znam da je sve u glavi, al najteže je poceti...uff :)
Zaintrigirala me ova body tehnika ;) u Zagrebu sam, pa može neka uputa...
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Svibanj 2013 at 09:25
Možeš probati http://www.facebook.com/Vjezbaonica?fref=ts, pogledaj ...ili baš u body studiu: http://www.facebook.com/pages/PBS-Sportski-centar-izvrsnosti/107818639284629?fref=ts

Mislim da bi zadovoljilo sve tvoje potrebe, spada u zdravstveni fitness, paziti ce na tvoje zdravlje, a dobiti ceš ono što želiš i estetski, ako odeš..javi kako ti je bilo :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.