New Posts New Posts RSS Feed - cucnjevi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

cucnjevi

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: cucnjevi
    Posted: 07 Prosinac 2012 at 10:42


molim strucnjake da mi kažu jel mjerilo snage to što mogu 70 cucnjeva sa opterecenjem od 10kg,plank izdržim (jucer uspjela) 96 sec, mlatim sa sandbagom od 10kg, na sve strane,sam tak! i sa zgibovima napredujem!
mislim da imam i još više snage
da povecam težinu?
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 11:13
Sve preko 12 ponavljanja radis misicnu izdrzljivost a ne snagu. Sad ovisi sta ti je cilj. Mozes i 100 ponavljanja napravit ali to ti nece pomoc da napravis jedan cucanj na jednoj nozi, ako me kuzis sta zelim rec.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 11:26
kužim!
probala sam cucanj na jednoj nozi,odnosno ,mogu iz cucnja ispružit nogu
pratim fitnessangels,pa isprobavam
hvala!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 12:07
Pa kako je rekao extreme, ako želiš snagu, povecaj težinu i smanji broj ponavljanja. Inace svaka cast :D
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Prosinac 2012 at 12:23
hvala dalila!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Prosinac 2012 at 11:37
nastavak- cucnjeva

u petak sam si "uredila" desno koljeno, nakon cucnjeva,oštra bol,lagano naoteklo,sad malo mirujem.
danas mi je vec bolje,ali još uvijek osjecam koljeno, npr. kad hodam po stepenicama
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2012 at 12:21
Ja sam si udesila koljena svakidasnjim dugim trcanjem do 60min.
Sad me jos uvijek zna malo boliti iz cista mira kad se spustam niz stenge.

A imam pitanje, jel ok raditi noge 3x tjedno? Cilj mi je misicna masa i snaga. Iako i definicija opcenito, al za to tu je prehrana i hiit.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Prosinac 2012 at 14:10
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:


A imam pitanje, jel ok raditi noge 3x tjedno?

Više je nego ok Wink
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Prosinac 2012 at 16:08
Super, hvala! Smile
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 01:35
U slucaju jaceg muskulfibera, mogu svejedno nakon 2 dana, tj. 48h raditi opet noge?
S tim da je subota pa idem i van malo zesce...
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
GrannySmith View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GrannySmith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 11:36
noge s opterecenjem 3x tjedno?
možda radiš s premalim težinama pa ti onda nije problem toliko noge radit
podebljaj kilažu na spravama pa neceš ni moci 3x tjedno noge
Harder Better Faster Stronger
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 12:53
Radi upper lower ukupno 4 treninga tjedno i to ce ti bit dovoljno, inace bulgarian squat ti je vrhunska vježba koja ubija noge di daske, cak i guzu, meni draže id obicnog cucnja jer posto je na jednoj nozi jednostavnije je i sigurnije radit a rezultat žestoke upale
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 13:43
Pa i nije bas zestoka upala. Gle, cucnjeve radim s 45kg i probala s 50 i jedva napravila 2. Tak da...

A ne radim ja samo cucnjeve, vec i bugarski iskorak. Jedino deadlift nisam stigla zadnji put.

Tezine mi nisu premale, taman su za sad i tek od zadnjeg puta imam upalu, a danas bi opet trebala.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 13:48
Da, a ja imam 50kg
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 14:43
Ja san ih jucer radija i danas iman upalu mišica, u utorak san radija prednji cucanj i nisan ima upalu, sve ovisi kako i šta radiš, probaj radit s tezinama da možeš 5 ponavljanja napravit i lagano se spuštaj, znaci ti oceš rec da bulgarian squat radiš sa 45 kg a imaš 50 kila, to bi znacilo da ti od 50 kila u svakoj ruci drzis po 22 ipo kila, nekako cisto sumnjan, ako obicni cucanj radiš sa ton kilazon to virujen
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2012 at 15:35
Da da, obican cucanj, imam 5 ili 6 serija, prve dve je zagrijavanje, onda je sa 45kg i ponavljanja imam 10, sa 40kg mogu 12 ponavljanja ili vise.

Ma kakvi to napisala za cucanj, procitaj opet. superserije radim - prvo siroki pa uski, to prednji ne kuzim, ovo je klasik.
A bugarski probala samo sa 8kg u svakoj ruci.

Ma nekako mi ispadne tjedno 1biceps, triceps pa 2x ramena ili obrnuto ili sve po jednom ak imam pauzu. Al ne bih ja to vise forsirala jer bas mi i mama rekla kak sam se prosirila i oblikovala i gore
(Za razliku od bivseg kojem idu ramena onak koso prema dole hahah bas vidla jucer)
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.