New Posts New Posts RSS Feed - umor
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

umor

 Post Reply Post Reply
Author
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: umor
    Posted: 20 Veljaca 2013 at 18:41
Evo ovako,
vježbam od cca 15/1/2013.U pocetku uglavnom sobna bicikla na kojoj sam pojacavao tempo i težinu rute.Odvozio bi 25km sa hill težinom za 40-45min (ispod mene bi bila bukvalno lokva znoja na kraju treninga).Zadnjih dva tjedna od kada sam na forumu,ubacio sam i neke vježbice za core,ali ne preteško...za pocetnika,nekih 30 do 45 min.Do pred par dana je bilo sve više manje u redu i imao sam dovoljno snage,ali zadnjih par dana,pogotovo jucer nakon što sam napravio test od T Shauna za insanity, slomljen sam i bez energije.Hranim se zadnjih dva tjedna zdravo...znaci ujutro muslici ali oni od jecma,voce,tuna,integralna pašta,riža,jaja sa lukom i šparugama,maneštra (grah)...ujutro whey isolate i nakon odvožene bicikle druga runda whey.Danas sam uzeo i formulu 80 jer sam dobio savjet da mi treba proteina koji imaju dužu apsorpciju.Još sam poceo piti i magnezij,omega 3 i fat burn (da skinem brže malu škembu).Pijem u zadnje vrijeme i dosta vode.Treniram svaki dan.
Eh da,u zadnje vrijeme bih povremeno odigrao mali nogomet sa ekipom sat vremena dva puta na tjedan,i to je bilo sve od vježbi,ostalo vrijeme sjedenje za kompom (posao) ili ležanje na kaucu.
Inace sam atletski tip gradje,ali sa jako slabim corom,sa kojim sam imao i problema lani (skraceni psoasi) ali mi je sada sa vježbanjem super,i ne zeza me više i sve sam više gibak.Imam trenutno 184cm i 80-81kg.
Gdje sam pogrešio???
Dali je to samo faza koju moram proci,ili sam negdje pretjerao...moram stati...ili možda pojacati?Više jesti?
Molim za pomoc jer mi nije jasno.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 18:57

Logican zakljucak: više jesti!

Ok, hraniš se zdravo ali si u prevelikom kalorijskom deficitu i tijelo nema dovoljno snage/energije napravit trening kako spada.

Prošle godine radila sam insanity i p90x, i itakako sam osjecala dane kad bih malo ili nedovoljno jela!

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 21:58
S obzirom na spomenuti nacin treninga, ne znam koji ti je genijalac prepisivao suplemente, ali ...
Pazi na prehranu, i uzmi par dana odmora. Puno veci treneri nego što smo ovdje svi zajedno, preporucuju i tjedan odmora ili samo laganog vježbanja svakih 8 tjedana, tj ovisno o slucaju, ili tjedne izmjene teških i laganih treninga. Procijeni sam što ti paše
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 22:14
Evo sada sam odvozio biciklu 25km na hill stazi za 42 minute,što mi je u rangu od prekjucer,tako da sam zadovoljan.Bolje se osjecam.Mislim da sam jucer pretjerao.Prvo sam napravio test od T Shauna,pa sam odmah nakon toga išao na mali nogomet sat vremena,i nakon toga naravno nisam imao snage za voziti biciklu.Ma bit ce sve u redu.
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2013 at 22:57
pretreniranost
i meni se je ovo desavalo,ubrzo sam shvatio da idem korak nazad,uzmi dan ili dva odmora,i to ne samo sad nego redovne dane odmora
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.