New Posts New Posts RSS Feed - Ultra Europe 2014
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ultra Europe 2014

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 00:00
Imate privatni smjestaj po stanovima/sobama koji je sada 350kn po noci (nama prosle godine bio 150).
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 14:33
ja slusam Tiesta od 2002. godine. Radio je on kao Allure projekt, no prepustio je drugima to, sad koristi TST music alias, al to je sve i dalje isti sh*t.

Mene vise zanima drugi dio line up-a i tko ce bit na cox areni, a i pricalo se da bi trebala bit jos 2 stejđa?! I ovo godine ce bit kaos, neces moc ic ni na wc koji su na pocetku stadiona, a prosle godine je bio kaos tamo, sve smrdi i zapisano. Jedino se guettu nece slusat, ma da sve ovisi o cox areni. Nadam se Hot Since 82
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2014 at 23:13
Ako imate prijatelje u St-u ne trebate pare za smještaj. 
Ja slušam elektronsku muziku tek par godina u natrag i taj osjećaj kad ste tamo kao da vam cijeli život ima smisla odjednom i kao da ste čekali taj trenutak u životu, nešto neopisivo.
19.2.2014. u 10h karte 99 evrića Smile
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 21:56
Karta kupljena Tongue
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2014 at 14:33
Originally posted by Zvonimir Brle Zvonimir Brle wrote:

Ako imate prijatelje u St-u ne trebate pare za smještaj. 
Ja slušam elektronsku muziku tek par godina u natrag i taj osjećaj kad ste tamo kao da vam cijeli život ima smisla odjednom i kao da ste čekali taj trenutak u životu, nešto neopisivo.
19.2.2014. u 10h karte 99 evrića Smile


Kad tad će ljudi shvatiti. A pogotovo balkanci. Ja sam platio 75€ još pred kraj prošle godine, a već su narasle na ko zna kolko, sva sreća pa siromašnim hrvatima su dali priliku po 99€ :)
Čeka se ljeto, odbrojavaju se dani, a još se više čeka jebeno proljeće da mogu vježbati na svježem zraku
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 00:51
Prosle godine je falilo mjesta za nocenje, Splita nema taj kapacitet za toliku ljudi. Bas me zanima kak ce ove godine! Vjerojatno ko moj frend, kod Trogira XD
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2014 at 23:52
Ma mislim strašno, država je u  banani općenito, drago mi je da je ovo uopće došlo do nas. Krađa ogromna na nas i turiste, smještaji nikakvi preskupi, isto tako i sve ostalo. Država normalno od silne površine, ne planira niti malo uložiti (npr. napraviti mini-tommorowland, po mom mišljenju), nego pokrast sve prihode, otići sa vlasti i osigurati pare za svojih par generacija. stoka obična. Belgija to može, a pogotovo nizozemska i japan sa skoro nikakvom površinom i usranim uvijetima i potresima, a hrvatska sa bogatom obalom, otocima, najljepšom klimom itd, spada među najsiromašnije zemlje.. Nikad nisam bio ni na kakvim izborima niti neću, jer bolje bez ikakve stoke na vlasti, samo šteta..
Uz poštene ljude mogli smo biti najrazvijenija država svijeta.

I da, u slučaju da ceca dođe u hrvatsku, sigurno bi se osigurao smještaj po najjeftinijim cijenama, i rasprodao se koncert u 2 dana.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.