New Posts New Posts RSS Feed - Ultra Europe 2014
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Ultra Europe 2014

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Ultra Europe 2014
    Posted: 30 Prosinac 2013 at 17:14
Pozz ekipa,
Evo i mene nazad nakon što sam skrenuo sa pravog puta prije jedno pola god, to mi je bila najveca greška, i nadam se da se nece ponoviti..Poceo sam opet vježbati doma, a kada se vrijeme proljepša krecem u teretanu

Nego zanima me da li itko ide na Ultra Music Festival u Split sljedece godine?
Ja kao veliki fan elektronske glazbe cuvao sam novce i uzeo karte odma cim su u prodaju izašle po 75€.. Sada su vec preko 100€ narasle, ali su rekli da ce smanjiti za hrvatske gradjane..

Ovako je bilo ove god, nažalost nisam mogao ici :(



"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"


"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2014 at 15:04
Pozz bio sam ja ove godine bilo je predobro, nisam još uzeo kartu , ali ako bude ovaj popust za Hrvate uzet cu ju odmah. Najbolji provod u mom životu, neka ti ne bude žao dati pare ovo se rijetko kad doživljava u životu !
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2014 at 16:31
A trebalo bi :) Bit ce puno odricanja zbog para kojih nema u ovoj državi, ali ce se isplatiti, samo se nadam da ce dobar line-up bit.
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2014 at 14:24
Ove godine cu usparati tih 100 eurica... Plejada komercijale, no thanks. Jos je prosle godine frendica s kojom sam bila, 95% vremena bila na Main stage-u pa sam morala sama biti na Coxu.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2014 at 15:27
A gle meni je bilo super prošle godine cox me baš i ne zanima, 26.2. čekam karte Smile
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2014 at 22:42
To je najbitnije :) i meni isto bio super dozivljaj generalno gledajuci, ali dosta mi je jednom.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 12:48
Nikad dosta, barem meni. To mi je onak jednom godišnje se zabavim za cijelu godinu
Back to Top
TaPe View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 211
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote TaPe Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 13:30
treba sve festivale posjetit!! ja jako želim ić na momento demento ali se festivali uvijek održavaju u vrijeme kad radim gdje ste sve bili?? :))
* none but ourselves can free our minds *
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2014 at 23:23
Ja sam samo bio na Ultra Europe 2013., a ove godine isto Smile
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2014 at 10:07
E da, ja planiram na Unknown u Rovinj i Sonus na Zrce, predobri line up-ovi! :D a za ostalo cemo vidjeti
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2014 at 11:31
Meni to Zrće nikako ne paše , sve prenapuhano nekako
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2014 at 18:25
Sonus nije mainstream, dolazi malo drugacije profilirana ekipa od obicnih Papaya partyja. :) vidjet cemo
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2014 at 17:32
A čuj, svako ima svoje mišljenje, najbolje mi je što ove godine dolazi Tiesto po prvi put na ultru, samo se nadam da će puštati klasike, a ne "Guetta style".
Isto tako i 1 dan više, i 1 stage više, ako se nevaram bit će i ASOT(kao što je i u miamiu ove god). Tako da je po meni ultra eu i miami uz tommorowland nešto na što ne treba pare štediti. Sljedeće god ako bog da do Belgije malo, a ako ne onda vjerovatno opet do starog dobrog Splita :))

ps. Zanimljivo kako je Tiesto ove god na tommorowlandu(koji je pretežno house festival) puštao hardstyle, i trance =)


Edited by XQ - 11 Veljaca 2014 at 17:36
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2014 at 17:40
Pozz, bio sam ja prosle godine i namjeravam opet ove godine. Veca imena, veca i cijena sto je u redu, sama Ultra je veliki brend i to je za ocekivati. Ono kaj me sokira je da su mi se (sami prek fejsa) javili neki ljudi iz agencije da jel trebam smjestaj u Splitu..sve super ovo, ono, al kad vele da je 150€ za 1 DAN!!! pao sam na guzicu
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
filip_myself View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Veljaca 2014
Location: Sesvete
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote filip_myself Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Veljaca 2014 at 17:49
Originally posted by XQ XQ wrote:

A čuj, svako ima svoje mišljenje, najbolje mi je što ove godine dolazi Tiesto po prvi put na ultru, samo se nadam da će puštati klasike, a ne "Guetta style".
Isto tako i 1 dan više, i 1 stage više, ako se nevaram bit će i ASOT(kao što je i u miamiu ove god). Tako da je po meni ultra eu i miami uz tommorowland nešto na što ne treba pare štediti. Sljedeće god ako bog da do Belgije malo, a ako ne onda vjerovatno opet do starog dobrog Splita :))

ps. Zanimljivo kako je Tiesto ove god na tommorowlandu(koji je pretežno house festival) puštao hardstyle, i trance =)


wohoo, naisao sam velikog Tiesto fana. Ja sam isto veliki njegov fan, al nekak ide predaleko sa svojim zvukom, electro, deep, trap, progressive, edm, blah...
Live your life be free, you know you can have it all
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Veljaca 2014 at 20:02
Ma to od djetinjstva mi je idol, al evo sve više i više u zadnje vrijeme me pere elektro, big room house, i ostale nove stvari(većinom blasterjaxx,martin garrix, ummet ozcan, afrojack, itd.). Trebao je tiesto ostati na starom, ili kao armin, pod jednim imenom mainstream stvari, a pod drugim samo trance.. Al jbg, pokušao se prilagoditi, nije išlo, kao producent odavno nema više legendarnih stvari, ali kao DJ još uvijek razvaljuje šta god pusti :) makar i onaj hardstyle..

A uglavnom sva 3 dana će biti kaos, jer u zadnje vrijeme se baš na sve ložim od laganog trance-a poput ovog, http://www.youtube.com/watch?v=fs4Zb8nFsDc

pa do hardcore-a kao http://www.youtube.com/watch?v=8FS2nBCR9o8

Jbg štedim za ovo ljeto, sa računa nisam lipe skinuo od prošlog ljeta, jer sam pao u depresiju kad sam morao gledati na TV.
A ovo za smještaj je stvarno krađa, mogli su nama bar olakšati kad turiste kradu... Zato ću se ja zbuksat kod frenda i nekog njegovog frenda neam pojma ni ja, bit će legendarno :))
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.